Detail soutěže Načeradec (10.08.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 20 16.96 16.90 16.96 4.04 7.46 12.37 16.10
2. Žďár 17 17.03 17.03 16.94 4.55 8.13 12.84 16.31
3. Jankov 15 17.32 17.32 17.00 3.64 7.34 12.33 15.95
4. Zdislavice A 13 18.46 18.46 17.24 4.46 8.54 12.95 16.45
5. Načeradec A 11 18.54 18.54 17.85 4.18 8.55 13.03 17.14
6. Daměnice 10 18.62 18.62 18.62 4.60 8.52 13.69 17.71
7. Tomice A 9 18.74 18.38 18.74 4.57 8.53 13.49 17.34
8. Radětice 8 18.90 18.78 18.90 4.03 8.55 13.96 17.68
9. Louňovice 7 19.18 19.18 18.53 4.53 9.03 13.71 17.96
10. Dalovy 6 19.18 18.81 19.18 4.24 8.50 14.26 17.66
11. Bukovany 5 19.40 19.40 18.63 4.57 8.59 13.26 16.97
12. Martinice 3 20.70 20.70 20.17 4.49 10.01 14.95 19.33
13. Tomice B 4 20.96 20.96 19.92 5.03 10.25 15.40 19.55
14. Všechlapy 2 21.06 21.06 20.11 4.45 8.67 13.87 18.20
15. Načeradec B 1 21.90 21.86 21.90 4.86 9.65 14.90 18.39
16. Přibyšice 1 22.66 20.98 22.66 4.66 10.77 15.30 20.16
17. Střezimíř 1 22.82 22.82 20.39 4.18 8.82 14.50 18.94
18. Odlochovice 1 23.72 22.44 23.72 5.60 10.76 16.76 21.59
19. Křivsoudov 1 24.48 24.48 23.63 4.45 10.03 16.14 22.05
20. Malovice 1 28.11 19.28 28.11 4.15 8.49 13.17 17.61
21. Záhoří A 1 29.62 29.62 29.47 5.09 19.76 24.20 28.17
22. Drahňovice 1 33.01 33.01 25.86 5.63 11.14 18.89 23.45
23. Záhoří B 1 36.51 33.48 36.51 4.29 9.46 14.36 18.00
24. Chářovice B 1 36.93 36.93 35.16 4.91 9.77 13.87 18.09
25. Vračkovice 1 39.85 37.62 39.85 7.43 15.74 26.46 35.89
N Sedmpány 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Žďár 0 14.86 14.86 14.75 4.22 8.00 10.35 14.15
2. Jankov 0 15.52 15.52 14.28 3.53 7.55 10.44 13.69
3. Zdislavice A 0 16.43 16.43 15.72 3.88 8.19 10.80 13.99
4. Načeradec 0 16.62 15.77 16.62 4.32 8.26 11.44 15.14
5. Daměnice 0 18.89 18.89 18.30 7.44 11.40 13.61 17.74
D Záhoří A 0 D 21.85 21.93 6.97 12.98 17.59 20.67

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 15 18.13 18.05 18.13 5.64 10.40 13.90 17.33
2. Daměnice B 13 18.55 18.55 17.83 4.50 8.94 13.57 17.21
3. Daměnice A 11 19.29 19.29 18.77 4.65 9.82 13.78 17.72
4. Načeradec 9 19.30 19.30 19.29 5.45 10.18 14.20 18.00
5. Všechlapy 8 19.69 19.14 19.69 4.89 9.99 13.44 17.11
6. Martinice 7 20.75 20.75 20.05 5.70 10.30 15.88 19.41
7. Louňovice 6 20.78 20.78 19.16 5.03 10.67 14.62 18.28
8. Tomice A 5 22.53 22.20 22.53 5.70 12.46 17.47 21.35
9. Malovice 4 24.53 24.53 24.31 10.77 16.77 19.02 22.91
10. Střezimíř 3 27.67 26.53 27.67 10.70 18.13 22.82 25.55
11. Tomice B 2 29.02 22.62 29.02 6.08 12.56 16.90 20.74
12. Dalovy 1 29.41 28.06 29.41 7.02 13.15 19.45 16.25

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 0 18.78 18.78 17.69 5.50 13.16 16.82 17.03
2. Všechlapy 0 18.92 18.00 18.92 4.78 9.80 13.28 16.94
3. Daměnice B 0 19.88 19.88 19.83 6.22 13.94 16.26 19.09
4. Načeradec 0 24.58 24.58 24.03 5.73 11.65 19.13 23.57
5. Malovice 0 30.25 21.61 30.25 5.83 11.87 16.87 20.45
N Daměnice A 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga