Detail soutěže Jankov (14.08.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 01.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Odlochovice admin (30.07.2021 21:01:51) DK
2. Radošovice admin (31.07.2021 13:26:31) DK
3. Makov admin (31.07.2021 13:57:46) DK
4. Tomice admin (01.08.2021 13:38:28) DK
5. Zdislavice A Tomáš (01.08.2021 18:12:27)
6. Sedlčany Petr (01.08.2021 18:33:31)
7. Nalžovice chj.nalzovice (01.08.2021 19:00:34)
8. Špona Chářovice milan-špona (01.08.2021 19:00:09)
9. Křížkový Újezdec kratochvil (01.08.2021 19:02:58)
10. Daměnice Tomáš (01.08.2021 19:00:31)
11. Malovice Karel - SDH Malovice (01.08.2021 20:00:02)
12. Velká Chyška Zdenek (01.08.2021 20:00:48)
13. Tomice B Tomice (01.08.2021 20:00:22)
14. Šebířov Tom (01.08.2021 20:00:27)
15.
<- Přesunout sem
16. Ctiboř Ctiboř (01.08.2021 20:02:06)
17. Chářovice B Samuel (01.08.2021 20:02:21)
18. Čechtice milan broz (01.08.2021 20:08:03)
19. Dalovy novotna_ivana (01.08.2021 21:34:10)
20. Skalice Šlechta Skalice (11.08.2021 07:46:24)
21. Načeradec SdhNačeradec (01.08.2021 22:47:27)
22. Zdislavice B zdenek317 (02.08.2021 05:38:34)
23. Poštovice Elíza (02.08.2021 09:19:49)
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 01.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Ratměřice admin (30.07.2021 21:02:07) DK
2. Dalovy novotna_ivana (01.08.2021 18:00:19)
3. Malovice Karel - SDH Malovice (01.08.2021 19:00:01)
4. Martomice MarTomice (01.08.2021 18:35:58)
5. Daměnice Koubikova (01.08.2021 19:33:43)
6. Šebířov Šebířov ženy (01.08.2021 20:00:04)
7. Radošovice SdhRadošovice (01.08.2021 20:00:14)
8. Chlum KateřinaČernická (01.08.2021 19:07:55)
9. Čechtice sucmar (01.08.2021 20:00:08)
10. Chářovice Samuel (01.08.2021 20:02:09)
11. Plchov Vendula Černá (01.08.2021 22:09:59)
12. Hlubyně danca0406 (03.08.2021 15:05:08)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16. Poštovice Elíza (02.08.2021 09:20:07)
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 20 16.78 16.78 16.78 3.90 7.89 12.42 16.23
2. Špona Chářovice 17 17.11 16.98 17.11 4.66 8.69 12.40 16.30
3. Malovice 15 17.56 17.13 17.56 4.84 8.72 13.58 16.45
4. Ctiboř 13 17.84 17.76 17.84 4.06 8.52 12.87 16.73
5. Sedlčany 11 17.93 17.93 17.27 3.98 8.70 12.76 16.27
6. Daměnice 10 17.96 17.68 17.96 4.52 8.81 13.25 16.78
7. Radošovice 9 18.97 18.97 18.07 4.80 9.47 13.97 17.63
8. Nalžovice 8 19.06 17.34 19.06 3.92 8.43 12.95 16.66
9. Křížkový Újezdec 7 19.10 19.10 18.65 4.37 8.71 13.69 17.34
10. Skalice 6 19.11 18.78 19.11 4.57 8.98 13.32 17.19
11. Slapy 5 19.40 19.40 19.29 4.73 9.21 13.77 17.34
12. Dalovy 4 19.44 19.27 19.44 4.91 9.64 14.91 18.58
13. Makov 3 19.82 19.82 17.18 4.18 8.16 12.92 16.34
14. Odlochovice 2 20.70 19.64 20.70 4.15 9.18 14.46 18.81
15. Zaječov 1 20.81 20.37 20.81 4.69 9.95 15.43 19.03
16. Velká Chyška 0 21.39 21.39 19.49 5.29 9.99 14.66 19.24
17. Čechtice 0 23.52 23.52 21.55 4.67 10.63 14.79 17.92
18. Šebířov 0 48.13 21.09 48.13 5.36 9.80 14.84 18.92
19. Poštovice 0 55.51 35.25 55.51 5.12 9.90 15.53 19.58
D Zdislavice B 0 D 21.22 20.25 5.60 11.33 15.98 19.77
N Načeradec 0 N 19.12 - 5.10 9.07 13.63 17.14
N Tomice 0 N - - - - - -
N Choustník 0 N - - - - - -
N Chářovice B 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 16.95 16.66 16.95 4.64 8.71 11.85 15.82
2. Chlum 12 17.30 16.92 17.30 4.76 9.20 12.52 16.05
3. Ratměřice 10 17.49 17.49 17.40 5.02 9.83 13.02 16.26
4. Hlubyně 8 18.66 18.66 17.71 5.38 10.26 13.52 16.74
5. Daměnice 6 19.73 16.97 19.73 5.25 9.59 13.12 16.04
6. Radošovice 4 20.92 19.68 20.92 5.36 12.59 14.98 18.89
7. Dalovy 3 21.64 21.64 20.17 4.57 9.02 12.50 16.15
8. Malovice 2 22.17 19.40 22.17 4.87 9.43 13.66 17.43
9. Poštovice 1 24.05 24.05 23.96 5.78 16.21 19.22 23.12
10. Šebířov 0 24.60 24.60 18.93 5.31 9.84 13.59 16.91
11. Choustník 0 24.65 20.57 24.65 4.72 10.90 15.65 19.93
12. Chářovice 0 26.33 26.13 26.33 5.33 18.95 21.62 25.31
13. Čechtice 0 27.49 27.49 26.48 7.26 12.89 20.65 25.83
© 2019 Benešovská hasičská liga