Detail soutěže Malovice (27.07.2016)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 25 16.66 16.66 16.26 3.52 7.54 12.24 15.81
2. Dalovy 23 17.89 17.76 17.89 3.93 8.14 13.23 16.86
3. Chářovice B 21 17.97 17.97 17.79 4.09 8.13 12.69 16.38
4. Bukovany 19 18.14 17.64 18.14 4.60 8.73 13.56 17.35
5. Louňovice 17 18.21 18.02 18.21 4.09 8.48 13.22 17.46
6. Drahňovice 15 18.42 18.42 18.21 3.71 7.60 12.73 16.85
7. Makov 14 18.60 17.93 18.60 3.88 8.17 13.15 17.22
8. Sloup 13 18.77 18.42 18.77 4.09 7.90 12.65 16.51
9. Slapy B 12 18.80 18.64 18.80 4.20 8.44 13.45 17.55
10. Zhoř u Tábora 11 18.91 18.91 18.18 4.82 8.90 13.54 17.21
11. Ctiboř 10 18.92 18.92 17.92 3.92 8.00 12.60 16.91
12. Zdislavice B 9 18.98 18.96 18.98 4.52 8.91 14.16 18.35
13. Malovice 8 19.22 18.73 19.22 4.34 8.63 14.20 18.11
14. Načeradec A 7 19.87 19.66 19.87 5.29 9.80 13.99 18.39
15. Křivsoudov 6 20.87 20.31 20.87 5.85 10.46 15.99 19.71
16. Chmelná 5 21.62 21.62 18.32 4.28 8.01 12.95 16.72
17. Malovice B 4 21.68 21.68 21.00 4.96 10.00 14.82 20.15
18. Radošovice 3 21.70 21.70 20.28 4.18 8.24 13.81 17.79
19. Načeradec B 2 21.85 21.85 19.74 4.50 9.75 15.09 19.16
20. Skrýchov 1 22.16 22.16 21.22 4.20 8.30 13.47 17.39
21. Zdislavice A 1 22.17 22.17 22.17 4.34 8.89 13.42 19.15
22. Odlochovice 1 22.55 22.55 21.33 4.19 9.61 15.13 19.62
23. Tomice 1 23.67 23.51 23.67 4.14 14.48 18.95 22.96
24. Všechlapy 1 24.00 24.00 19.92 4.42 9.03 14.53 19.09
25. Břežany 1 27.53 23.62 27.53 4.86 10.00 17.40 17.40
26. Daměnice 1 30.69 30.69 26.88 3.91 7.68 11.79 14.94
27. Chotčiny 1 36.43 26.34 36.43 4.86 9.28 17.03 22.59
28. Moraveč 1 44.88 44.88 43.70 4.95 10.80 17.55 21.68
29. Vrchotice 1 68.09 66.88 68.09 3.69 9.53 17.31 65.12
D Střezimíř 0 D 20.74 19.64 3.65 8.45 14.70 18.84
N Chářovice A 0 N - - - - - -
N Dvorce 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice 0 14.93 14.79 14.93 4.13 7.82 10.69 14.19
2. Chářovice B 0 16.37 15.60 16.37 3.83 8.99 11.65 14.76
N Ctiboř 0 N - - - - - -
N Dalovy 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 15 16.75 16.72 16.75 4.24 8.50 12.33 15.62
2. Daměnice 13 17.93 17.93 17.45 4.33 8.70 12.75 16.29
3. Zdislavice 11 18.31 17.77 18.31 4.66 9.99 13.58 17.14
4. Bezděčín 9 18.64 17.63 18.64 4.69 9.44 12.83 16.83
5. Louňovice A 8 18.78 18.44 18.78 4.85 9.79 14.08 17.75
6. Načeradec 7 18.81 18.81 18.73 4.78 10.28 14.26 18.09
7. Tomice 6 18.98 18.97 18.98 5.44 10.14 13.51 18.04
8. Dalovy 5 19.02 19.02 18.95 4.50 9.19 12.97 16.24
9. Střezimíř 4 20.83 20.58 20.83 4.98 12.54 15.11 19.39
10. Petrovice 3 25.57 25.30 25.57 4.65 9.18 20.83 24.77
11. Makov 2 25.88 20.66 25.88 4.89 11.55 14.50 18.25
12. Chotčiny 1 26.76 26.76 26.05 6.32 16.08 19.30 25.15
D Sloup 0 D 18.63 18.36 4.76 10.26 13.82 17.50
D Martinice 0 D 19.25 19.08 4.94 10.11 14.58 18.16
N Malovice 0 N - - - - - -
N Všechlapy 0 N - - - - - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděčín 0 25.90 25.90 24.62 4.50 17.46 21.65 24.22
2. Daměnice 0 29.92 29.92 24.64 4.33 8.56 12.10 15.77
N Louňovice B 0 N - 16.63 4.15 8.50 12.27 15.71
N Zdislavice 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga