Detail soutěže Chářovice (09.07.2016)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 25 17.44 17.44 17.31 4.17 8.30 12.83 16.50
2. Zdislavice A 23 17.70 17.70 17.39 4.30 8.18 12.50 16.02
3. Daměnice 21 17.96 17.24 17.96 3.97 7.65 12.45 16.00
4. Chářovice B 19 18.14 18.14 17.37 4.05 8.07 12.86 16.51
5. Ctiboř 17 18.23 17.55 18.23 4.08 8.19 12.65 16.94
6. Malovice 15 18.63 18.63 18.16 4.41 8.62 13.07 16.88
7. Drahňovice 14 18.67 18.56 18.67 3.67 7.58 12.48 16.46
8. Louňovice 13 18.84 18.84 16.89 4.23 8.13 12.89 16.36
9. Načeradec A 12 19.21 18.62 19.21 4.46 8.96 14.61 18.09
10. Křivsoudov 11 19.29 18.66 19.29 4.22 7.77 13.00 73.00
11. Střezimíř 10 19.61 19.61 18.60 3.91 8.29 14.13 17.89
12. Sloup 9 19.80 19.80 17.76 3.98 7.78 12.56 16.55
13. Makov 8 19.93 19.65 19.93 3.99 8.34 12.93 17.51
14. Bukovany 7 20.05 20.05 18.00 4.71 8.98 13.01 16.96
15. Všechlapy 6 20.13 20.13 19.64 4.65 9.26 13.19 18.26
16. Tomice 5 21.59 21.59 21.23 4.05 8.79 16.02 20.34
17. Chářovice A 4 21.90 18.34 21.90 4.08 7.90 12.69 17.44
18. Načeradec B 3 23.17 23.17 18.46 4.17 8.24 13.81 17.94
19. Odlochovice 2 24.36 24.36 19.01 4.38 8.67 14.52 18.13
20. Břežany 1 25.98 25.47 25.98 5.72 10.69 17.72 23.94
21. Přibyšice 1 40.07 40.07 22.78 4.68 9.18 14.16 18.13
D Chmelná 0 D 19.01 19.84 4.94 9.31 13.77 18.06
N Radošovice 0 N - 19.86 4.64 10.72 15.02 19.11
N Zdislavice B 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 14.80 14.66 14.80 3.95 7.66 10.45 13.94
2. Chářovice B 0 15.10 15.10 15.09 4.46 8.55 10.89 14.33
3. Louňovice 0 15.32 15.32 15.05 4.24 7.65 10.70 13.74
4. Dalovy 0 15.95 15.11 15.95 3.92 7.83 11.08 14.27

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Petrovice 15 18.77 17.77 18.77 6.29 10.42 13.50 17.08
2. Louňovice A 13 19.51 19.27 19.51 5.26 9.51 13.67 17.15
3. Všechlapy 11 20.06 18.65 20.06 4.34 9.42 13.28 16.87
4. Martinice 9 20.68 20.68 17.97 5.29 9.79 13.43 16.49
5. Sloup 8 21.40 21.40 17.53 4.67 9.34 12.41 16.07
6. Dalovy 7 22.55 19.02 22.55 4.50 9.22 13.36 16.73
7. Načeradec 6 23.05 23.05 21.49 4.48 9.32 13.46 17.42
8. Střezimíř 5 31.38 30.96 31.38 4.56 10.16 14.17 20.42
9. Tomice 4 39.97 39.97 37.80 6.76 30.02 32.84 36.99
10. Malovice 3 44.37 44.37 20.42 6.02 11.59 16.18 19.42
11. Daměnice 2 52.53 52.53 43.89 4.43 9.39 23.55 27.08
12. Zdislavice 1 66.50 65.86 66.50 5.12 9.45 12.82 17.90

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sloup 0 18.11 18.11 17.08 4.82 9.36 12.50 15.92
2. Petrovice 0 18.62 18.62 18.26 5.15 9.49 12.65 16.39
3. Louňovice 0 18.96 18.96 18.47 5.22 10.06 13.34 17.06
D Všechlapy 0 D 28.95 29.53 4.59 21.49 24.97 28.34
© 2019 Benešovská hasičská liga