Detail soutěže Malovice (25.07.2015)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 25 16.84 16.84 16.37 3.70 7.40 11.58 15.67
2. Chářovice B 23 17.41 17.41 17.38 4.22 8.25 12.85 16.61
3. Dalovy A 21 17.60 17.56 17.60 4.14 8.03 12.82 16.51
4. Sloup 19 18.11 18.11 18.10 3.82 8.04 13.03 16.39
5. Chářovice A 17 18.16 18.16 17.03 3.88 7.69 12.40 15.99
6. Bukovany 15 18.28 18.28 18.03 4.76 8.55 13.59 17.11
7. Daměnice 14 18.42 18.42 17.83 3.77 8.81 13.42 17.13
8. Stoklasná Lhota 13 18.69 18.69 17.45 4.00 8.08 12.72 16.38
9. Načeradec A 12 18.80 18.80 17.78 4.10 8.22 12.92 16.73
10. Louňovice 11 18.87 17.97 18.87 4.27 8.29 12.53 16.73
11. Malovice 10 18.95 18.32 18.95 4.36 8.44 13.28 17.67
12. Načeradec B 9 19.74 19.55 19.74 4.73 8.81 14.95 18.62
13. Přibyšice 8 20.13 19.91 20.13 4.50 9.78 14.24 18.26
14. Zdislavice A 7 20.28 20.28 16.45 4.12 7.89 11.80 15.79
15. Zdislavice B 6 20.30 19.44 20.30 4.59 8.79 13.51 18.83
16. Malovice B 5 21.44 20.04 21.44 4.71 10.07 15.37 19.14
17. Odlochovice 4 21.48 21.48 21.02 4.67 8.75 14.36 18.99
18. Záhoří 3 21.72 20.54 21.72 4.94 11.15 16.60 19.85
19. Drahňovice 2 22.72 22.45 22.72 4.20 8.61 16.23 21.51
20. Tomice 1 23.04 23.04 20.79 4.72 9.18 14.65 19.39
21. Dalovy B 1 23.59 23.59 21.09 5.17 9.64 14.79 20.06
22. Zhoř u Tábora 1 24.09 23.64 24.09 4.50 9.61 17.47 22.98
23. Křivsoudov 1 24.23 22.36 24.23 4.43 10.60 16.27 21.60
24. Makov 1 24.74 24.28 24.74 5.48 14.45 19.42 32.45
25. Chotčiny 1 27.03 25.35 27.03 4.90 9.51 16.47 21.77
26. Všechlapy 1 27.80 18.74 27.80 4.60 9.60 14.04 18.41
27. Petrovice 1 30.13 28.90 30.13 5.78 10.61 20.59 27.33
N Slapy 0 N 17.84 17.87 4.16 7.98 13.03 16.71
N Červený Újezd 0 N 45.95 47.79 12.36 26.65 31.17 44.79
N Miličín 0 N 76.48 73.36 24.65 53.69 62.90 68.90
N Moraveč 0 N 51.42 - 4.63 11.20 16.55 28.08

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 0 14.73 14.25 14.73 3.54 7.35 10.18 13.38
2. Zdislavice 0 14.88 14.88 14.15 3.87 7.69 10.52 13.66
3. Chářovice B 0 15.19 15.19 15.06 3.97 8.16 11.07 14.39
N Dalovy 0 N - - 3.64 - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 15 17.46 16.98 17.46 4.23 9.07 12.34 15.63
2. Všechlapy 13 18.21 18.21 18.15 4.89 10.25 12.96 16.76
3. Martinice 11 18.29 18.22 18.29 5.64 10.56 13.83 17.72
4. Dvorce 9 18.52 16.69 18.52 4.73 9.01 12.69 16.26
5. Jankov 8 18.84 18.84 17.98 5.28 9.93 13.38 17.05
6. Tomice 7 19.32 18.26 19.32 4.43 9.26 14.32 17.64
7. Louňovice A 6 19.65 18.72 19.65 4.95 10.03 13.86 17.47
8. Střezimíř 5 20.04 20.04 19.27 4.71 10.35 13.95 18.58
9. Malovice 4 20.05 20.05 19.20 4.71 9.90 13.90 17.21
10. Zdislavice 3 21.13 19.43 21.13 4.96 9.96 14.36 17.47
11. Dalovy 2 21.82 21.11 21.82 8.76 13.64 16.98 20.25
12. Daměnice 1 22.22 22.22 21.61 4.68 9.51 15.41 20.76
13. Makov 1 22.52 22.29 22.52 4.97 13.21 17.35 21.32
14. Načeradec 1 30.23 30.23 27.85 5.22 10.70 17.79 24.32
15. Sloup 1 34.83 34.83 34.26 10.72 26.70 29.78 33.26
16. Petrovice 1 35.72 17.97 35.72 5.31 9.88 12.86 16.90
17. Chotčiny 1 40.72 40.72 22.90 5.93 10.87 17.03 22.19

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 0 17.18 16.50 17.18 4.33 8.80 11.90 15.48
2. Všechlapy 0 18.00 17.92 18.00 5.11 10.03 12.91 17.05
3. Martinice 0 19.33 18.74 19.33 5.18 10.32 13.81 17.15
4. Petrovice 0 22.24 22.24 21.98 5.39 9.97 18.03 21.21
© 2019 Benešovská hasičská liga