Soutěže v sezoně 2021

<- 2020

Datum Místo
26.06.2021 Křivsoudov
03.07.2021 Tomice
10.07.2021 Daměnice
17.07.2021 Chářovice
07.08.2021 Načeradec
14.08.2021 Makov
14.08.2021 Jankov
21.08.2021 Miřetice
28.08.2021 Malovice

Celkové hodnocení

Muži

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Sedlčany 58 15 13 13 17 - - - - -
2. Zdislavice A 49 17 8 17 7 - - - - -
3. Bezděkov pod Třemšínem 40 20 - - 20 - - - - -
4. Drahňovice 40 - 20 20 N - - - - -
5. Makov 40 9 10 8 13 - - - - -
6. Špona Chářovice 36 6 15 15 N - - - - -
7. Daměnice 34 0 9 10 15 - - - - -
8. Tomice 27 N 11 6 10 - - - - -
9. Nalžovice 27 8 7 11 1 - - - - -
10. Křížkový Újezdec 24 2 6 5 11 - - - - -
11. Malovice 20 13 0 7 N - - - - -
12. Ctiboř 20 10 N 1 9 - - - - -
13. Načeradec 19 7 0 9 3 - - - - -
14. Krotějov Sport 17 - 17 - - - - - - -
15. Radošovice 16 - 5 3 8 - - - - -
16. Sloup A 11 11 - - - - - - - -
17. Šebířov 10 - 4 0 6 - - - - -
18. Chářovice B 7 5 2 N N - - - - -
19. Přibyšice 5 - - - 5 - - - - -
20. Čechtice 5 N 3 0 2 - - - - -
21. Nová Ves u Chýnova 4 4 0 - - - - - - -
22. Zdislavice B 4 N 0 N 4 - - - - -
23. Skalice 4 - - 4 - - - - - -
24. Velká Chyška 3 3 - 0 - - - - - -
25. Rybova Lhota 2 - - 2 - - - - - -
26. Sloup B 1 1 - - - - - - - -
27. Kohouti Střezimíř 1 0 1 0 - - - - - -
28. Křivsoudov 0 0 - 0 - - - - - -
29. Malšice 0 - - 0 - - - - - -

Ženy

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Dalovy 42 12 12 6 12 - - - - -
2. Martomice 34 15 15 2 2 - - - - -
3. Ratměřice 33 N 8 15 10 - - - - -
4. Malovice 28 10 10 8 N - - - - -
5. Daměnice 27 4 4 4 15 - - - - -
6. Chlum 26 0 6 12 8 - - - - -
7. Šebířov 15 2 N 10 3 - - - - -
8. Chářovice 15 6 3 0 6 - - - - -
9. Radošovice 10 1 2 3 4 - - - - -
10. Sloup 8 8 - - - - - - - -
11. Střezimíř 4 3 D 1 - - - - - -
12. Čechtice 1 D 0 0 1 - - - - -
13. Křížkový Újezdec 1 - 1 0 N - - - - -
14. Hulice 0 0 - - - - - - - -
15. Vilice 0 - - 0 - - - - - -
16. Malšice 0 - - 0 - - - - - -

Muži PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(nejsou dostupné žádné výsledky)

Ženy PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(nejsou dostupné žádné výsledky)

Nejrychlejší útoky

Muži

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 03.07.2021 Drahňovice (Tomice) 16.72 16.72 16.40 3.94 7.72 12.21 15.52
2. 26.06.2021 Bezděkov pod Třemšínem (Křivsoudov) 16.74 16.74 16.21 3.89 7.85 12.37 15.49
3. 03.07.2021 Krotějov Sport (Tomice) 16.74 16.74 16.33 3.48 7.46 12.68 15.86
4. 26.06.2021 Zdislavice A (Křivsoudov) 16.91 16.91 16.77 4.29 7.98 12.52 15.91
5. 10.07.2021 Drahňovice (Daměnice) 16.92 16.92 16.84 4.00 7.62 12.14 15.79
6. 10.07.2021 Zdislavice A (Daměnice) 17.02 16.83 17.02 4.19 8.02 12.51 16.01
7. 10.07.2021 Špona Chářovice (Daměnice) 17.14 17.08 17.14 4.68 7.81 12.68 16.18
8. 03.07.2021 Špona Chářovice (Tomice) 17.16 17.05 17.16 4.73 8.57 12.91 16.19
9. 03.07.2021 Sedlčany (Tomice) 17.17 17.06 17.17 4.06 8.17 13.19 16.55
10. 10.07.2021 Sedlčany (Daměnice) 17.18 17.18 16.64 4.03 7.94 12.17 15.81
11. 17.07.2021 Bezděkov pod Třemšínem (Chářovice) 17.29 17.29 17.09 3.82 7.53 12.46 15.77
12. 03.07.2021 Tomice (Tomice) 17.40 17.40 17.33 4.40 8.42 12.98 16.51
13. 10.07.2021 Nalžovice (Daměnice) 17.42 17.42 17.33 4.11 7.89 12.66 15.98
14. 26.06.2021 Sedlčany (Křivsoudov) 17.53 17.53 17.36 3.91 7.89 12.43 15.80
15. 17.07.2021 Sedlčany (Chářovice) 17.55 17.19 17.55 3.94 8.02 12.67 16.13
16. 26.06.2021 Malovice (Křivsoudov) 17.58 17.32 17.58 4.17 8.35 12.59 16.45
17. 26.06.2021 Sloup A (Křivsoudov) 17.69 17.69 16.94 4.52 8.47 12.71 16.06
18. 03.07.2021 Makov (Tomice) 17.74 17.57 17.74 4.34 8.55 13.10 16.89
19. 17.07.2021 Daměnice (Chářovice) 17.86 17.04 17.86 4.28 8.38 12.49 16.05
20. 17.07.2021 Makov (Chářovice) 17.94 17.33 17.94 4.16 8.71 12.90 16.87

Ženy

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 26.06.2021 Martomice (Křivsoudov) 17.02 16.47 17.02 4.19 8.96 12.34 15.76
2. 26.06.2021 Dalovy (Křivsoudov) 17.30 17.30 17.29 4.50 8.84 12.57 16.33
3. 03.07.2021 Martomice (Tomice) 17.50 16.75 17.50 4.31 9.30 12.84 16.04
4. 10.07.2021 Ratměřice (Daměnice) 17.74 17.62 17.74 5.19 9.85 12.83 16.40
5. 10.07.2021 Chlum (Daměnice) 17.86 17.86 17.20 4.76 9.22 12.06 15.71
6. 26.06.2021 Malovice (Křivsoudov) 17.91 17.38 17.91 4.98 9.40 13.21 16.41
7. 17.07.2021 Daměnice (Chářovice) 17.91 17.91 17.85 5.29 10.02 13.17 16.85
8. 17.07.2021 Dalovy (Chářovice) 18.01 18.01 17.70 4.88 9.63 13.13 16.91
9. 10.07.2021 Šebířov (Daměnice) 18.19 18.19 18.06 5.84 10.97 13.57 17.29
10. 17.07.2021 Ratměřice (Chářovice) 18.27 18.07 18.27 4.68 8.96 12.13 15.87
11. 17.07.2021 Chlum (Chářovice) 18.39 17.03 18.39 4.68 9.17 12.08 16.05
12. 26.06.2021 Sloup (Křivsoudov) 18.41 17.51 18.41 4.87 9.21 13.25 16.60
13. 03.07.2021 Dalovy (Tomice) 18.42 18.42 18.41 4.45 9.03 12.71 16.16
14. 10.07.2021 Malovice (Daměnice) 18.51 18.01 18.51 5.01 8.98 13.02 16.39
15. 10.07.2021 Dalovy (Daměnice) 18.57 18.57 18.48 4.48 9.48 12.45 16.65
16. 17.07.2021 Chářovice (Chářovice) 18.60 18.60 18.43 5.26 9.95 13.77 17.81
17. 03.07.2021 Malovice (Tomice) 18.64 18.63 18.64 6.79 10.81 13.99 17.35
18. 10.07.2021 Daměnice (Daměnice) 18.72 18.72 17.77 5.30 10.25 13.20 16.75
19. 10.07.2021 Radošovice (Daměnice) 18.83 18.83 18.49 5.12 10.77 13.58 17.67
20. 26.06.2021 Chářovice (Křivsoudov) 18.84 18.84 17.78 5.37 10.03 13.40 17.20
© 2019 Benešovská hasičská liga