Detail soutěže Daměnice (06.07.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 20 14.99 14.86 14.99 4.11 7.99 10.93 14.23
2. Dalovy 17 15.49 15.25 15.49 4.30 7.89 10.96 14.41
3. Daměnice 15 15.78 15.78 15.31 4.47 8.40 11.33 14.63
4. Louňovice 13 15.95 15.95 15.85 4.74 8.67 11.57 15.33
5. Tomice A 11 16.38 16.38 16.23 4.33 8.44 11.27 15.28
6. Radětice 10 16.57 16.39 16.57 3.96 8.11 12.07 15.44
7. Bukovany 9 16.83 16.02 16.83 4.51 9.09 11.93 15.29
8. Chářovice B 8 17.48 15.96 17.48 4.64 8.68 12.21 15.42
9. Načeradec A 7 17.61 17.61 17.06 4.11 8.67 12.34 15.88
10. Malovice 6 17.96 17.22 17.96 4.23 8.56 11.50 15.51
11. Řepeč 5 18.08 17.52 18.08 4.76 9.07 12.41 16.38
12. Starosedlský Hrádek 4 18.55 18.55 18.32 6.46 10.54 13.78 17.61
13. Přibyšice 3 19.15 18.39 19.15 4.53 9.78 12.70 16.78
14. Zhoř u Tábora 2 19.25 17.23 19.25 4.24 8.47 11.68 15.60
15. Střezimíř 1 19.71 19.71 18.51 4.39 8.95 12.53 17.48
16. Tomice B 1 19.84 19.81 19.84 4.83 10.64 14.44 18.46
17. Křivsoudov 1 22.69 22.69 22.25 5.12 10.23 16.29 21.03
18. Miřetice 1 23.90 22.98 23.90 5.20 10.30 16.45 21.30
19. Zdislavice A 1 26.50 15.63 26.50 4.61 8.42 11.39 15.06
20. Vračkovice 1 32.62 32.62 31.54 6.82 12.33 20.55 30.42
D Odlochovice 0 D - - - - - -
D Všechlapy 0 D - - - - - -
D Jaronice 0 D - - - - - -
D Náchod 0 D - - - - - -
N Jankov 0 N - - - - - -
D Chmelná 0 D - - - - - -
D Sedmpány 0 D - - - - - -
D Načeradec B 0 D - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 0 15.09 14.34 15.09 3.97 7.46 10.25 13.92
2. Bukovany 0 16.42 15.96 16.42 4.97 8.76 11.70 14.92
3. Dalovy 0 16.68 15.43 16.68 4.17 7.85 10.82 14.25
4. Tomice A 0 16.78 16.29 16.78 4.60 7.91 11.31 15.24
N Louňovice 0 N - - - - - -
N Daměnice 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 15 18.33 18.33 18.19 4.83 9.49 13.49 16.89
2. Jankov 13 20.48 19.66 20.48 5.56 9.87 13.43 17.03
3. Martinice 11 20.70 20.66 20.70 5.73 10.08 14.68 19.15
4. Tomice A 9 21.03 21.03 20.49 6.26 11.14 14.36 18.40
5. Načeradec 8 21.50 21.02 21.50 5.64 11.72 15.85 18.65
6. Radětice 7 21.71 21.27 21.71 5.94 11.80 16.06 19.51
7. Dalovy 6 21.88 21.88 20.91 6.39 12.00 16.32 19.21
8. Daměnice B 5 22.36 20.18 22.36 4.95 9.73 12.97 17.78
9. Střezimíř 4 22.66 22.42 22.66 5.32 11.00 15.89 19.72
10. Zhoř u Tábora 3 23.67 23.67 21.66 5.79 11.68 15.93 20.36
11. Malovice 2 25.75 25.75 25.53 5.87 11.87 15.78 23.70
12. Louňovice 1 26.53 26.53 25.71 4.93 9.52 14.48 17.97
13. Všechlapy 1 33.47 33.47 32.53 4.84 9.86 13.56 30.02
14. Bystřice 1 38.70 36.69 38.70 6.64 12.35 28.87 33.55
D Tomice B 0 D - - - - - -
N Řepeč 0 N - - - - - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Tomice A 0 20.04 19.76 20.04 6.25 11.28 14.30 18.37
2. Jankov 0 21.69 19.33 21.69 5.62 10.25 13.49 17.59
3. Zhoř u Tábora 0 22.54 22.54 22.33 5.33 12.31 14.68 18.76
4. Daměnice A 0 26.95 25.76 26.95 5.02 9.32 12.82 16.73
5. Načeradec 0 36.36 36.36 33.51 5.79 11.79 15.47 31.65
N Martinice 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga