Detail soutěže Tomice (02.07.2022)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 19.06.2022 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 01.07.2022 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1.
<- Přesunout sem
2. Makov admin (17.06.2022 15:44:55) DK
3. Drahňovice lukas148 (19.06.2022 18:00:04)
4. Velká Chyška Zdenek (19.06.2022 20:04:48)
5. Tomice admin (17.06.2022 15:45:16) DK
6. Malovice Karel - SDH Malovice (19.06.2022 19:00:07)
7. Radošovice SdhRadošovice (19.06.2022 20:29:49)
8. Skalice Šlechta Skalice (01.07.2022 17:53:07)
9. Sloup Baďa (19.06.2022 22:57:59)
10. Ctiboř Ctiboř (19.06.2022 19:00:04)
11.
<- Přesunout sem
12. Zdislavice Zdislavice (20.06.2022 10:02:24)
13. Bezděkov pod Třemšínem Petty (20.06.2022 11:33:55)
14. Daměnice Stoid (19.06.2022 19:55:58)
15. Horní Měcholupy Martin Lehovec (26.06.2022 20:57:13)
16. Sloup B Baďa (27.06.2022 14:30:57)
17. Nahoruby Tiky (29.06.2022 07:29:39)
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 19.06.2022 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 01.07.2022 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice Karel - SDH Malovice (26.06.2022 20:23:48)
2. Daměnice Klara (19.06.2022 19:00:05)
3. Martomice admin (17.06.2022 15:45:36) DK
4. Šebířov Šebířov ženy (19.06.2022 19:00:13)
5.
<- Přesunout sem
6. Ratměřice Ratměřice (19.06.2022 19:01:16)
7. Chlum KateřinaČernická (19.06.2022 18:13:31)
8. Zdislavice veru_simkovaaa (19.06.2022 20:00:13)
9. Radošovice SdhRadošovice (19.06.2022 20:30:12)
10. Horní Měcholupy Martin Lehovec (25.06.2022 14:28:23)
11. Dalovy novotna_ivana (26.06.2022 20:01:30)
12. Chářovice Samuel (27.06.2022 18:08:29)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
© 2021 Benešovská hasičská liga