Detail soutěže Všechlapy (28.09.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděkov pod Třemšínem 20 16.87 16.87 16.87 3.73 7.63 12.79 16.19
2. Žďár 17 17.17 17.08 17.17 4.67 8.35 12.88 16.36
3. Sedmpány 15 17.65 17.65 17.55 4.17 8.41 13.15 16.72
4. Radětice 13 17.67 17.67 17.66 3.88 8.21 13.34 16.74
5. Chářovice A 11 17.68 17.54 17.68 4.16 8.04 12.50 16.28
6. Zdislavice A 10 18.12 18.12 17.81 - 8.84 12.78 16.72
7. Bukovany 9 18.36 18.36 17.81 4.55 8.63 13.09 16.56
8. Jankov 8 18.67 18.67 16.64 3.76 7.48 12.39 15.91
9. Martinice 7 19.38 19.34 19.38 4.27 8.52 14.14 18.61
10. Tomice B 6 20.95 20.95 20.68 5.10 9.37 14.51 18.39
11. Načeradec A 5 20.99 19.56 20.99 4.25 9.47 14.64 18.72
12. Malovice 4 21.09 21.09 19.27 4.72 8.95 14.43 18.41
13. Chmelná 3 21.25 21.25 20.64 4.34 9.26 14.35 19.10
14. Chářovice B 2 21.37 21.36 21.37 6.47 12.83 17.15 20.52
15. Odlochovice 1 22.21 22.21 22.10 5.63 10.37 16.40 20.53
16. Přibyšice 1 22.42 22.42 20.26 4.60 9.01 14.85 18.35
17. Zdislavice B 1 23.17 23.09 23.17 4.49 8.80 15.56 20.47
18. Daměnice 1 27.05 26.96 27.05 3.90 7.92 13.08 16.26
19. Dalovy 1 30.81 22.79 30.81 4.26 8.65 15.47 21.36
20. Křivsoudov 1 34.96 34.96 22.57 4.76 10.49 17.26 21.39
21. Tomice A 1 37.18 37.18 20.57 4.26 8.93 14.32 19.26
22. Načeradec B 1 37.55 34.85 37.55 4.91 8.99 14.76 19.55
23. Záhoří A 1 41.17 41.17 36.84 4.33 9.00 13.41 17.31
24. Střezimíř 1 43.16 42.88 43.16 5.24 30.44 36.19 40.43
D Drahňovice 0 D 25.02 23.66 4.52 10.32 17.59 22.20
N Všechlapy 0 N - - - - - -
N Sloup 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Žďár 0 14.85 14.85 14.46 4.17 7.92 10.81 13.84
2. Chářovice A 0 15.01 15.01 14.64 4.07 8.15 10.84 13.51
3. Radětice 0 15.48 15.48 15.47 3.87 7.82 10.95 14.46
4. Bukovany 0 16.93 16.93 15.95 4.61 8.55 11.27 14.91
E All-Star muži 0 E 18.28 17.86 3.83 8.38 14.12 17.37
N Malovice 0 N - - - - - -
N Sedmpány 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sloup 15 18.29 18.12 18.29 5.01 10.10 13.93 16.91
2. Daměnice A 13 18.43 18.43 18.27 5.28 11.03 13.91 17.30
3. Martinice 11 18.94 18.89 18.94 5.39 9.99 14.25 17.67
4. Dalovy 9 20.12 19.94 20.12 7.20 12.10 15.47 19.12
5. Všechlapy 8 20.43 18.45 20.43 4.98 9.48 13.55 17.08
6. Jankov 7 20.57 19.84 20.57 5.46 9.56 13.60 16.94
7. Tomice A 6 20.70 20.13 20.70 5.76 12.07 14.98 18.95
8. Malovice 5 20.94 20.71 20.94 5.22 11.02 14.18 18.21
9. Střezimíř 4 21.66 21.66 20.69 5.31 10.49 14.53 19.18
10. Louňovice 3 21.82 19.05 21.82 5.07 10.31 14.10 17.69
11. Načeradec 2 22.80 22.80 21.75 7.53 13.38 16.65 20.36
12. Tomice B 1 26.42 26.42 22.48 5.74 12.24 16.59 19.98
13. Daměnice B 1 38.71 19.82 38.71 4.39 8.61 14.29 18.54

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sloup 0 18.35 18.35 17.92 5.07 10.04 13.47 16.83
2. Martinice 0 19.40 19.40 19.20 5.43 9.70 13.74 17.56
3. Daměnice A 0 19.60 19.32 19.60 4.87 9.71 14.75 18.29
4. Všechlapy 0 21.03 18.22 21.03 4.96 9.72 12.91 16.64
5. Dalovy 0 21.54 21.54 21.29 7.09 13.06 16.65 20.53
E All-Star ženy 0 E 18.90 18.93 5.28 9.64 13.85 16.69
N Tomice A 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga