Detail soutěže Makov (14.08.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 01.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Makov admin (31.07.2021 13:57:14) DK
2. Sedlčany Petr (01.08.2021 18:33:04)
3. Radošovice admin (01.08.2021 12:08:36) DK
4. Nalžovice chj.nalzovice (01.08.2021 19:00:26)
5. Špona Chářovice admin (01.08.2021 16:09:13) DK
6. Zdislavice A Tomáš (01.08.2021 18:37:59)
7. Křížkový Újezdec kratochvil (01.08.2021 19:03:09)
8. Chářovice B Samuel (01.08.2021 20:00:01)
9. Šebířov Tom (01.08.2021 20:00:03)
10. Daměnice Tomáš (01.08.2021 19:00:02)
11. Tomice Tomice (01.08.2021 19:00:01)
12. Malovice Malovice (01.08.2021 20:00:26)
13. Přibyšice Fíša (01.08.2021 20:00:45)
14. Ctiboř Ctiboř (01.08.2021 20:01:53)
15. Čechtice milan broz (01.08.2021 20:07:40)
16. Dalovy novotna_ivana (01.08.2021 21:34:19)
17. Zdislavice B zdenek317 (12.08.2021 14:22:52)
18. Načeradec SdhNačeradec (01.08.2021 22:47:05)
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 01.08.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Ratměřice admin (01.08.2021 13:35:40) DK
2.
<- Přesunout sem
3. Malovice Karel - SDH Malovice (01.08.2021 19:00:09)
4. Martomice admin (01.08.2021 16:08:50) DK
5. Dalovy novotna_ivana (01.08.2021 18:00:34)
6. Daměnice Koubikova (01.08.2021 19:34:24)
7. Radošovice SdhRadošovice (01.08.2021 20:00:28)
8. Chářovice Samuel (01.08.2021 20:00:16)
9. Chlum KateřinaČernická (01.08.2021 19:07:24)
10. Čechtice sucmar (01.08.2021 20:00:23)
11. Šebířov Šebířov ženy (01.08.2021 20:00:52)
12. Plchov Vendula Černá (01.08.2021 22:09:32)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sedlčany 20 16.93 16.85 16.93 4.02 8.26 12.76 16.32
2. Nalžovice 17 17.04 17.04 17.00 3.94 8.33 12.85 16.44
3. Daměnice 15 17.05 16.89 17.05 4.39 7.81 12.82 16.17
4. Ctiboř 13 17.11 17.11 16.92 4.07 7.64 12.58 16.32
5. Špona Chářovice 11 17.39 16.65 17.39 4.60 8.53 12.55 16.16
6. Zdislavice A 10 17.40 17.14 17.40 5.20 9.12 13.13 16.89
7. Tomice 9 17.70 17.70 17.27 4.28 8.50 12.63 16.57
8. Malovice 8 17.75 16.90 17.75 4.32 7.94 12.55 16.07
9. Makov 7 18.07 18.07 17.62 3.99 7.99 12.55 16.04
10. Načeradec 6 18.72 18.72 17.61 4.36 8.48 13.19 16.87
11. Radošovice 5 18.97 18.19 18.97 4.72 9.52 13.90 17.45
12. Zbraslavice 4 22.02 20.26 22.02 5.27 10.42 15.12 19.80
13. Šebířov 3 24.13 22.41 24.13 8.53 13.41 18.13 21.73
14. Chářovice B 2 26.36 26.36 24.91 4.09 8.72 18.83 23.28
15. Čechtice 1 27.45 26.61 27.45 4.08 18.15 22.19 26.01
16. Křížkový Újezdec 0 27.60 27.60 18.56 4.14 8.82 13.57 17.48
17. Přibyšice 0 28.67 28.10 28.67 4.60 9.59 22.63 27.62
N Zdislavice B 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 0 14.45 14.45 14.39 4.36 8.24 10.84 13.88
2. Ctiboř 0 14.82 14.64 14.82 3.90 7.40 10.57 13.71
3. Daměnice 0 14.94 14.94 14.62 3.95 7.84 10.70 13.78
4. Malovice 0 15.65 15.65 15.51 4.27 8.62 11.42 14.54

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 16.61 16.52 16.61 4.45 9.23 12.07 15.23
2. Daměnice 12 17.71 17.71 17.63 5.27 9.74 13.02 16.06
3. Šebířov 10 18.21 18.20 18.21 5.42 10.71 13.34 17.05
4. Chlum 8 18.68 18.68 17.63 4.83 10.61 13.31 16.70
5. Dalovy 6 19.01 17.16 19.01 4.53 9.21 12.61 16.13
6. Ratměřice 4 19.25 19.25 18.17 5.02 9.84 13.30 17.56
7. Radošovice 3 20.87 20.87 19.39 4.60 8.45 13.90 17.32
8. Čechtice 2 21.49 20.83 21.49 5.79 11.12 14.44 17.63
9. Malovice 1 22.88 21.94 22.88 4.69 10.78 18.06 21.23
10. Smrkov 0 26.92 24.37 26.92 5.50 11.31 18.29 22.76
11. Chářovice 0 29.44 28.98 29.44 5.24 20.48 23.18 27.07

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 0 16.99 16.83 16.99 4.34 9.03 12.56 16.18
2. Martomice 0 17.18 16.73 17.18 4.59 9.10 12.61 16.12
3. Daměnice 0 17.26 17.26 17.11 5.17 9.43 13.05 16.16
4. Šebířov 0 19.27 18.29 19.27 5.48 10.28 13.54 16.97
© 2019 Benešovská hasičská liga