Detail soutěže Načeradec (07.08.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 25.07.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 06.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Křížkový Újezdec admin (21.07.2021 22:32:53) DK
2. Drahňovice fikoš (25.07.2021 18:00:01)
3. Načeradec admin (25.07.2021 14:20:25) DK
4. Zdislavice A Tomáš (25.07.2021 18:00:03)
5. Sedlčany Petr (25.07.2021 18:05:45)
6. Tomice Tomice (25.07.2021 19:00:01)
7. Makov admin (06.08.2021 11:54:29)
8. Daměnice Koubikova (25.07.2021 19:00:37)
9. Špona Chářovice milan-špona (25.07.2021 19:00:16)
10. Křížov admin (25.07.2021 16:19:09) DK
11. Nalžovice admin (06.08.2021 11:54:34)
12. Moraveč SDH Moravec (25.07.2021 20:00:03)
13. Malovice Karel - SDH Malovice (25.07.2021 20:00:10)
14. Přibyšice admin (28.07.2021 22:15:57)
15. Velká Chyška Zdenek (25.07.2021 20:34:57)
16. Čechtice pavel.filip (25.07.2021 20:00:34)
17. Radošovice admin (27.07.2021 21:46:29)
18. Šebířov Tom (26.07.2021 14:14:20)
19. Zdislavice B zdenek317 (26.07.2021 17:55:56)
20. Chářovice B Samuel (26.07.2021 18:46:01)
21. Kohouti Střezimíř Střezimíř (26.07.2021 19:31:22)
22. Ctiboř Ctiboř (27.07.2021 20:21:56)
23. Plchov Vendula Černá (30.07.2021 16:38:53)
24. Vračkovice TOM4666 (30.07.2021 21:17:27)
25.
<- Přesunout sem
26. Skalice Šlechta Skalice (02.08.2021 22:37:15)
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 25.07.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 06.08.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Dalovy novotna_ivana (25.07.2021 18:00:03)
2. Ratměřice Ratměřice (25.07.2021 18:00:12)
3. Malovice Karel - SDH Malovice (25.07.2021 19:00:03)
4. Daměnice Koubikova (25.07.2021 19:00:16)
5. Martomice Verča Šebková (25.07.2021 19:14:01)
6. Radošovice SdhRadošovice (25.07.2021 20:00:04)
7. Šebířov Šebířov ženy (25.07.2021 20:08:10)
8. Čechtice sucmar (25.07.2021 20:00:05)
9. Chlum KateřinaČernická (26.07.2021 16:07:04)
10. Chářovice Samuel (26.07.2021 18:46:24)
11. Střezimíř Střezimíř (26.07.2021 19:31:40)
12. Plchov Vendula Černá (30.07.2021 16:39:12)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 20 18.18 18.18 17.85 4.31 9.07 13.48 16.98
2. Drahňovice 17 18.26 16.87 18.26 4.12 7.77 12.06 15.84
3. Zdislavice A 15 18.56 16.80 18.56 4.02 8.36 12.46 16.09
4. Špona Chářovice 13 18.73 18.08 18.73 6.10 10.30 13.80 17.39
5. Nalžovice 11 18.88 18.49 18.88 4.51 9.31 13.62 17.21
6. Sedlčany 10 19.04 19.04 18.91 4.22 9.37 13.88 17.63
7. Tomice 9 19.60 17.47 19.60 4.55 9.13 13.15 16.78
8. Křížkový Újezdec 8 19.92 19.92 19.63 4.39 9.11 13.51 17.23
9. Načeradec 7 20.10 18.77 20.10 4.44 8.63 13.78 17.69
10. Chářovice B 6 20.90 18.64 20.90 4.42 9.89 14.14 17.97
11. Radošovice 5 21.10 21.10 19.59 5.73 10.25 14.66 18.82
12. Zdislavice B 4 21.57 21.35 21.57 4.82 10.78 16.09 19.62
13. Skalice 3 21.60 21.60 20.22 4.67 10.05 13.99 17.49
14. Malovice 2 21.70 18.14 21.70 5.17 9.30 13.50 17.14
15. Moraveč 1 21.77 20.06 21.77 5.03 10.92 14.80 19.09
16. Přibyšice 0 22.42 21.89 22.42 6.03 10.64 16.54 20.32
17. Velká Chyška 0 24.28 23.01 24.28 8.88 13.88 18.63 22.83
18. Plchov 0 26.49 24.29 26.49 4.49 10.04 19.47 23.67
19. Vračkovice 0 34.59 34.59 33.64 6.84 12.05 22.01 32.43
20. Čechtice 0 35.97 35.97 21.80 5.39 10.55 15.28 18.89
N Makov 0 N - - - - - -
N Šebířov 0 N - 25.18 5.96 10.35 15.74 19.81
N Ctiboř 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Radošovice 15 18.22 18.22 18.16 4.99 10.16 13.50 16.91
2. Dalovy 12 18.83 18.83 18.41 4.78 9.28 13.54 17.23
3. Martomice 10 19.29 18.40 19.29 5.11 9.34 12.90 17.00
4. Chlum 8 19.78 17.92 19.78 4.95 9.65 12.68 16.87
5. Plchov 6 22.26 22.26 21.66 6.21 13.01 17.05 20.60
6. Šebířov 4 22.73 21.40 22.73 5.39 9.69 14.51 18.38
7. Malovice 3 23.19 18.17 23.19 6.19 11.25 13.54 16.88
8. Daměnice 2 24.94 18.20 24.94 5.85 11.49 14.41 17.74
9. Čechtice 1 42.42 20.91 42.42 5.86 12.22 15.72 19.97
N Ratměřice 0 N - - - - - -
N Chářovice 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga