Detail soutěže Miřetice (21.08.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 08.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 20.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Nalžovice chj.nalzovice (08.08.2021 19:03:58)
2. Daměnice Koubikova (08.08.2021 18:02:19)
3. Drahňovice lukas148 (08.08.2021 18:07:05)
4. Moraveč SDH Moravec (08.08.2021 20:00:03)
5. Sedlčany Petr (08.08.2021 18:00:22)
6. Chmelná admin (07.08.2021 16:41:06) DK
7. Zdislavice A admin (08.08.2021 09:33:49) DK
8. Radošovice SdhRadošovice (08.08.2021 20:00:02)
9. Malovice Karel - SDH Malovice (08.08.2021 20:00:05)
10. Tomice Tomice (08.08.2021 19:00:01)
11. Miřetice admin (07.08.2021 16:41:21) DK
12. Makov jiri187 (08.08.2021 19:10:31)
13. Zdislavice B David Va (08.08.2021 20:00:01)
14. Chářovice B Samuel (08.08.2021 20:00:14)
15. Přibyšice Fíša (08.08.2021 20:00:25)
16. Velká Chyška Zdenek (08.08.2021 20:00:34)
17. Čechtice sucmar (16.08.2021 22:35:50)
18. Špona Chářovice milan-špona (18.08.2021 17:11:07)
19. Ctiboř Ctiboř (08.08.2021 20:09:25)
20. Skalice Šlechta Skalice (08.08.2021 20:10:28)
21. Křížkový Újezdec kratochvil (08.08.2021 20:15:10)
22. Načeradec SdhNačeradec (19.08.2021 12:20:43)
23.
<- Přesunout sem
24. Šebířov Tom (16.08.2021 22:01:03)
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 08.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 20.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Radošovice SdhRadošovice (16.08.2021 18:13:54)
2. Chářovice Samuel (08.08.2021 20:00:05)
3. Malovice Malovice (08.08.2021 19:00:24)
4. Martomice Verča Šebková (08.08.2021 18:13:47)
5. Dalovy novotna_ivana (08.08.2021 18:00:02)
6. Čechtice sucmar (16.08.2021 19:20:29)
7. Daměnice Koubikova (08.08.2021 19:01:26)
8. Chlum KateřinaČernická (08.08.2021 18:04:06)
9.
<- Přesunout sem
10.
<- Přesunout sem
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29. Šebířov Šebířov ženy (08.08.2021 20:00:03)
30. Ratměřice Ratměřice (08.08.2021 19:00:03)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 16.64 16.64 16.23 3.92 7.49 11.90 15.25
2. Sedlčany 17 16.89 16.89 16.86 4.04 8.13 12.29 15.71
3. Ctiboř 15 16.92 16.70 16.92 3.93 7.58 11.91 15.94
4. Špona Chářovice 13 17.08 17.07 17.08 4.16 8.23 12.41 15.72
5. Zdislavice A 11 17.26 16.70 17.26 3.98 7.60 12.31 16.03
6. Tomice 10 17.32 17.32 17.17 4.70 8.35 12.77 16.68
7. Radošovice 9 17.76 17.61 17.76 5.32 8.94 13.56 17.05
8. Malovice 8 17.77 17.32 17.77 4.21 8.23 12.66 15.82
9. Křížkový Újezdec 7 17.78 17.78 17.36 4.25 8.08 13.46 16.63
10. Skalice 6 17.91 17.61 17.91 4.54 8.72 12.87 16.96
11. Načeradec 5 18.92 18.92 18.03 4.74 8.76 13.98 17.33
12. Chářovice B 4 19.30 19.19 19.30 4.10 9.19 14.54 18.55
13. Velká Chyška 3 19.76 19.72 19.76 4.86 9.20 14.63 18.98
14. Daměnice 2 19.81 17.21 19.81 4.08 7.82 12.56 15.94
15. Šebířov 1 20.59 20.59 19.96 4.79 9.61 14.39 18.31
16. Čechtice 0 21.59 20.20 21.59 4.17 8.90 13.35 17.71
17. Makov 0 23.38 23.38 18.01 4.19 8.46 13.63 16.58
18. Přibyšice 0 36.81 36.81 36.58 4.58 8.88 14.04 17.86
N Nalžovice 0 N - 23.13 3.93 7.76 12.53 15.85
N Chmelná 0 N 18.44 - 4.18 8.12 12.72 16.85
E Miřetice 0 E 24.55 26.01 4.41 9.34 17.63 23.51
N Slapy 0 N 19.34 - 4.03 8.22 13.59 17.70
N Zdislavice B 0 N - - - - - -
E Moraveč 0 E - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Ctiboř 0 14.49 14.49 14.39 3.75 7.20 10.23 13.74
2. Drahňovice 0 16.09 16.09 14.48 3.90 7.38 10.10 13.36
N Sedlčany 0 N - - 3.93 7.51 - -
D Špona Chářovice 0 D 15.95 14.98 4.27 7.35 10.70 13.95

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chlum 15 16.97 16.97 16.89 4.57 9.47 12.53 16.18
2. Dalovy 12 17.34 16.99 17.34 4.45 9.00 12.49 16.24
3. Ratměřice 10 17.91 17.91 17.74 5.98 10.03 13.11 16.69
4. Daměnice 8 18.15 17.28 18.15 5.33 9.63 13.78 16.15
5. Chářovice 6 19.07 19.07 18.30 5.09 9.50 13.06 16.71
6. Šebířov 4 19.65 19.15 19.65 5.37 10.16 13.55 17.45
7. Čechtice 3 21.12 20.54 21.12 8.14 12.65 16.34 20.00
8. Martomice 2 22.15 22.15 16.66 4.45 8.74 12.26 15.98
9. Radošovice 1 28.20 27.26 28.20 4.76 20.14 23.05 26.48
10. Malovice 0 47.22 47.22 46.54 5.09 8.49 12.90 43.43
D Zhoř u Tábora 0 D 17.63 19.19 4.72 9.96 13.76 17.10

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 0 16.83 16.72 16.83 5.03 8.96 12.89 16.01
2. Martomice 0 17.53 16.26 17.53 4.41 8.71 11.98 15.15
3. Ratměřice 0 18.58 18.58 17.95 5.18 9.56 12.79 16.53
N Chlum 0 N - 19.70 7.99 12.67 15.62 -
© 2019 Benešovská hasičská liga