Detail soutěže Křivsoudov (26.06.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 13.06.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 25.06.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Křížkový Újezdec kratochvil (13.06.2021 20:27:43)
2. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (25.06.2021 09:53:30)
3. Zdislavice A admin (13.06.2021 12:41:53) DK
4. Načeradec admin (13.06.2021 19:45:52)
5. Špona Chářovice admin (13.06.2021 14:04:31) DK
6. Daměnice Koubikova (13.06.2021 18:01:55)
7. Ctiboř Ctiboř (13.06.2021 18:47:36)
8. Nalžovice chj.nalzovice (13.06.2021 20:00:03)
9. Sedlčany Chmelna (24.06.2021 20:40:13)
10. Křivsoudov admin (13.06.2021 12:41:40) DK
11. Chářovice B Samuel (13.06.2021 20:00:14)
12. Tomice Tomice (13.06.2021 18:00:01)
13.
<- Přesunout sem
14. Čechtice pavel.filip (13.06.2021 20:00:21)
15. Bezděkov pod Třemšínem admin (22.06.2021 15:13:51)
16. Kohouti Střezimíř SDH_Strezimir (13.06.2021 20:00:35)
17. Makov admin (22.06.2021 15:14:04) DK
18. Zdislavice B zdenek317 (14.06.2021 20:06:25)
19. Sloup Baďa (15.06.2021 09:19:22)
20. Malovice admin (22.06.2021 15:14:00)
21.
<- Přesunout sem
22. Velká Chyška Zdenek (17.06.2021 16:33:12)
23.
<- Přesunout sem
24. Sloup B Baďa (15.06.2021 23:07:18)
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 13.06.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 25.06.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1.
<- Přesunout sem
2. Radošovice SdhRadošovice (13.06.2021 19:12:38)
3. Malovice Karel - SDH Malovice (13.06.2021 18:00:06)
4. Martomice Verča Šebková (13.06.2021 18:00:03)
5. Dalovy novotna_ivana (13.06.2021 19:00:05)
6. Ratměřice Verča Šebková (13.06.2021 20:00:03)
7. Daměnice Koubikova (13.06.2021 20:00:24)
8. Chlum KateřinaČernická (13.06.2021 19:00:10)
9. Chářovice Samuel (13.06.2021 20:00:37)
10. Šebířov Šebířov ženy (13.06.2021 20:04:17)
11. Čechtice sucmar (13.06.2021 20:00:28)
12. Hulice SDHHulice (13.06.2021 20:34:05)
13. Sloup Baďa (15.06.2021 09:19:53)
14.
<- Přesunout sem
15. Střezimíř SDH_Strezimir (19.06.2021 10:55:11)
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděkov pod Třemšínem 20 16.74 16.74 16.21 3.89 7.85 12.37 15.49
2. Zdislavice A 17 16.91 16.91 16.77 4.29 7.98 12.52 15.91
3. Sedlčany 15 17.53 17.53 17.36 3.91 7.89 12.43 15.80
4. Malovice 13 17.58 17.32 17.58 4.17 8.35 12.59 16.45
5. Sloup A 11 17.69 17.69 16.94 4.52 8.47 12.71 16.06
6. Ctiboř 10 18.53 17.16 18.53 4.44 8.39 12.91 16.84
7. Makov 9 18.60 18.60 18.28 4.29 8.88 13.48 17.52
8. Nalžovice 8 18.63 17.55 18.63 4.15 8.35 13.08 16.23
9. Načeradec 7 18.71 18.71 17.73 4.65 8.56 13.26 17.09
10. Špona Chářovice 6 18.94 18.67 18.94 6.70 10.85 14.91 18.18
11. Chářovice B 5 19.72 19.72 19.32 4.35 7.94 13.57 18.20
12. Nová Ves u Chýnova 4 20.91 20.55 20.91 3.90 8.67 16.56 20.11
13. Velká Chyška 3 21.26 21.26 21.10 5.47 10.32 15.86 20.28
14. Křížkový Újezdec 2 21.37 18.46 21.37 4.51 8.37 13.79 16.98
15. Sloup B 1 21.90 21.90 21.07 4.65 9.75 15.86 20.45
16. Křivsoudov 0 22.34 21.31 22.34 5.31 12.10 16.36 20.14
17. Daměnice 0 22.39 22.39 22.08 9.07 13.37 18.12 21.39
18. Kohouti Střezimíř 0 24.08 24.08 18.07 4.94 8.52 13.36 17.11
N Čechtice 0 N 28.26 - 4.76 9.16 14.29 17.58
N Tomice 0 N - - - - - -
N Zdislavice B 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nalžovice 0 14.86 14.86 14.84 3.89 7.64 11.06 14.40
2. Malovice 0 15.07 15.01 15.07 4.27 7.88 10.81 14.43
3. Makov 0 16.06 15.88 16.06 4.36 7.57 11.56 14.63
N Sedlčany 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 17.02 16.47 17.02 4.19 8.96 12.34 15.76
2. Dalovy 12 17.30 17.30 17.29 4.50 8.84 12.57 16.33
3. Malovice 10 17.91 17.38 17.91 4.98 9.40 13.21 16.41
4. Sloup 8 18.41 17.51 18.41 4.87 9.21 13.25 16.60
5. Chářovice 6 18.84 18.84 17.78 5.37 10.03 13.40 17.20
6. Daměnice 4 19.88 19.88 19.10 5.23 9.65 14.21 18.46
7. Střezimíř 3 20.09 17.64 20.09 4.97 9.34 12.39 16.02
8. Šebířov 2 20.72 20.72 20.18 5.20 12.28 15.33 19.27
9. Radošovice 1 21.47 19.66 21.47 4.88 9.56 14.52 18.97
10. Chlum 0 29.70 28.82 29.70 5.11 21.56 24.58 28.23
11. Hulice 0 49.01 23.15 49.01 6.40 13.81 17.22 21.52
N Ratměřice 0 N - - - - - -
D Čechtice 0 D 19.66 20.09 6.83 11.68 14.76 18.29

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 0 17.78 17.78 17.08 5.03 9.60 12.83 16.47
2. Sloup 0 19.04 16.60 19.04 4.44 8.67 12.46 15.95
N Malovice 0 N 21.17 - 5.01 9.39 12.92 16.38
N Martomice 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga