Detail soutěže Chářovice (05.07.2015)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 25 16.63 16.62 16.63 4.49 7.97 12.18 16.10
2. Chářovice A 23 17.36 17.36 17.10 4.02 7.26 11.52 15.68
3. Chářovice B 21 17.38 17.27 17.38 3.84 7.74 12.47 16.27
4. Sloup 19 17.50 17.46 17.50 3.90 7.92 12.67 16.45
5. Daměnice 17 17.61 17.61 17.26 3.82 7.78 12.88 16.36
6. Dalovy A 15 17.73 17.29 17.73 5.02 8.71 12.75 16.52
7. Bukovany 14 17.74 17.74 17.74 4.32 8.48 12.61 16.43
8. Všechlapy 13 19.17 19.17 18.95 4.64 8.65 13.58 18.09
9. Starosedlský Hrádek 12 19.25 18.07 19.25 3.86 7.94 13.16 16.92
10. Tomice 11 19.58 18.27 19.58 4.14 8.21 12.83 17.46
11. Dalovy B 10 19.66 19.01 19.66 4.80 9.09 13.56 18.01
12. Přibyšice 9 20.09 20.09 19.46 4.46 8.95 13.67 18.49
13. Makov 8 20.50 20.50 18.61 3.90 8.15 13.20 18.02
14. Křivsoudov 7 21.55 21.14 21.55 4.32 8.93 13.67 19.34
15. Malovice 6 23.81 19.07 23.81 4.07 8.94 13.49 17.72
16. Drahňovice 5 23.92 23.92 23.66 4.01 10.27 17.00 22.61
17. Načeradec B 4 27.41 27.41 26.96 4.99 17.59 21.68 25.69
18. Zdislavice B 3 66.58 66.58 25.27 5.72 9.88 16.69 20.80
D Slapy 0 D 17.62 17.67 4.66 9.06 13.49 16.89
N Louňovice 0 N - - - - - -
N Odlochovice 0 N - - - - - -
N Načeradec A 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 0 14.71 14.37 14.71 3.80 7.79 10.04 13.75
2. Zdislavice 0 14.75 14.41 14.75 3.86 7.47 9.92 13.68
3. Chářovice B 0 15.49 15.01 15.49 3.93 7.57 10.25 13.83
4. Daměnice 0 16.56 15.15 16.56 3.80 7.51 10.20 13.94

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 15 16.38 16.30 16.38 4.31 8.94 11.77 15.18
2. Petrovice 13 18.13 18.13 17.41 5.28 9.69 13.06 16.67
3. Načeradec 11 18.66 18.66 18.22 4.33 8.68 13.47 16.93
4. Louňovice A 9 19.34 18.45 19.34 4.91 9.74 14.00 17.31
5. Daměnice 8 19.42 19.42 18.39 4.66 9.32 12.66 16.36
6. Jankov 7 19.77 19.77 18.48 6.44 10.89 13.83 17.94
7. Sloup 6 19.83 18.17 19.83 4.66 9.63 13.77 16.95
8. Všechlapy 5 22.74 20.98 22.74 8.29 12.94 16.05 19.91
9. Martinice 4 25.37 24.96 25.37 5.32 9.60 13.30 24.04
10. Malovice 3 26.04 26.04 25.51 4.77 17.74 21.41 24.97
11. Makov 2 29.85 29.85 29.34 5.02 9.47 12.70 17.17
12. Zdislavice 1 34.80 34.80 33.94 20.61 25.37 28.64 33.14
13. Střezimíř 1 37.33 26.60 37.33 4.60 10.43 21.65 25.60
14. Dalovy 1 37.36 36.41 37.36 24.16 28.81 31.79 35.58
N Tomice 0 N - 21.01 4.59 9.74 14.27 18.71
N Lešany 0 N 22.84 25.78 6.40 - 13.19 21.94

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 0 16.94 16.43 16.94 4.25 8.69 11.75 15.57
2. Petrovice 0 18.46 18.46 18.00 5.40 10.01 12.72 16.41
3. Načeradec 0 18.66 17.74 18.66 4.24 8.78 13.34 16.49
N Sloup 0 N 19.26 - 4.65 9.50 14.42 17.59
© 2019 Benešovská hasičská liga