Detail soutěže Chářovice (13.07.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 20 17.19 17.19 16.93 3.92 7.66 12.17 16.00
2. Radětice 17 17.67 17.12 17.67 3.98 7.90 13.04 16.36
3. Zdislavice A 15 18.07 17.72 18.07 4.14 8.29 12.55 16.69
4. Bukovany 13 18.35 18.35 18.15 4.84 9.11 13.46 17.05
5. Chářovice B 11 19.30 19.00 19.30 4.47 8.90 14.87 18.14
6. Dalovy 10 19.37 18.36 19.37 4.20 8.17 13.20 16.23
7. Načeradec A 9 19.46 19.24 19.46 4.43 8.76 13.85 18.38
8. Tomice A 8 19.56 18.78 19.56 4.52 8.27 13.85 18.37
9. Přibyšice 7 20.22 19.47 20.22 4.56 8.77 15.09 18.89
10. Louňovice 6 20.28 18.04 20.28 5.26 9.12 13.77 17.56
11. Daměnice 5 20.40 20.40 20.28 7.40 11.85 16.00 19.85
12. Martinice 4 21.45 21.45 21.35 4.45 9.74 16.70 20.62
13. Načeradec B 3 21.51 20.81 21.51 4.93 9.64 15.74 19.64
14. Malovice 2 22.22 22.22 21.17 5.00 9.72 14.89 19.02
15. Záhoří 1 23.19 23.19 22.66 6.25 10.90 16.90 20.97
16. Všechlapy 1 23.58 23.41 23.58 4.31 8.05 16.61 21.53
17. Drahňovice 1 27.97 27.97 26.90 4.27 9.99 18.78 25.26
18. Václavice 1 30.40 27.24 30.40 5.05 10.65 18.04 24.14
19. Tomice B 1 30.42 30.42 21.64 4.88 9.77 16.62 21.12
20. Křivsoudov 1 34.12 34.12 32.70 5.44 20.25 25.34 31.37
21. Chrášťany 1 36.07 36.04 36.07 6.25 11.73 25.07 31.64
22. Střezimíř 1 40.81 40.74 40.81 4.52 9.16 13.86 22.71
D Odlochovice 0 D - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 0 15.48 15.48 15.35 4.16 8.21 10.99 14.52
2. Chářovice A 0 16.65 16.65 15.79 3.95 8.11 11.39 14.45
3. Václavice 0 25.83 22.17 25.83 5.09 11.10 16.19 20.56
4. Chářovice B 0 26.80 26.80 26.45 4.49 19.75 22.35 25.71
N Bukovany 0 N - - - - - -
N Zdislavice A 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Všechlapy 15 19.08 19.08 18.82 4.74 9.06 12.46 16.48
2. Martinice 13 19.39 19.39 18.56 5.90 10.67 14.59 18.11
3. Daměnice B 11 19.48 19.48 19.44 4.97 9.49 14.16 17.93
4. Louňovice 9 19.87 19.24 19.87 5.35 10.31 13.56 17.44
5. Tomice A 8 21.95 19.98 21.95 5.93 10.88 14.75 18.57
6. Načeradec 7 22.54 22.54 21.54 5.58 10.51 13.99 17.86
7. Dalovy 6 22.93 22.93 22.02 8.15 12.75 15.95 19.42
8. Lešany 5 26.00 23.85 26.00 6.32 13.36 16.80 20.96
9. Bystřice 4 28.09 28.09 25.65 6.66 12.35 17.59 23.45
10. Daměnice A 3 29.48 22.74 29.48 5.01 9.99 14.05 21.38
11. Střezimíř 2 34.96 34.87 34.96 5.49 25.45 29.10 33.58
12. Chrášťany 1 54.51 28.68 54.51 7.91 17.11 22.56 27.24
N Tomice B 0 N - - - - - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice 0 19.05 18.59 19.05 5.13 9.94 13.78 17.06
2. Dalovy 0 19.43 19.41 19.43 6.95 11.20 15.30 18.04
3. Všechlapy 0 20.40 18.08 20.40 5.02 9.38 12.38 16.68
4. Martinice 0 21.17 21.17 20.81 6.23 10.67 14.63 18.91
5. Daměnice B 0 23.36 23.25 23.36 4.92 12.89 17.67 21.86
N Tomice A 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga