Detail soutěže Střezimíř (15.08.2015)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 25 17.42 17.19 17.42 4.97 8.50 12.49 16.44
2. Sloup 23 17.87 17.87 17.70 4.06 8.00 13.03 16.51
3. Louňovice 21 17.98 17.98 17.81 4.23 8.06 12.61 16.66
4. Bukovany 19 18.07 17.76 18.07 4.53 8.27 12.52 16.56
5. Chářovice B 17 18.31 17.64 18.31 4.33 8.21 13.39 17.10
6. Nalžovice 15 18.31 18.24 18.31 4.25 8.59 13.48 17.77
7. Chářovice A 14 18.32 18.32 17.88 4.17 7.98 12.51 16.79
8. Tomice 13 18.97 18.97 18.91 5.36 9.87 14.33 18.23
9. Chrášťany 12 19.04 17.92 19.04 4.01 7.90 12.76 16.41
10. Daměnice 11 19.12 17.22 19.12 4.29 8.43 12.67 16.46
11. Makov 10 19.18 19.18 19.09 3.98 8.39 13.55 17.54
12. Odlochovice 9 19.39 19.36 19.39 4.80 9.09 13.60 18.04
13. Drahňovice 8 20.07 20.07 19.27 3.74 8.18 13.06 17.01
14. Malovice 7 20.29 20.29 18.95 4.64 8.60 13.48 17.41
15. Křivsoudov 6 21.99 21.33 21.99 4.39 10.38 16.40 20.53
16. Dalovy B 5 26.98 26.26 26.98 5.18 9.46 14.95 18.30
17. Střezimíř B 4 29.24 29.24 27.67 6.61 13.39 20.54 26.22
18. Dubějovice 3 30.27 30.27 22.57 4.32 8.58 14.07 18.85
19. Kňovice 2 33.15 33.15 32.70 4.72 13.56 23.94 30.29
D Načeradec A 0 D 17.69 18.40 4.31 8.20 13.34 16.99
D Všechlapy 0 D 18.41 19.04 4.40 8.60 13.43 17.47
N Stoklasná Lhota 0 N - 18.66 4.16 8.25 13.87 17.68
N Načeradec B 0 N - - - - - -
N Jankov 0 N - - - - - -
N Přibyšice 0 N - - - - - -
N Dalovy A 0 N - - - - - -
N Střezimíř A 0 N - - 4.40 8.72 - -
N Kamenná Lhota 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sloup 0 15.31 15.31 15.14 3.95 7.72 10.74 14.39
2. Chářovice B 0 15.68 15.63 15.68 4.17 8.66 11.70 15.20
N Daměnice 0 N 15.00 - 3.89 8.00 10.53 14.28
N Louňovice 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chrášťany 15 17.34 16.43 17.34 4.55 8.46 12.09 15.65
2. Dalovy 13 18.00 18.00 17.81 4.33 9.20 13.29 16.95
3. Všechlapy 11 19.13 18.11 19.13 4.50 9.37 12.70 16.30
4. Zdislavice 9 19.15 18.80 19.15 5.22 9.35 12.40 16.97
5. Petrovice 8 20.03 19.83 20.03 8.02 12.74 15.63 19.19
6. Jankov 7 20.08 20.08 20.07 5.42 9.90 15.80 19.08
7. Sloup 6 20.09 20.09 20.07 4.38 10.20 15.16 19.42
8. Makov 5 20.28 19.40 20.28 4.91 10.06 14.74 18.60
9. Daměnice 4 20.75 17.80 20.75 4.68 9.15 12.70 16.62
10. Načeradec 3 20.75 20.75 18.11 4.28 8.67 13.36 17.07
11. Louňovice A 2 21.35 18.71 21.35 4.78 9.23 13.16 17.16
12. Střezimíř A 1 21.83 21.83 19.35 4.69 9.54 13.47 17.77
13. Malovice 1 22.04 20.66 22.04 4.72 9.87 13.62 19.70
14. Tomice 1 22.95 19.47 22.95 4.52 9.35 14.85 18.32
15. Kňovice 1 29.30 27.15 29.30 6.17 13.56 18.99 25.15
16. Louňovice B 1 38.08 38.08 34.07 4.26 8.32 11.75 15.45
17. Střezimíř B 1 63.24 57.22 63.24 6.47 12.73 17.83 22.71
D Martinice 0 D 19.51 19.52 5.24 9.59 14.09 18.29

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice 0 19.20 18.23 19.20 5.20 9.61 12.75 16.82
N Dalovy 0 N - - - - - -
N Daměnice 0 N - - - - - -
N Všechlapy 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga