Soutěže v sezoně 2022

<- 2021

Datum Místo
02.07.2022 Tomice
03.07.2022 Makov
09.07.2022 Daměnice
16.07.2022 Ctiboř
17.07.2022 Malovice
13.08.2022 Načeradec
20.08.2022 Miřetice
27.08.2022 Nalžovice

Celkové hodnocení

Muži

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Daměnice 114 13 11 20 15 9 13 13 20
2. Bezděkov pod Třemšínem 109 15 13 15 9 20 D 20 17
3. Zdislavice 87 20 15 17 10 11 2 2 10
4. Tomice 81 8 9 10 2 15 17 11 9
5. Sloup 79 17 N 5 6 17 20 9 5
6. Ctiboř 76 9 3 13 13 7 15 5 11
7. Drahňovice 73 11 20 - 17 10 - 15 N
8. Malovice 46 5 7 D D 13 11 10 0
9. Horní Měcholupy 46 7 8 8 11 5 N 7 N
10. Nahoruby 41 6 10 - 5 6 7 - 7
11. Makov 40 10 N 7 3 8 9 N 3
12. Radošovice 39 2 5 9 4 1 8 4 6
13. Skalice 29 4 4 D 8 4 1 8 0
14. Nalžovice 28 - - - 20 - - - 8
15. Sedlčany 17 - 17 - - - - - -
16. Chmelná 17 - - - - - - 17 -
17. Radíč 15 - - - - - - - 15
18. Špona Chářovice 13 - - - - - - - 13
19. Chářovice B 13 - - - - - 10 3 -
20. Velká Chyška 13 3 0 6 1 2 0 N 1
21. Dobronice 11 - - 11 - - - N -
22. Čechtice 11 - 0 3 - 3 5 N N
23. Jesenice 7 - - - 7 - - - -
24. Chotěmice 6 - 6 - - - - - -
25. Načeradec 6 - - - - 0 6 - -
26. Dalovy 6 - - - - - 0 6 -
27. Sloup B 5 1 N 4 0 0 - - 0
28. Skrýchov 4 - - - - - 4 - -
29. Zaječov 4 - - - - - - - 4
30. Moraveč 3 - - - - - 3 - 0
31. Vračkovice 2 - - 2 - - N - -
32. Hlubyně 2 - - - - - - - 2
33. Řepeč 2 - 2 - - - - - -
34. Božejovice 1 - 1 - - - - - -
35. Náchod 0 - N - - - - - -
36. Petrovice 0 - - - - 0 - - -
37. Nová Ves u Chýnova 0 - - D - - - - -
38. Krotějov Sport 0 - N - - - - - -
39. Kohouti Střezimíř 0 - - - 0 - - - -
40. Křížkový Újezdec 0 - - - - - E - -
41. Dobrošov 0 - N - - - - - -
42. Býkovice 0 - - D - - - - -
43. Broumy 0 - - - - - - - 0

Ženy

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Martomice 103 12 15 15 4 15 12 15 15
2. Chlum 86 15 12 12 15 10 15 4 3
3. Dalovy 60 10 6 4 12 3 10 3 12
4. Malovice 57 2 10 10 2 12 1 10 10
5. Ratměřice 46 8 3 2 1 8 8 8 8
6. Zdislavice 42 1 8 3 10 4 0 12 4
7. Daměnice 29 4 4 1 8 2 4 6 0
8. Chářovice 28 6 0 6 6 6 2 2 0
9. Šebířov 12 N 0 8 0 0 3 1 0
10. Radošovice 11 0 N N 3 1 6 0 1
11. Hlubyně 6 - - - - 0 - - 6
12. Horní Měcholupy 4 3 1 - - - - - -
13. Zhoř u Tábora 2 - 2 - - - - - -
14. Březnice 2 - - - - - - - 2
15. Petrovice 0 - - - - 0 - - -
16. Náchod 0 - 0 - - - - - -
17. Broumy 0 - - - - - - - 0
18. Suchodol 0 - - - - - - - 0

Muži PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
(nejsou dostupné žádné výsledky)

Ženy PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8
(nejsou dostupné žádné výsledky)

Nejrychlejší útoky

Muži

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 03.07.2022 Drahňovice (Makov) 16.46 16.31 16.46 4.09 7.71 11.96 15.47
2. 03.07.2022 Sedlčany (Makov) 16.83 16.83 16.76 4.46 8.56 12.45 16.15
3. 27.08.2022 Daměnice (Nalžovice) 16.83 16.83 16.78 0.00 0.00 0.00 0.00
4. 03.07.2022 Zdislavice (Makov) 16.85 16.85 16.39 3.97 8.33 12.38 15.92
5. 09.07.2022 Daměnice (Daměnice) 16.85 16.85 16.73 4.01 7.90 12.43 15.74
6. 20.08.2022 Bezděkov pod Třemšínem (Miřetice) 16.92 16.50 16.92 3.91 7.66 11.89 15.93
7. 03.07.2022 Bezděkov pod Třemšínem (Makov) 16.96 16.03 16.96 3.77 7.44 12.27 15.72
8. 02.07.2022 Zdislavice (Tomice) 16.98 16.98 16.91 4.10 7.89 12.20 15.38
9. 20.08.2022 Chmelná (Miřetice) 16.99 16.99 16.65 4.29 8.58 12.00 16.07
10. 03.07.2022 Daměnice (Makov) 17.03 17.03 16.64 4.11 8.12 12.46 15.98
11. 27.08.2022 Bezděkov pod Třemšínem (Nalžovice) 17.15 16.78 17.15 0.00 0.00 0.00 0.00
12. 17.07.2022 Bezděkov pod Třemšínem (Malovice) 17.21 16.91 17.21 3.66 7.52 12.39 15.97
13. 03.07.2022 Nahoruby (Makov) 17.26 17.03 17.26 4.04 9.03 12.90 16.39
14. 20.08.2022 Drahňovice (Miřetice) 17.28 16.74 17.28 4.03 7.76 11.87 15.97
15. 09.07.2022 Zdislavice (Daměnice) 17.29 17.29 16.87 3.81 7.87 12.24 15.78
16. 27.08.2022 Radíč (Nalžovice) 17.30 17.25 17.30 0.00 0.00 0.00 0.00
17. 02.07.2022 Sloup (Tomice) 17.31 17.31 17.06 4.33 8.54 12.90 16.37
18. 17.07.2022 Sloup (Malovice) 17.32 17.25 17.32 4.35 8.29 12.93 16.23
19. 20.08.2022 Daměnice (Miřetice) 17.32 17.18 17.32 4.07 7.80 12.42 16.52
20. 17.07.2022 Tomice (Malovice) 17.34 17.34 17.29 4.27 8.66 13.00 16.54

Ženy

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 03.07.2022 Martomice (Makov) 16.17 16.17 16.15 4.42 8.82 12.18 15.45
2. 17.07.2022 Martomice (Malovice) 16.73 16.73 16.28 4.37 8.03 11.92 15.53
3. 16.07.2022 Chlum (Ctiboř) 16.79 16.79 16.46 4.96 9.35 12.79 15.93
4. 16.07.2022 Dalovy (Ctiboř) 16.89 16.89 16.56 4.42 8.95 12.03 15.46
5. 13.08.2022 Chlum (Načeradec) 16.99 16.99 16.75 0.00 0.00 0.00 0.00
6. 16.07.2022 Zdislavice (Ctiboř) 17.03 16.76 17.03 5.11 9.00 12.15 15.82
7. 27.08.2022 Martomice (Nalžovice) 17.06 16.23 17.06 0.00 0.00 0.00 0.00
8. 03.07.2022 Chlum (Makov) 17.10 17.10 16.89 5.13 9.52 12.74 16.10
9. 03.07.2022 Malovice (Makov) 17.22 16.76 17.22 4.46 8.58 12.14 15.58
10. 20.08.2022 Martomice (Miřetice) 17.22 17.22 16.41 4.53 9.23 12.31 15.65
11. 17.07.2022 Malovice (Malovice) 17.26 17.26 16.24 4.32 8.93 12.58 15.84
12. 03.07.2022 Zdislavice (Makov) 17.37 16.71 17.37 5.26 9.31 12.66 15.91
13. 27.08.2022 Dalovy (Nalžovice) 17.44 17.29 17.44 0.00 0.00 0.00 0.00
14. 03.07.2022 Dalovy (Makov) 17.49 17.49 17.14 4.59 9.24 12.70 16.15
15. 27.08.2022 Malovice (Nalžovice) 17.51 17.22 17.51 0.00 0.00 0.00 0.00
16. 09.07.2022 Martomice (Daměnice) 17.54 17.12 17.54 4.97 9.62 13.15 16.51
17. 13.08.2022 Martomice (Načeradec) 17.58 17.58 16.39 0.00 0.00 0.00 0.00
18. 02.07.2022 Chlum (Tomice) 17.69 17.04 17.69 5.86 10.00 13.05 16.04
19. 27.08.2022 Ratměřice (Nalžovice) 17.73 16.95 17.73 0.00 0.00 0.00 0.00
20. 27.08.2022 Hlubyně (Nalžovice) 17.79 17.40 17.79 0.00 0.00 0.00 0.00
© 2021 Benešovská hasičská liga