Soutěže v sezoně 2018

<- 2017 2019 ->

Datum Místo
30.06.2018 Drahňovice
01.07.2018 Louňovice
14.07.2018 Chářovice
15.07.2018 Makov
28.07.2018 Malovice
04.08.2018 Načeradec
25.08.2018 Miřetice
01.09.2018 Jankov
15.09.2018 Daměnice
22.09.2018 Všechlapy

Celkové hodnocení

Muži

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Jankov 154 11 20 4 15 20 20 17 15 17 15
2. Špona Chářovice 149 20 9 20 13 11 5 20 20 20 11
3. Drahňovice 117 13 11 13 N 15 15 13 13 7 17
4. Tomice 108 15 D 17 11 0 13 15 17 0 20
5. Daměnice 91 17 7 10 6 13 17 11 0 0 10
6. Malovice 89 9 15 11 8 0 11 9 5 8 13
7. Ctiboř 71 8 17 5 0 0 6 10 8 10 7
8. Radětice 61 2 10 15 9 2 8 5 N 2 8
9. Makov 59 D 5 7 N 3 10 8 11 9 6
10. Křížkový Újezdec 48 4 N 0 0 10 9 N 9 13 3
11. Chmelná 48 10 6 8 1 5 7 3 0 4 4
12. Dalovy 37 5 1 0 3 7 N 6 10 5 N
13. Načeradec 29 7 13 2 0 0 0 N 2 0 5
14. Radošovice 29 6 2 9 0 9 1 N N 0 2
15. Stoklasná Lhota 27 - - - 10 17 - - - - -
16. Kohouti Střezimíř 26 D 0 0 N 0 4 - 7 15 N
17. Přibyšice 23 3 3 0 2 8 0 4 3 0 0
18. Krotějov Sport 20 - - - 20 - - - - - -
19. Zahorčice 17 - - - 17 - - - - - -
20. Chlum 12 1 0 - 0 0 0 7 4 0 0
21. Sedlčany 11 - - - - - - - - 11 -
22. Březnice 11 0 8 0 D - 0 2 1 0 -
23. Křivsoudov 10 0 0 0 0 6 3 N N 0 1
24. Buková 9 - N - - - - - - 0 9
25. Louňovice 9 N 4 3 0 N 2 N N - -
26. Odlochovice 8 0 N 1 0 4 N D 0 3 N
27. Bezdědovice 7 - - - 7 - - - - - -
28. Starosedlský Hrádek 6 - - 6 0 - - N - - -
29. Suchodol 6 - 0 - - - - - 6 - -
30. Hlubyně 6 - - - - - - - - 6 -
31. Chotěmice 5 - - - 5 - - - - - -
32. Božejovice 4 - - - 4 - - - - - -
33. Chářovice B 1 - - E - - - - - 1 -
34. Keblov 1 - - - - - N 1 0 - 0
35. Skrýchov 1 - - - 0 1 - - - - -
36. Žirovnice 0 - - - - - N - - - -
37. Ratměřice 0 - - - - - - - N - -
38. Voltýřov 0 - - - 0 - - - - - -
39. Strmilov 0 - - - N - - - - - -
40. All-Star muži 0 - - - - - - - - - E
41. Peklo Vranovice 0 - - - - - - - - - 0
42. Šebířov 0 0 N 0 0 N D N 0 0 0
43. Chýnov 0 - - - E - - - - - -
44. Skalice 0 - D - - - - - - - -
45. Dubičné 0 - - - - - 0 - - - -
46. Strážkovice 0 - - - - - N - - - -
47. Útušice 0 - 0 - - - - - - - -
48. Kamenná Lhota 0 - - - 0 N - - - - -
49. Břežany 0 - 0 0 0 0 0 - - - 0
50. Moraveč 0 N 0 N N D N - 0 0 0
51. Netvořice 0 0 - - - - - - - - -
52. Dubějovice 0 - - 0 - - - 0 - - -
53. Čechtice 0 - - - - - - 0 0 0 0
54. Dobronice 0 - - - 0 - - - - - -
55. Plchov 0 - - - - - E - 0 - -

Ženy

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Daměnice 66 8 6 10 6 0 3 10 10 10 3
2. Zdislavice 54 N 0 8 0 6 8 8 8 8 8
3. Dalovy 41 0 10 3 4 10 2 0 2 0 10
4. Malovice 40 10 0 0 8 3 0 6 3 6 4
5. Všechlapy 33 2 8 0 2 1 10 1 D 3 6
6. Ratměřice 26 3 3 6 0 0 4 2 4 2 2
7. Chlum 18 D 0 D 0 8 0 N 6 4 0
8. Louňovice 14 6 4 0 3 0 N N 0 0 1
9. Tomice 11 4 1 2 0 2 1 N 1 0 0
10. Sloup 10 - - - 10 - - - - - -
11. Martinice 9 - - 4 1 4 0 D 0 - 0
12. Dvorce A 6 - - - - - 6 - - - -
13. Březnice 4 - - N 0 - - 4 N - -
14. Moraveč 4 1 0 0 N 0 0 3 0 0 0
15. Načeradec 3 N 2 0 0 0 0 - 0 1 0
16. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 N 0
17. Chrbonín 0 - - - 0 - - - - - -
18. All-Star ženy 0 - - - - - - - - - E
19. Bezděčín 0 - - - 0 0 - - - - -
20. Střezimíř 0 - 0 - 0 - 0 - - - 0
21. Chmelná 0 - - - - - - 0 - - -
22. Plchov 0 - - - - - - - N - -
23. Kuňovice 0 - - - - - - 0 - - -
24. Šebířov 0 - - - - - - - - 0 0
25. Smrkov 0 - - - E - - - - - -
26. Drhovice 0 - - - 0 - - - - - -
27. Kamenná Lhota 0 - - - 0 0 - - - - -
28. Keblov 0 - - - - - 0 0 - - 0
29. Skalice 0 - 0 - - - - - - - -
30. Čechtice 0 - - - - - - 0 0 D 0
31. Moraveč B 0 - - - - - - - E - -

Muži PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Miřetice 19 4 - 1 - 4 4 4 - 2 -
2. Rennotor Dalovy 19 D 1 2 - 2 2 2 2 4 4
3. Netvořice 14 - 2 4 - - 1 - 4 1 2
4. Chotčiny 4 - 4 - - - - - - - -
5. Dražice 1 - - - - 1 0 - - - -
6. Miřetice B 1 - - - - - - 1 - - -

Ženy PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Chotčiny 4 - 4 - - - - - - - -
2. Hulice 4 - - - - - - 4 - - -
3. Nová Ves u Postupic 4 - - - - D - - 4 - -
4. Vlašim 2 - - - - - - 2 - - -
5. Keblov 0 - N - - - - - - - -

Nejrychlejší útoky

Muži

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 15.07.2018 Krotějov Sport (Makov) 16.31 16.31 16.23 3.45 7.36 12.14 15.78
2. 15.07.2018 Zahorčice (Makov) 16.39 16.39 15.87 4.07 8.03 12.10 15.48
3. 15.07.2018 Jankov (Makov) 16.61 16.30 16.61 4.07 8.03 11.91 16.02
4. 30.06.2018 Špona Chářovice (Drahňovice) 16.64 16.64 16.46 4.11 7.80 12.09 15.70
5. 15.07.2018 Špona Chářovice (Makov) 16.66 16.49 16.66 4.34 8.50 12.10 15.74
6. 14.07.2018 Špona Chářovice (Chářovice) 16.80 16.45 16.80 3.98 8.15 12.40 15.82
7. 01.07.2018 Jankov (Louňovice) 16.94 16.43 16.94 3.89 7.65 11.92 15.74
8. 15.07.2018 Tomice (Makov) 16.97 16.97 16.81 4.41 7.98 12.22 16.19
9. 04.08.2018 Jankov (Načeradec) 16.98 16.77 16.98 3.95 8.50 12.97 16.63
10. 14.07.2018 Tomice (Chářovice) 17.04 17.04 16.99 4.51 8.31 12.40 16.30
11. 30.06.2018 Daměnice (Drahňovice) 17.07 16.97 17.07 3.97 7.71 12.42 16.19
12. 25.08.2018 Špona Chářovice (Miřetice) 17.10 17.10 17.09 4.26 8.07 12.62 15.90
13. 01.09.2018 Špona Chářovice (Jankov) 17.11 17.02 17.11 4.20 8.11 12.64 16.03
14. 22.09.2018 Tomice (Všechlapy) 17.17 16.99 17.17 4.40 8.32 12.31 16.21
15. 22.09.2018 Drahňovice (Všechlapy) 17.20 17.20 17.03 4.66 8.34 12.56 16.45
16. 15.07.2018 Stoklasná Lhota (Makov) 17.21 17.21 16.79 4.42 8.36 12.64 16.16
17. 25.08.2018 Jankov (Miřetice) 17.26 17.19 17.26 4.06 8.13 12.92 16.23
18. 28.07.2018 Jankov (Malovice) 17.27 17.27 16.68 3.78 7.92 12.09 16.47
19. 22.09.2018 Jankov (Všechlapy) 17.41 17.41 17.18 3.89 7.59 12.16 15.60
20. 22.09.2018 Malovice (Všechlapy) 17.43 17.43 17.17 4.06 7.79 12.46 16.18

Ženy

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 15.07.2018 Sloup (Makov) 17.04 16.92 17.04 4.66 9.13 12.05 15.40
2. 22.09.2018 Dalovy (Všechlapy) 17.18 17.14 17.18 5.26 10.10 13.29 16.43
3. 22.09.2018 Zdislavice (Všechlapy) 17.31 17.31 16.57 4.46 8.69 11.58 15.37
4. 01.07.2018 Dalovy (Louňovice) 17.31 17.01 17.31 4.52 9.31 12.37 16.21
5. 22.09.2018 Všechlapy (Všechlapy) 17.34 17.34 17.04 4.39 8.58 11.60 15.90
6. 15.07.2018 Malovice (Makov) 17.42 17.40 17.42 4.75 10.08 13.40 16.51
7. 01.09.2018 Daměnice (Jankov) 17.45 16.89 17.45 5.47 9.53 12.95 16.26
8. 15.07.2018 Daměnice (Makov) 17.54 17.27 17.54 5.10 9.35 12.81 16.41
9. 15.09.2018 Daměnice (Daměnice) 17.86 17.86 17.44 5.58 9.57 13.12 16.42
10. 15.07.2018 Dalovy (Makov) 17.93 17.93 16.96 4.52 9.44 12.65 16.36
11. 22.09.2018 Malovice (Všechlapy) 17.95 17.95 17.46 4.85 9.15 12.66 16.19
12. 04.08.2018 Všechlapy (Načeradec) 18.01 18.01 17.71 4.60 10.45 12.95 16.94
13. 15.07.2018 Louňovice (Makov) 18.18 18.08 18.18 5.01 10.06 13.92 17.34
14. 01.09.2018 Zdislavice (Jankov) 18.23 18.23 18.19 4.78 10.14 13.30 17.22
15. 01.07.2018 Všechlapy (Louňovice) 18.23 18.23 18.00 4.68 10.40 13.10 17.05
16. 04.08.2018 Zdislavice (Načeradec) 18.24 17.67 18.24 4.98 9.85 13.38 16.85
17. 30.06.2018 Malovice (Drahňovice) 18.26 18.24 18.26 4.79 9.86 13.62 17.00
18. 15.07.2018 Všechlapy (Makov) 18.29 18.29 18.08 4.68 9.03 12.75 16.75
19. 01.07.2018 Daměnice (Louňovice) 18.32 18.32 16.82 5.30 9.86 13.11 16.50
20. 14.07.2018 Daměnice (Chářovice) 18.32 18.32 17.50 5.44 9.69 13.25 16.89
© 2021 Benešovská hasičská liga