Detail soutěže Chářovice (17.07.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 04.07.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 16.07.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Křížkový Újezdec kratochvil (05.07.2021 11:53:11)
2. Sedlčany Petr (04.07.2021 18:00:03)
3. Nalžovice chj.nalzovice (04.07.2021 19:56:02)
4. Ctiboř Ctiboř (14.07.2021 17:32:23)
5. Makov jiri187 (14.07.2021 09:16:49)
6. Radošovice SdhRadošovice (04.07.2021 20:56:18)
7. Chářovice B admin (04.07.2021 14:00:31) DK
8. Přibyšice Fíša (04.07.2021 20:00:08)
9. Bezděkov pod Třemšínem Petty (05.07.2021 16:22:24)
10.
<- Přesunout sem
11. Špona Chářovice admin (04.07.2021 14:05:48) DK
12. Zdislavice A Tomáš (04.07.2021 18:00:09)
13. Načeradec SdhNačeradec (05.07.2021 11:09:39)
14. Zdislavice B zdenek317 (04.07.2021 21:12:23)
15. Malovice Karel - SDH Malovice (14.07.2021 07:12:50)
16. Ctiboř admin (04.07.2021 17:28:10) DK
17. Daměnice Tomáš (04.07.2021 20:00:02)
18. Tomice admin (04.07.2021 14:06:12) DK
19. Šebířov Tom (06.07.2021 12:32:03)
20. Dalovy novotna_ivana (09.07.2021 10:06:28)
21. Křivsoudov hasici.krivsoudov (11.07.2021 08:24:50)
22. Zbraslavice SDH Zbraslavice (14.07.2021 15:01:28)
23. Čechtice pavel.filip (16.07.2021 17:01:29)
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50. Drahňovice Veronikak (04.07.2021 18:35:17)

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 04.07.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 16.07.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Čechtice sucmar (04.07.2021 20:00:05)
2. Ratměřice Ratměřice (04.07.2021 19:00:03)
3. Malovice Karel - SDH Malovice (04.07.2021 18:00:01)
4. Chlum petrinovam (04.07.2021 20:27:40)
5. Dalovy novotnaa.j (04.07.2021 18:27:56)
6. Daměnice Koubikova (04.07.2021 20:00:05)
7. Chářovice admin (04.07.2021 14:00:56) DK
8. Šebířov Šebířov ženy (04.07.2021 20:00:34)
9. Radošovice SdhRadošovice (04.07.2021 20:56:14)
10. Křížkový Újezdec kratochvil (05.07.2021 19:04:31)
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30. Martomice Verča Šebková (04.07.2021 18:06:55)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděkov pod Třemšínem 20 17.29 17.29 17.09 3.82 7.53 12.46 15.77
2. Sedlčany 17 17.55 17.19 17.55 3.94 8.02 12.67 16.13
3. Daměnice 15 17.86 17.04 17.86 4.28 8.38 12.49 16.05
4. Makov 13 17.94 17.33 17.94 4.16 8.71 12.90 16.87
5. Křížkový Újezdec 11 18.06 17.47 18.06 4.36 8.45 13.71 16.99
6. Tomice 10 18.08 17.99 18.08 4.82 9.07 13.37 17.23
7. Ctiboř 9 18.30 18.30 17.28 4.12 7.76 12.09 15.90
8. Radošovice 8 19.15 18.93 19.15 4.59 9.02 13.53 17.26
9. Zdislavice A 7 19.78 19.78 17.67 4.12 8.92 13.49 17.37
10. Šebířov 6 20.11 20.11 19.32 4.97 9.51 14.58 18.11
11. Přibyšice 5 21.30 20.19 21.30 4.76 9.40 14.37 18.29
12. Zdislavice B 4 21.36 20.65 21.36 5.16 12.08 16.60 20.28
13. Načeradec 3 21.72 21.72 20.08 7.56 9.94 15.39 19.37
14. Čechtice 2 22.03 22.03 20.76 4.59 9.56 15.48 19.59
15. Nalžovice 1 29.42 29.42 27.30 3.82 8.31 12.68 16.15
N Chářovice B 0 N - - 3.92 8.09 - -
N Špona Chářovice 0 N - - 4.45 8.33 12.46 -
N Malovice 0 N - - - - - -
N Drahňovice 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 14.78 14.78 14.74 3.92 7.70 10.48 13.66
2. Ctiboř 0 15.09 15.09 14.76 4.24 7.82 10.47 13.68
3. Tomice 0 16.62 16.62 16.06 4.37 8.21 11.03 14.47
N Zdislavice A 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 15 17.91 17.91 17.85 5.29 10.02 13.17 16.85
2. Dalovy 12 18.01 18.01 17.70 4.88 9.63 13.13 16.91
3. Ratměřice 10 18.27 18.07 18.27 4.68 8.96 12.13 15.87
4. Chlum 8 18.39 17.03 18.39 4.68 9.17 12.08 16.05
5. Chářovice 6 18.60 18.60 18.43 5.26 9.95 13.77 17.81
6. Radošovice 4 21.19 21.19 18.19 5.47 10.70 14.35 17.31
7. Šebířov 3 21.35 17.62 21.35 5.44 10.00 12.89 16.73
8. Martomice 2 21.42 18.04 21.42 4.76 9.20 12.43 15.44
9. Čechtice 1 32.20 32.20 26.26 7.29 12.43 20.13 24.24
N Malovice 0 N - - 4.97 9.66 12.76 -
N Křížkový Újezdec 0 N - 18.89 5.33 10.03 13.63 17.03

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 17.59 17.59 17.16 5.04 9.23 12.53 16.20
2. Ratměřice 0 19.35 19.29 19.35 4.48 9.23 12.58 16.22
3. Dalovy 0 22.12 19.49 22.12 4.82 9.34 12.60 16.50
N Šebířov 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga