Detail soutěže Všechlapy (22.09.2012)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 17.55 16.87 17.55 - - - -
2. Chářovice A 17 17.58 17.40 17.58 - - - -
3. Daměnice 15 18.05 17.90 18.05 - - - -
4. Radětice 13 18.18 18.18 17.30 - - - -
5. Chářovice B 11 18.45 18.45 17.60 - - - -
6. Tomice A 10 18.52 18.43 18.52 - - - -
7. Načeradec A 9 20.29 20.29 17.56 - - - -
8. Střezimíř 8 20.78 20.67 20.78 - - - -
9. Martinice 7 20.80 20.80 20.17 - - - -
10. Načeradec B 6 20.91 20.91 20.08 - - - -
11. Dalovy 5 21.56 21.56 18.89 - - - -
12. Jablonná 4 21.66 21.66 18.29 - - - -
13. Přibyšice 3 21.70 21.70 21.03 - - - -
14. Malovice 2 21.73 21.73 20.52 - - - -
15. Sedmpány 1 22.14 22.14 20.28 - - - -
16. Odlochovice 1 24.83 23.91 24.83 - - - -
17. Všechlapy 1 26.67 26.67 25.10 - - - -
18. Tomice B 1 28.38 27.94 28.38 - - - -
19. Třemošnice 1 29.00 29.00 25.69 - - - -
20. Zdislavice 1 30.04 30.04 25.08 - - - -
21. Čechtice 1 30.66 30.66 29.89 - - - -
22. Drahňovice 1 35.86 35.24 35.86 - - - -
23. Bukovany 1 36.52 19.41 36.52 - - - -
24. Nesvačily 1 37.61 37.61 36.99 - - - -
N Dvorce 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 15.06 14.97 15.06 - - - -
2. Chářovice A 0 15.08 15.01 15.08 - - - -
3. Chářovice B 0 16.04 16.04 15.58 - - - -
4. Radětice 0 23.72 23.72 14.68 - - - -
N Jankov 0 N - - - - - -
N Načeradec A 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dvorce 15 18.22 18.22 17.15 - - - -
2. Jankov 13 18.72 18.21 18.72 - - - -
3. Bystřice 11 20.41 20.41 20.40 - - - -
4. Tomice A 9 21.10 21.10 19.64 - - - -
5. Všechlapy 8 23.76 23.76 20.56 - - - -
6. Martinice 7 24.00 24.00 20.26 - - - -
7. Načeradec 6 25.80 25.80 25.76 - - - -
8. Tomice B 5 26.14 26.14 24.37 - - - -
9. Čechtice 4 27.50 27.50 25.87 - - - -
10. Dalovy 3 30.79 30.79 28.83 - - - -
11. Louňovice 2 32.18 32.18 19.22 - - - -
12. Daměnice 1 44.09 41.36 44.09 - - - -
13. Malovice 1 52.81 52.81 52.00 - - - -
N Střezimíř 0 N - - - - - -
N Třemošnice 0 N - - - - - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 19.47 18.85 19.47 - - - -
2. Všechlapy 0 19.70 19.48 19.70 - - - -
3. Bystřice 0 21.97 21.97 20.19 - - - -
4. Martinice 0 22.34 22.33 22.34 - - - -
5. Tomice A 0 26.02 26.02 25.58 - - - -
N Jankov 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga