Detail soutěže Nalžovice (16.07.2016)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Kalenice 25 16.94 16.65 16.94 4.11 8.02 12.70 16.05
2. Sloup 23 17.34 17.28 17.34 3.82 7.52 12.65 16.23
3. Obrubce 21 17.55 17.55 16.92 4.22 8.06 12.22 15.88
4. Chářovice B 19 17.58 17.53 17.58 4.12 8.11 12.94 16.51
5. Dalovy 17 17.71 17.19 17.71 3.94 8.27 13.03 16.64
6. Panthers Líchovy 15 17.84 17.80 17.84 3.70 8.24 13.67 16.74
7. Chářovice A 14 18.05 16.77 18.05 4.07 7.87 12.61 16.22
8. Jankov 13 18.20 16.92 18.20 3.69 7.16 11.42 15.34
9. Makov 12 18.34 18.34 18.11 3.86 7.97 13.23 17.24
10. Načeradec A 11 18.41 18.03 18.41 5.28 9.12 13.42 16.96
11. Malovice 10 18.43 17.91 18.43 5.12 8.74 13.36 17.22
12. Chmelná 9 18.51 18.45 18.51 4.57 9.25 14.07 17.81
13. Nalžovice 8 18.65 18.34 18.65 3.90 8.34 12.81 16.23
14. Bukovany 7 18.78 18.41 18.78 4.72 8.78 13.22 17.02
15. Radíč 6 19.02 19.02 18.26 4.33 9.12 14.34 17.77
16. Přibyšice 5 19.46 18.60 19.46 4.83 9.18 13.78 17.68
17. Křivsoudov 4 19.57 19.04 19.57 4.17 7.79 13.46 17.98
18. Křížkový Újezdec 3 19.64 18.58 19.64 4.34 8.54 13.19 17.40
19. Tomice 2 19.66 19.66 18.81 4.37 8.46 13.21 17.41
20. Zahořany 1 20.17 19.48 20.17 4.44 10.17 15.22 18.42
21. Sedlčany 1 20.22 19.22 20.22 4.31 10.44 14.96 18.54
22. Daměnice 1 20.38 20.38 17.13 4.14 7.68 11.97 15.99
23. Radošovice 1 21.01 20.19 21.01 4.52 9.94 15.88 19.52
24. Střezimíř 1 21.38 21.08 21.38 5.31 9.31 14.62 18.31
25. Bezděkov pod Třemšínem 1 21.43 21.43 21.17 3.92 7.84 16.68 20.19
26. Březnice 1 21.66 21.66 20.62 4.07 8.42 15.08 18.99
27. Peklo Vranovice 1 21.86 21.86 21.51 9.07 12.87 17.29 20.91
28. Nalžovice B 1 21.95 21.95 21.79 4.58 12.03 16.75 20.52
29. Zdislavice A 1 21.99 21.99 21.00 4.30 9.04 14.46 20.50
30. Odlochovice 1 38.26 38.26 18.55 5.03 9.17 13.69 17.58
31. Drahňovice 1 44.90 44.63 44.90 3.75 8.44 39.70 43.77
D Louňovice 0 D 17.54 17.96 4.36 8.20 13.15 17.20
D Zdislavice B 0 D 30.75 30.26 4.54 21.60 25.90 29.59
N Starosedlský Hrádek 0 N - 18.56 4.28 8.17 13.25 16.80
N Sestrouň 0 N - 20.04 4.27 8.56 13.91 17.53
N Všechlapy 0 N - - 4.87 9.12 28.45 -
N Ctiboř 0 N 17.13 - 4.08 8.30 12.65 16.83
N Načeradec B 0 N - - 4.02 - - -
N Jesenice 0 N - 19.47 3.70 10.49 14.85 18.09
N Netvořice 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Kalenice 0 14.52 14.24 14.52 3.50 7.42 10.36 13.70
2. Chářovice B 0 15.41 14.93 15.41 3.85 7.51 10.89 14.47
3. Chářovice A 0 15.49 14.87 15.49 3.96 7.65 10.48 13.45
N Sloup 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 15 17.28 17.25 17.28 4.03 8.65 11.52 15.07
2. Sloup 13 17.76 17.08 17.76 4.36 9.17 12.15 15.72
3. Martinice 11 18.40 18.24 18.40 5.14 9.65 13.57 17.10
4. Dalovy 9 18.58 18.58 18.40 4.85 9.95 14.01 17.31
5. Všechlapy 8 19.01 19.01 18.66 4.89 9.92 14.27 17.42
6. Makov 7 20.41 18.93 20.41 4.71 9.23 12.66 16.31
7. Načeradec 6 20.50 20.50 17.78 4.47 9.56 12.99 17.34
8. Zdislavice 5 20.62 20.08 20.62 5.22 10.23 15.53 18.82
9. Malovice 4 20.63 20.63 20.48 5.95 12.62 16.46 19.95
10. Zahořany 3 20.68 20.68 17.32 5.11 9.62 13.53 16.81
11. Petrovice 2 21.13 21.13 18.78 4.96 10.00 13.94 17.07
12. Tomice 1 21.66 20.44 21.66 6.42 11.98 15.03 19.17
13. Kňovice 1 27.72 27.08 27.72 5.35 9.83 18.03 25.67
14. Daměnice 1 35.57 35.57 35.44 4.31 8.67 13.99 34.25
15. Střezimíř 1 55.96 55.43 55.96 7.47 47.21 50.27 54.44
16. Hořetice 1 57.64 57.64 28.15 5.77 12.04 18.22 23.85
D Křížkový Újezdec 0 D 20.66 20.87 5.51 11.16 15.23 18.63
D Líchovy 0 D 18.45 18.05 4.88 9.68 13.23 17.40
N Louňovice A 0 N 17.39 - 5.18 9.76 13.24 16.59

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martinice 0 18.02 17.74 18.02 5.34 10.00 13.24 17.03
2. Zahořany 0 18.64 18.64 18.02 5.17 9.75 13.35 16.52
N Louňovice B 0 N - - 4.13 8.20 11.63 -
N Sloup 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga