Detail soutěže Malovice (03.08.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 20 17.05 17.05 16.90 4.07 7.81 12.04 16.20
2. Radětice 17 17.65 17.54 17.65 3.84 8.03 13.23 16.46
3. Bukovany 15 18.69 18.69 17.40 4.71 8.70 13.31 17.00
4. Louňovice 13 18.75 18.75 18.71 4.22 8.29 13.19 17.20
5. Daměnice 11 18.87 18.87 18.85 4.00 8.10 12.81 17.53
6. Přibyšice 10 19.41 19.20 19.41 4.59 8.72 14.23 18.42
7. Načeradec A 9 19.49 19.49 18.52 4.17 8.39 13.18 17.23
8. Tomice A 8 19.93 19.93 19.69 4.50 8.88 13.63 17.91
9. Sedmpány 7 20.28 20.28 18.91 4.73 8.83 13.25 17.91
10. Zdislavice A 6 20.44 20.44 20.10 3.96 8.32 14.62 19.46
11. Záhoří B 5 20.53 19.96 20.53 4.96 9.88 14.39 18.54
12. Malovice 4 21.16 21.14 21.16 4.78 9.32 13.44 19.64
13. Martinice 3 22.29 22.29 20.56 4.68 8.94 15.48 20.20
14. Zdislavice B 2 23.15 22.02 23.15 4.57 9.06 15.42 20.03
15. Střezimíř 1 24.06 23.97 24.06 4.13 9.01 17.99 22.15
16. Dalovy 1 24.28 19.13 24.28 4.15 8.23 13.17 17.39
17. Horní Měcholupy 1 25.48 25.48 19.47 5.64 10.63 14.26 18.57
18. Chářovice B 1 28.44 27.81 28.44 4.54 9.50 14.27 18.01
19. Načeradec B 1 28.72 28.72 23.83 4.22 14.04 18.56 22.46
20. Odlochovice 1 35.64 35.64 35.20 6.20 24.25 29.55 34.32
21. Tomice B 1 37.34 23.49 37.34 5.11 9.77 14.94 19.68
D Všechlapy 0 D - - - - - -
N Jankov 0 N - - - - - -
N Záhoří A 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Radětice 0 15.21 15.21 15.15 3.90 7.70 10.65 -
2. Bukovany 0 15.64 15.64 15.60 4.60 8.47 11.06 14.71
3. Daměnice 0 16.66 16.66 16.21 4.39 8.04 10.73 15.21
4. Louňovice 0 18.45 18.45 17.45 4.17 7.93 10.47 16.47
5. Tomice B 0 21.10 21.10 19.27 5.32 9.91 13.46 17.91
N Přibyšice 0 N 21.64 18.15 4.57 9.40 12.37 17.56

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 15 18.57 18.52 18.57 5.31 9.95 13.43 17.37
2. Tomice A 13 19.81 19.81 19.78 5.73 10.65 14.73 18.84
3. Dalovy 11 19.84 19.84 18.93 6.60 11.23 14.05 17.93
4. Všechlapy 9 20.00 20.00 19.75 4.91 9.69 13.25 17.09
5. Načeradec 8 20.07 19.61 20.07 5.57 12.89 14.58 18.34
6. Louňovice 7 20.98 19.51 20.98 4.99 9.93 15.40 18.92
7. Martinice 6 21.17 21.17 20.89 5.63 10.19 14.65 18.60
8. Daměnice B 5 21.45 18.86 21.45 4.63 9.39 13.12 17.20
9. Jankov 4 21.93 18.06 21.93 5.35 9.77 13.17 16.80
10. Malovice 3 22.75 22.75 22.16 6.51 12.17 16.19 20.46
11. Tomice B 2 23.86 23.65 23.86 5.74 13.33 18.26 22.25
12. Bystřice 1 25.09 25.09 24.10 6.12 11.25 16.32 23.18
13. Střezimíř 1 25.17 25.17 24.10 5.90 11.62 16.94 22.85
14. Ješetice 1 28.09 28.09 26.60 7.16 13.34 18.89 25.25
15. Miličín 1 44.28 44.28 39.28 19.52 25.07 32.54 39.02

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Všechlapy 0 18.14 18.14 17.83 4.62 9.66 12.79 16.92
2. Daměnice A 0 18.34 18.33 18.34 4.67 9.13 13.27 16.97
3. Načeradec 0 21.41 19.10 21.41 5.36 9.86 13.36 17.81
4. Dalovy 0 22.39 19.97 22.39 6.47 11.05 14.21 18.12
5. Martinice 0 23.08 23.08 21.91 7.39 12.17 16.67 20.82
N Tomice A 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga