Detail soutěže Daměnice (10.07.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 27.06.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 09.07.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Nalžovice chj.nalzovice (09.07.2021 09:33:01)
2. Čechtice pavel.filip (27.06.2021 20:04:23)
3. Drahňovice fikoš (27.06.2021 20:02:48)
4. Daměnice admin (27.06.2021 17:36:55) DK
5. Malovice Karel - SDH Malovice (27.06.2021 18:00:10)
6. Sedlčany Petr (27.06.2021 18:07:36)
7. Zdislavice A Tomáš (27.06.2021 18:06:38)
8. Načeradec SdhNačeradec (27.06.2021 19:39:36)
9. Kohouti Střezimíř SDH_Strezimir (09.07.2021 09:59:55)
10. Chářovice B Samuel (27.06.2021 20:00:02)
11. Makov jiri187 (27.06.2021 19:03:25)
12. Tomice Tomice (27.06.2021 20:00:04)
13. Zdislavice B zdenek317 (27.06.2021 20:00:17)
14. Velká Chyška Zdenek (27.06.2021 20:01:34)
15. Skalice Šlechta Skalice (08.07.2021 19:14:10)
16. Radošovice SdhRadošovice (27.06.2021 20:04:48)
17. Špona Chářovice milan-špona (27.06.2021 20:31:33)
18. Šebířov Tom (27.06.2021 20:46:59)
19. Ctiboř Ctiboř (27.06.2021 21:11:45)
20. Křížkový Újezdec kratochvil (28.06.2021 01:38:47)
21.
<- Přesunout sem
22. Křivsoudov hasici.krivsoudov (28.06.2021 17:44:02)
23. Malšice SDHMalsice (05.07.2021 10:57:52)
24. Rybova Lhota František Ježek (05.07.2021 15:54:25)
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 27.06.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 09.07.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Střezimíř SDH_Strezimir (27.06.2021 20:02:28)
2. Radošovice SdhRadošovice (27.06.2021 20:04:58)
3. Malovice Karel - SDH Malovice (27.06.2021 18:00:06)
4. Daměnice admin (27.06.2021 17:37:09) DK
5. Dalovy novotna_ivana (27.06.2021 18:00:03)
6. Martomice Jana Blandová (27.06.2021 18:50:05)
7. Ratměřice Ratměřice (27.06.2021 20:00:12)
8. Čechtice sucmar (27.06.2021 20:00:03)
9. Vilice sdhvilice (04.07.2021 18:55:46)
10. Chlum KateřinaČernická (27.06.2021 20:52:27)
11. Malšice SDHMalsice (05.07.2021 09:50:11)
12. Křížkový Újezdec kratochvil (05.07.2021 19:04:17)
13. Chářovice Samuel (27.06.2021 20:00:20)
14. Šebířov Šebířov ženy (04.07.2021 18:48:34)
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 16.92 16.92 16.84 4.00 7.62 12.14 15.79
2. Zdislavice A 17 17.02 16.83 17.02 4.19 8.02 12.51 16.01
3. Špona Chářovice 15 17.14 17.08 17.14 4.68 7.81 12.68 16.18
4. Sedlčany 13 17.18 17.18 16.64 4.03 7.94 12.17 15.81
5. Nalžovice 11 17.42 17.42 17.33 4.11 7.89 12.66 15.98
6. Daměnice 10 18.12 17.17 18.12 4.14 8.22 12.44 16.43
7. Načeradec 9 18.41 18.20 18.41 4.29 8.21 12.95 17.06
8. Makov 8 18.77 18.77 17.60 4.29 8.19 12.59 16.85
9. Malovice 7 18.80 18.80 17.94 4.51 8.72 13.53 16.97
10. Tomice 6 18.85 18.85 17.74 4.43 8.24 13.62 16.47
11. Křížkový Újezdec 5 18.86 18.59 18.86 6.16 10.08 14.35 17.60
12. Skalice 4 18.98 18.98 18.95 4.64 8.73 13.51 17.47
13. Radošovice 3 19.23 18.47 19.23 4.88 9.59 13.93 17.23
14. Rybova Lhota 2 19.51 19.51 18.37 4.45 8.44 13.67 17.15
15. Ctiboř 1 19.80 17.11 19.80 4.04 7.98 12.44 16.21
16. Křivsoudov 0 20.49 20.12 20.49 5.25 9.71 14.70 19.42
17. Kohouti Střezimíř 0 20.57 20.57 19.33 6.51 10.27 13.50 18.16
18. Čechtice 0 20.78 20.75 20.78 4.38 11.46 16.14 19.36
19. Malšice 0 22.44 22.44 22.29 6.15 12.35 17.51 21.44
20. Velká Chyška 0 23.14 23.14 22.73 5.25 10.24 16.84 21.48
21. Šebířov 0 25.35 25.35 24.87 8.07 12.80 16.99 24.72
N Chářovice B 0 N - 18.47 4.36 8.65 13.02 16.97
N Zdislavice B 0 N - - 5.40 - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 0 14.59 14.59 14.31 4.03 7.51 10.41 13.44
2. Zdislavice 0 14.87 14.26 14.87 3.88 7.53 10.08 13.69
3. Sedlčany 0 15.11 14.89 15.11 3.95 7.72 10.49 13.49
4. Špona Chářovice 0 17.16 17.14 17.16 5.99 10.15 12.61 15.98

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Ratměřice 15 17.74 17.62 17.74 5.19 9.85 12.83 16.40
2. Chlum 12 17.86 17.86 17.20 4.76 9.22 12.06 15.71
3. Šebířov 10 18.19 18.19 18.06 5.84 10.97 13.57 17.29
4. Malovice 8 18.51 18.01 18.51 5.01 8.98 13.02 16.39
5. Dalovy 6 18.57 18.57 18.48 4.48 9.48 12.45 16.65
6. Daměnice 4 18.72 18.72 17.77 5.30 10.25 13.20 16.75
7. Radošovice 3 18.83 18.83 18.49 5.12 10.77 13.58 17.67
8. Martomice 2 19.33 19.19 19.33 4.48 10.97 14.30 17.69
9. Střezimíř 1 21.55 21.16 21.55 5.28 11.98 16.78 20.03
10. Křížkový Újezdec 0 27.06 26.72 27.06 5.50 10.59 22.59 26.37
11. Malšice 0 30.68 29.68 30.68 6.24 12.18 14.87 27.03
12. Vilice 0 31.14 31.14 23.47 6.64 12.51 17.24 21.20
13. Chářovice 0 33.13 32.90 33.13 5.27 20.00 28.51 32.42
14. Čechtice 0 37.61 37.23 37.61 5.61 11.05 32.86 36.74

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Ratměřice 0 18.31 18.31 17.76 5.24 10.08 13.41 16.63
2. Šebířov 0 18.58 18.58 18.01 5.55 10.57 13.17 17.10
3. Daměnice 0 27.21 25.06 27.21 5.18 16.39 19.77 24.19
N Chlum 0 N - 18.66 4.64 9.54 12.73 16.04
© 2019 Benešovská hasičská liga