Detail soutěže Tomice (03.07.2021)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 20.06.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 02.07.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (20.06.2021 19:00:25)
2. Radošovice admin (30.06.2021 21:21:45)
3. Drahňovice lukas148 (20.06.2021 18:00:01)
4. Makov jiri187 (28.06.2021 07:26:17)
5. Malovice Karel - SDH Malovice (20.06.2021 18:00:01)
6. Zdislavice Tomáš (30.06.2021 19:52:35)
7. Nalžovice chj.nalzovice (20.06.2021 20:00:12)
8. Ctiboř Ctiboř (20.06.2021 18:04:27)
9. Chářovice B natalie.skvorova (20.06.2021 20:07:01)
10. Křížkový Újezdec admin (30.06.2021 21:21:39)
11. Tomice admin (20.06.2021 17:51:42) DK
12. Daměnice Tomáš (02.07.2021 16:40:49)
13. Sedlčany Petr (28.06.2021 07:52:09)
14. Čechtice pavel.filip (30.06.2021 19:52:14)
15. Kohouti Střezimíř SDH_Strezimir (20.06.2021 20:15:18)
16. Špona Chářovice admin (20.06.2021 17:52:21) DK
17. Načeradec SdhNačeradec (02.07.2021 16:41:16)
18. Zdislavice B zdenek317 (21.06.2021 19:57:47)
19.
<- Přesunout sem
20. Šebířov Tom (28.06.2021 19:32:58)
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 20.06.2021 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 02.07.2021 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Chlum KateřinaČernická (29.06.2021 07:22:46)
2. Ratměřice Ratměřice (20.06.2021 20:00:19)
3. Malovice Karel - SDH Malovice (20.06.2021 18:00:11)
4. Martomice admin (20.06.2021 17:52:36) DK
5. Radošovice SdhRadošovice (20.06.2021 18:24:31)
6. Dalovy novotna_ivana (20.06.2021 19:00:01)
7. Daměnice Martina (20.06.2021 20:00:14)
8.
<- Přesunout sem
9. Šebířov Šebířov ženy (20.06.2021 20:02:47)
10. Chářovice natalie.skvorova (20.06.2021 20:03:50)
11. Čechtice sucmar (20.06.2021 20:00:06)
12. Střezimíř SDH_Strezimir (20.06.2021 20:13:27)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 16.72 16.72 16.40 3.94 7.72 12.21 15.52
2. Krotějov Sport 17 16.74 16.74 16.33 3.48 7.46 12.68 15.86
3. Špona Chářovice 15 17.16 17.05 17.16 4.73 8.57 12.91 16.19
4. Sedlčany 13 17.17 17.06 17.17 4.06 8.17 13.19 16.55
5. Tomice 11 17.40 17.40 17.33 4.40 8.42 12.98 16.51
6. Makov 10 17.74 17.57 17.74 4.34 8.55 13.10 16.89
7. Daměnice 9 18.00 17.68 18.00 4.14 8.18 12.45 16.03
8. Zdislavice A 8 18.29 17.26 18.29 4.39 8.37 12.65 16.15
9. Nalžovice 7 18.37 18.37 17.96 4.01 8.48 13.22 16.68
10. Křížkový Újezdec 6 18.52 18.52 18.47 5.61 9.64 14.41 17.78
11. Radošovice 5 19.90 19.15 19.90 4.68 9.78 14.76 18.24
12. Šebířov 4 20.96 20.96 19.59 4.77 10.71 15.12 18.71
13. Čechtice 3 21.01 19.37 21.01 4.44 9.02 14.05 18.04
14. Chářovice B 2 21.52 21.52 19.01 4.20 8.29 13.57 18.11
15. Kohouti Střezimíř 1 21.72 21.72 20.81 4.38 8.46 13.23 18.36
16. Zdislavice B 0 22.35 21.96 22.35 5.63 10.69 17.55 21.30
17. Nová Ves u Chýnova 0 27.50 27.50 27.21 4.06 9.15 19.79 26.34
18. Malovice 0 28.50 26.70 28.50 4.20 8.29 13.26 16.29
19. Načeradec 0 31.73 31.73 28.80 4.87 11.99 24.76 28.19
N Ctiboř 0 N - - 4.11 7.64 12.19 16.15

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Tomice 0 15.42 14.99 15.42 4.67 8.27 10.79 14.36
2. Daměnice 0 15.43 15.43 15.15 4.19 8.20 10.91 14.47
3. Drahňovice 0 15.94 15.94 15.68 5.24 9.00 11.76 15.26
4. Špona Chářovice 0 17.44 17.15 17.44 - - - 14.11

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 17.50 16.75 17.50 4.31 9.30 12.84 16.04
2. Dalovy 12 18.42 18.42 18.41 4.45 9.03 12.71 16.16
3. Malovice 10 18.64 18.63 18.64 6.79 10.81 13.99 17.35
4. Ratměřice 8 19.94 19.94 18.59 4.89 9.87 12.73 16.10
5. Chlum 6 19.96 18.26 19.96 4.64 9.36 12.83 17.73
6. Daměnice 4 20.95 20.30 20.95 5.00 11.22 14.71 18.62
7. Chářovice 3 21.63 20.38 21.63 5.31 9.58 14.53 18.93
8. Radošovice 2 22.70 22.44 22.70 4.93 9.90 17.63 21.01
9. Křížkový Újezdec 1 23.98 23.98 19.50 5.63 10.17 14.55 18.52
10. Čechtice 0 41.49 41.49 28.41 5.60 10.59 15.03 18.73
N Šebířov 0 N - - 5.28 11.57 16.46 -
D Střezimíř 0 D 19.75 33.97 4.89 10.01 13.48 17.56

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 0 17.79 17.79 17.34 4.55 8.87 13.18 16.64
2. Martomice 0 19.14 17.14 19.14 4.42 8.71 13.30 16.39
3. Malovice 0 20.39 20.39 18.81 5.01 8.38 13.23 16.57
4. Ratměřice 0 20.69 18.74 20.69 5.50 10.00 13.40 17.03
© 2019 Benešovská hasičská liga