Detail soutěže Daměnice (02.07.2016)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 25 14.52 14.18 14.52 4.19 7.75 10.44 13.84
2. Jankov 23 14.82 14.82 14.24 3.46 7.22 10.02 13.22
3. Louňovice 21 15.56 15.56 15.28 4.35 8.57 10.69 14.50
4. Ctiboř 19 15.60 14.77 15.60 3.97 7.95 10.65 14.28
5. Chářovice B 17 15.71 15.71 14.98 4.20 8.31 10.84 14.24
6. Makov 15 15.71 15.47 15.71 3.93 7.96 11.11 14.56
7. Nalžovice 14 15.84 15.42 15.84 4.38 8.80 11.54 14.68
8. Malovice 13 15.84 15.84 15.74 4.42 8.17 10.93 14.49
9. Sloup 12 15.94 15.94 14.68 3.98 7.81 11.09 14.16
10. Drahňovice 11 16.21 16.21 16.20 3.86 7.53 10.62 15.15
11. Bukovany 10 16.64 15.54 16.64 4.84 8.70 11.52 14.89
12. Chářovice A 9 16.83 16.48 16.83 4.41 9.54 12.46 15.88
13. Načeradec B 8 16.92 16.78 16.92 4.39 9.32 11.84 15.93
14. Daměnice 7 17.04 16.78 17.04 6.37 10.11 12.93 16.22
15. Přibyšice 6 17.29 17.29 17.26 4.79 10.12 12.27 16.02
16. Skrýchov 5 17.47 17.47 17.28 4.53 8.90 11.68 15.56
17. Křivsoudov 4 17.64 17.05 17.64 4.44 8.03 11.81 16.06
18. Načeradec A 3 17.87 16.48 17.87 5.29 9.50 12.35 15.65
19. Jesenice 2 18.55 18.55 17.07 3.85 7.83 10.37 14.00
20. Dalovy 1 18.87 18.87 18.82 7.65 11.58 14.78 18.20
21. Všechlapy 1 19.38 17.67 19.38 4.88 9.29 12.30 16.09
22. Netvořice 1 21.66 21.66 19.32 5.05 10.07 13.67 18.30
23. Chotčiny 1 28.06 28.06 22.84 4.83 9.11 13.69 19.90
24. Zdislavice B 1 30.59 16.66 30.59 4.37 8.65 11.91 15.67
25. Křížov 1 40.32 40.32 40.29 6.65 18.89 27.35 35.47
D Miřetice 0 D 28.99 - 4.95 11.48 17.38 23.81
D Chmelná 0 D - - - - - -
N Tomice 0 N 17.94 - 4.04 7.94 12.61 16.01
N Radošovice 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 0 14.29 14.29 14.11 3.51 7.10 9.79 13.38
2. Louňovice 0 14.60 14.60 14.54 4.03 7.74 10.45 13.79
3. Zdislavice 0 14.86 14.62 14.86 4.07 7.64 10.25 13.85
4. Sloup 0 15.55 15.55 14.54 3.74 7.53 10.15 13.71

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sloup 15 17.79 17.04 17.79 4.89 9.82 12.96 16.30
2. Zdislavice 13 19.05 19.05 18.26 5.03 9.93 13.70 17.50
3. Petrovice 11 19.13 17.03 19.13 5.40 9.98 13.00 16.53
4. Martinice 9 19.21 18.45 19.21 5.56 10.67 14.14 17.81
5. Makov 8 19.31 19.31 19.08 4.68 10.81 14.93 18.56
6. Všechlapy 7 19.34 19.34 18.53 4.81 10.14 13.62 17.30
7. Daměnice 6 19.41 19.41 17.94 4.47 9.29 12.89 16.48
8. Načeradec 5 20.47 18.63 20.47 5.10 9.62 13.69 17.62
9. Chmelná 4 21.21 21.21 20.82 5.45 12.97 15.49 19.76
10. Tomice 3 21.74 21.74 20.51 5.97 11.37 15.76 19.77
11. Louňovice B 2 22.35 22.35 16.54 4.40 8.81 12.32 15.42
12. Louňovice A 1 24.39 23.79 24.39 5.17 10.34 18.36 22.50
13. Chotčiny 1 42.49 42.49 36.55 5.84 11.32 16.93 23.36
N Dalovy 0 N - - - - - -
N Malovice 0 N - 19.84 4.85 10.55 14.64 18.36
N Křížov 0 N - 35.05 6.72 20.88 24.36 31.10

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 0 17.03 17.00 17.03 4.28 8.88 12.35 15.81
2. Petrovice 0 17.64 17.05 17.64 4.44 8.03 11.81 16.06
3. Sloup 0 18.20 18.20 17.52 5.09 10.15 13.04 16.81
4. Zdislavice 0 19.96 19.30 19.96 4.53 9.39 14.56 18.74
© 2019 Benešovská hasičská liga