Detail soutěže Malovice (28.08.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 15.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 27.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (10.08.2021 09:47:48) DK
2. Špona Chářovice milan-špona (15.08.2021 18:00:03)
3. Zdislavice A Tomáš (15.08.2021 19:07:43)
4. Načeradec admin (13.08.2021 21:35:45) DK
5. Nalžovice chj.nalzovice (15.08.2021 19:42:30)
6. Zdislavice B zdenek317 (15.08.2021 20:00:01)
7. Daměnice Koubikova (15.08.2021 18:59:54)
8. Skalice kratochvil (27.08.2021 13:43:12)
9. Sedlčany admin (25.08.2021 21:23:35)
10. Přibyšice Fíša (15.08.2021 20:00:03)
11. Ctiboř Ctiboř (15.08.2021 20:01:03)
12.
<- Přesunout sem
13. Čechtice sucmar (15.08.2021 20:01:18)
14. Dalovy novotna_ivana (15.08.2021 20:18:39)
15. Velká Chyška Zdenek (15.08.2021 22:06:43)
16. Makov admin (25.08.2021 21:23:42)
17. Drahňovice Veronikak (24.08.2021 21:10:31)
18. Šebířov Tom (16.08.2021 22:00:32)
19. Chářovice B Samuel (18.08.2021 16:13:57)
20. Křížkový Újezdec kratochvil (25.08.2021 19:14:57)
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49. Radošovice SdhRadošovice (24.08.2021 19:17:54)
50. Tomice Tomice (15.08.2021 19:00:33)

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 15.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 27.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (10.08.2021 09:47:55) DK
2. Ratměřice Ratměřice (15.08.2021 19:00:08)
3. Čechtice sucmar (15.08.2021 20:00:04)
4. Martomice Verča Šebková (15.08.2021 18:00:02)
5. Dalovy novotna_ivana (15.08.2021 18:00:07)
6. Daměnice Koubikova (15.08.2021 19:15:07)
7. Radošovice SdhRadošovice (15.08.2021 20:51:52)
8. Chlum KateřinaČernická (15.08.2021 18:46:46)
9.
<- Přesunout sem
10. Chářovice Samuel (18.08.2021 16:14:09)
11. Bystřice a_kapralkova (18.08.2021 20:41:25)
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30. Šebířov Šebířov ženy (21.08.2021 20:28:56)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 17.32 17.32 16.76 3.95 7.68 11.82 15.69
2. Daměnice 17 17.43 17.43 16.71 4.23 8.82 12.80 16.31
3. Nalžovice 15 17.66 17.66 17.14 4.01 8.31 13.27 16.58
4. Zdislavice A 13 17.82 17.24 17.82 3.98 7.98 12.57 16.03
5. Sedlčany 11 18.17 18.17 17.11 3.87 7.89 12.56 16.18
6. Malovice 10 18.29 17.51 18.29 4.12 8.00 12.81 16.33
7. Ctiboř 9 18.36 18.36 17.49 4.01 7.67 12.44 16.20
8. Špona Chářovice 8 18.42 18.42 17.24 4.81 8.44 12.30 16.39
9. Křížkový Újezdec 7 18.68 18.68 18.45 4.45 8.65 14.48 17.85
10. Tomice 6 19.28 19.28 17.43 4.47 8.53 13.54 16.97
11. Skalice 5 20.47 20.47 18.58 4.35 9.23 14.09 17.61
12. Dalovy 4 20.60 20.60 19.78 4.88 9.75 14.63 19.17
13. Šebířov 3 20.62 20.25 20.62 4.83 8.77 15.45 19.42
14. Přibyšice 2 20.64 20.20 20.64 4.74 9.42 14.41 17.58
15. Zdislavice B 1 21.14 20.02 21.14 4.53 8.69 14.98 19.31
16. Čechtice 0 21.58 18.80 21.58 4.03 9.11 14.39 18.33
17. Radošovice 0 23.73 23.73 20.30 4.52 10.38 15.64 18.99
18. Velká Chyška 0 23.76 23.76 23.50 8.44 12.57 17.74 22.28
19. Načeradec 0 25.47 25.47 21.27 4.49 8.55 14.93 19.89
N Chářovice B 0 N - - - - - -
N Makov 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sedlčany 0 15.04 14.57 15.04 3.81 7.67 10.49 13.71
2. Daměnice 0 15.33 15.33 14.94 3.99 8.16 10.96 14.16
3. Malovice 0 15.59 15.59 15.29 4.13 7.49 10.65 14.16
N Nalžovice 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 17.42 16.38 17.42 4.74 8.85 12.17 15.10
2. Chlum 12 17.44 17.44 17.07 4.75 9.20 12.72 16.11
3. Ratměřice 10 17.80 17.80 17.44 5.09 9.37 12.79 16.25
4. Šebířov 8 18.03 17.38 18.03 5.16 10.40 13.21 16.81
5. Dalovy 6 18.90 17.72 18.90 4.66 9.26 12.69 16.42
6. Daměnice 4 19.33 17.05 19.33 5.23 9.64 12.83 16.22
7. Radošovice 3 19.58 18.92 19.58 5.03 10.17 14.16 17.97
8. Chářovice 2 20.78 20.78 19.05 5.27 9.93 14.13 18.56
9. Čechtice 1 22.70 22.70 21.32 5.35 14.36 16.75 20.73
10. Bystřice 0 44.68 44.32 44.68 10.81 35.77 39.84 43.69
N Malovice 0 N - - - - - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 17.42 16.38 17.42 4.74 8.85 12.17 15.10
2. Chlum 12 17.44 17.44 17.07 4.75 9.20 12.72 16.11
3. Ratměřice 10 17.80 17.80 17.44 5.09 9.37 12.79 16.25
4. Daměnice 4 19.33 17.05 19.33 5.23 9.64 12.83 16.22
© 2019 Benešovská hasičská liga