Soutěže v sezoně 2022

<- 2021

Datum Místo
02.07.2022 Tomice
03.07.2022 Makov
09.07.2022 Daměnice
16.07.2022 Ctiboř
17.07.2022 Malovice
13.08.2022 Načeradec
20.08.2022 Miřetice
27.08.2022 Nalžovice

Celkové hodnocení

Muži

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Zdislavice 73 20 15 17 10 11 - - -
2. Bezděkov pod Třemšínem 72 15 13 15 9 20 - - -
3. Daměnice 68 13 11 20 15 9 - - -
4. Drahňovice 58 11 20 - 17 10 - - -
5. Sloup 45 17 N 5 6 17 - - -
6. Ctiboř 45 9 3 13 13 7 - - -
7. Tomice 44 8 9 10 2 15 - - -
8. Horní Měcholupy 39 7 8 8 11 5 - - -
9. Makov 28 10 N 7 3 8 - - -
10. Nahoruby 27 6 10 - 5 6 - - -
11. Malovice 25 5 7 D D 13 - - -
12. Radošovice 21 2 5 9 4 1 - - -
13. Nalžovice 20 - - - 20 - - - -
14. Skalice 20 4 4 D 8 4 - - -
15. Sedlčany 17 - 17 - - - - - -
16. Velká Chyška 12 3 0 6 1 2 - - -
17. Dobronice 11 - - 11 - - - - -
18. Jesenice 7 - - - 7 - - - -
19. Chotěmice 6 - 6 - - - - - -
20. Čechtice 6 - 0 3 - 3 - - -
21. Sloup B 5 1 N 4 0 0 - - -
22. Vračkovice 2 - - 2 - - - - -
23. Řepeč 2 - 2 - - - - - -
24. Božejovice 1 - 1 - - - - - -
25. Nová Ves u Chýnova 0 - - D - - - - -
26. Krotějov Sport 0 - N - - - - - -
27. Petrovice 0 - - - - 0 - - -
28. Náchod 0 - N - - - - - -
29. Kohouti Střezimíř 0 - - - 0 - - - -
30. Načeradec 0 - - - - 0 - - -
31. Dobrošov 0 - N - - - - - -
32. Býkovice 0 - - D - - - - -

Ženy

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Chlum 64 15 12 12 15 10 - - -
2. Martomice 61 12 15 15 4 15 - - -
3. Malovice 36 2 10 10 2 12 - - -
4. Dalovy 35 10 6 4 12 3 - - -
5. Zdislavice 26 1 8 3 10 4 - - -
6. Chářovice 24 6 0 6 6 6 - - -
7. Ratměřice 22 8 3 2 1 8 - - -
8. Daměnice 19 4 4 1 8 2 - - -
9. Šebířov 8 N 0 8 0 0 - - -
10. Radošovice 4 0 N N 3 1 - - -
11. Horní Měcholupy 4 3 1 - - - - - -
12. Zhoř u Tábora 2 - 2 - - - - - -
13. Petrovice 0 - - - - 0 - - -
14. Hlubyně 0 - - - - 0 - - -
15. Náchod 0 - 0 - - - - - -

Muži PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
(nejsou dostupné žádné výsledky)

Ženy PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
(nejsou dostupné žádné výsledky)

Nejrychlejší útoky

Muži

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 03.07.2022 Drahňovice (Makov) 16.46 16.31 16.46 4.09 7.71 11.96 15.47
2. 03.07.2022 Sedlčany (Makov) 16.83 16.83 16.76 4.46 8.56 12.45 16.15
3. 03.07.2022 Zdislavice (Makov) 16.85 16.85 16.39 3.97 8.33 12.38 15.92
4. 09.07.2022 Daměnice (Daměnice) 16.85 16.85 16.73 4.01 7.90 12.43 15.74
5. 03.07.2022 Bezděkov pod Třemšínem (Makov) 16.96 16.03 16.96 3.77 7.44 12.27 15.72
6. 02.07.2022 Zdislavice (Tomice) 16.98 16.98 16.91 4.10 7.89 12.20 15.38
7. 03.07.2022 Daměnice (Makov) 17.03 17.03 16.64 4.11 8.12 12.46 15.98
8. 17.07.2022 Bezděkov pod Třemšínem (Malovice) 17.21 16.91 17.21 3.66 7.52 12.39 15.97
9. 03.07.2022 Nahoruby (Makov) 17.26 17.03 17.26 4.04 9.03 12.90 16.39
10. 09.07.2022 Zdislavice (Daměnice) 17.29 17.29 16.87 3.81 7.87 12.24 15.78
11. 02.07.2022 Sloup (Tomice) 17.31 17.31 17.06 4.33 8.54 12.90 16.37
12. 17.07.2022 Sloup (Malovice) 17.32 17.25 17.32 4.35 8.29 12.93 16.23
13. 17.07.2022 Tomice (Malovice) 17.34 17.34 17.29 4.27 8.66 13.00 16.54
14. 03.07.2022 Tomice (Makov) 17.39 17.39 17.01 4.38 8.64 12.86 16.06
15. 17.07.2022 Malovice (Malovice) 17.42 17.22 17.42 4.34 8.43 13.15 16.71
16. 17.07.2022 Zdislavice (Malovice) 17.44 17.44 16.84 4.00 7.76 12.22 16.02
17. 17.07.2022 Drahňovice (Malovice) 17.53 17.53 17.16 4.14 7.74 12.09 15.59
18. 17.07.2022 Daměnice (Malovice) 17.54 17.51 17.54 4.18 9.10 13.10 16.88
19. 02.07.2022 Bezděkov pod Třemšínem (Tomice) 17.70 16.90 17.70 3.74 7.32 12.39 15.69
20. 03.07.2022 Horní Měcholupy (Makov) 17.76 17.51 17.76 4.28 12.97 16.58 0.00

Ženy

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 03.07.2022 Martomice (Makov) 16.17 16.17 16.15 4.42 8.82 12.18 15.45
2. 17.07.2022 Martomice (Malovice) 16.73 16.73 16.28 4.37 8.03 11.92 15.53
3. 16.07.2022 Chlum (Ctiboř) 16.79 16.79 16.46 4.96 9.35 12.79 15.93
4. 16.07.2022 Dalovy (Ctiboř) 16.89 16.89 16.56 4.42 8.95 12.03 15.46
5. 16.07.2022 Zdislavice (Ctiboř) 17.03 16.76 17.03 5.11 9.00 12.15 15.82
6. 03.07.2022 Chlum (Makov) 17.10 17.10 16.89 5.13 9.52 12.74 16.10
7. 03.07.2022 Malovice (Makov) 17.22 16.76 17.22 4.46 8.58 12.14 15.58
8. 17.07.2022 Malovice (Malovice) 17.26 17.26 16.24 4.32 8.93 12.58 15.84
9. 03.07.2022 Zdislavice (Makov) 17.37 16.71 17.37 5.26 9.31 12.66 15.91
10. 03.07.2022 Dalovy (Makov) 17.49 17.49 17.14 4.59 9.24 12.70 16.15
11. 09.07.2022 Martomice (Daměnice) 17.54 17.12 17.54 4.97 9.62 13.15 16.51
12. 02.07.2022 Chlum (Tomice) 17.69 17.04 17.69 5.86 10.00 13.05 16.04
13. 02.07.2022 Martomice (Tomice) 17.82 16.96 17.82 4.34 8.81 13.12 16.61
14. 09.07.2022 Chlum (Daměnice) 17.83 17.83 16.40 4.95 9.21 12.68 16.22
15. 17.07.2022 Chlum (Malovice) 17.87 17.87 17.60 4.76 8.97 12.19 16.24
16. 03.07.2022 Daměnice (Makov) 18.35 18.35 17.77 5.27 9.93 12.98 16.39
17. 16.07.2022 Daměnice (Ctiboř) 18.35 17.51 18.35 5.45 9.69 12.79 16.28
18. 16.07.2022 Chářovice (Ctiboř) 18.42 18.08 18.42 5.21 9.35 12.78 16.80
19. 17.07.2022 Ratměřice (Malovice) 18.49 17.15 18.49 5.02 9.65 13.04 16.80
20. 17.07.2022 Chářovice (Malovice) 18.50 18.50 18.49 5.36 10.18 13.88 17.19
© 2021 Benešovská hasičská liga