Detail soutěže Bystřice (07.09.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 16.80 16.80 16.69 3.75 7.89 12.27 16.13
2. Zdislavice A 17 18.10 17.15 18.10 4.24 8.34 12.88 16.30
3. Dalovy 15 18.46 18.42 18.46 4.09 8.75 14.13 17.67
4. Bukovany 13 18.52 18.52 18.18 4.70 8.21 12.96 16.61
5. Tomice A 11 18.58 18.58 18.52 4.56 8.78 13.24 17.39
6. Načeradec A 10 19.03 19.03 18.11 4.03 8.21 12.98 16.79
7. Radětice 9 19.39 19.39 19.16 3.88 8.28 14.40 16.73
8. Daměnice 8 19.56 18.81 19.56 4.04 8.07 13.98 18.34
9. Chářovice A 7 19.92 17.01 19.92 4.07 7.93 12.53 15.98
10. Načeradec B 6 21.20 21.20 21.20 4.99 9.10 14.68 19.32
11. Martinice 5 21.48 21.48 19.07 4.64 8.90 14.38 18.31
12. Louňovice 4 23.27 20.17 23.27 4.30 8.63 13.45 17.72
13. Všechlapy 3 23.66 21.10 23.66 5.11 10.21 16.08 20.37
14. Bystřice 2 23.90 23.90 20.52 5.28 9.08 14.82 18.83
15. Přibyšice 1 26.19 26.11 26.19 4.52 9.10 14.15 18.27
16. Malovice 1 29.08 29.08 25.93 4.50 9.17 16.34 21.73
17. Drahňovice 1 34.63 34.63 27.38 6.46 11.07 20.80 26.22
18. Střezimíř 1 42.08 41.55 42.08 5.14 10.39 31.55 35.27
19. Chrášťany 1 42.33 42.33 37.47 5.74 11.66 26.63 23.84
20. Odlochovice 1 49.82 30.31 49.82 5.04 9.35 15.12 18.82
21. Tomice B 1 50.93 50.93 46.96 5.00 9.65 35.65 44.74
N Sedmpány 0 N - - - - - -
N Křivsoudov 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 0 15.56 15.56 15.24 3.96 7.55 10.85 14.53
2. Bukovany 0 15.75 15.56 15.75 4.47 8.29 11.53 14.53
3. Tomice A 0 16.76 16.76 16.46 4.35 8.30 11.11 15.04
D Střezimíř 0 D 49.67 51.43 5.49 10.09 13.70 48.19
D Jankov 0 D 16.74 16.73 3.95 5.53 9.52 12.29
N Zdislavice A 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Všechlapy 15 18.59 18.59 18.01 4.81 9.59 12.53 16.95
2. Jankov 13 18.66 18.57 18.66 6.43 10.39 13.54 17.20
3. Načeradec 11 19.16 19.16 18.80 5.47 10.74 12.87 17.58
4. Daměnice B 9 19.46 19.46 19.41 4.62 9.54 13.32 17.07
5. Radětice 8 19.50 19.50 19.28 5.89 11.15 15.13 18.25
6. Daměnice A 7 19.74 19.59 19.74 5.17 9.78 14.47 17.92
7. Tomice A 6 20.15 20.08 20.15 5.51 10.67 14.65 18.65
8. Dalovy 5 20.16 20.16 19.14 6.10 10.97 14.40 17.80
9. Tomice B 4 21.04 21.04 20.75 5.63 11.38 15.01 19.28
10. Bystřice 3 23.18 22.96 23.18 5.47 10.61 14.37 22.02
11. Louňovice 2 23.49 21.79 23.49 5.37 10.73 14.23 17.45
12. Martinice 1 26.75 19.35 26.75 5.42 9.59 13.98 17.22
13. Chrášťany 1 43.15 41.55 43.15 8.21 29.97 34.90 40.45
14. Malovice 1 47.43 47.43 21.57 5.08 10.01 13.78 19.55
D Střezimíř 0 D 27.41 27.30 10.78 17.16 21.17 26.04

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Všechlapy 0 18.03 17.42 18.03 4.59 9.42 12.77 16.57
2. Jankov 0 18.19 18.02 18.19 6.08 10.39 13.79 17.10
3. Daměnice B 0 19.24 18.82 19.24 4.47 8.79 13.00 17.11
4. Radětice 0 19.87 19.87 18.71 5.71 10.76 14.19 17.71
5. Načeradec 0 21.39 18.29 21.39 5.81 10.62 14.24 17.45
D Chrášťany 0 D - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga