Detail soutěže Jankov (22.06.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 17.39 17.39 17.18 3.87 8.10 12.41 16.22
2. Zdislavice A 17 17.44 17.44 17.17 4.53 8.60 13.02 16.67
3. Chářovice A 15 17.63 17.62 17.63 4.40 8.36 13.18 16.63
4. Radětice 13 18.11 18.11 17.63 3.84 8.04 13.54 16.75
5. Načeradec A 11 18.65 18.49 18.65 4.21 8.54 13.37 17.24
6. Všechlapy 10 19.08 18.56 19.08 5.02 9.17 14.16 17.70
7. Daměnice 9 19.61 18.48 19.61 5.26 9.57 13.35 17.62
8. Bukovany 8 19.92 19.92 19.50 4.80 9.14 15.05 18.61
9. Dalovy 7 20.24 20.11 20.24 7.22 11.66 15.42 19.16
10. Tomice B 6 21.23 20.55 21.23 5.23 9.87 15.01 19.04
11. Martinice 5 21.30 21.30 21.24 4.79 9.13 15.72 20.23
12. Načeradec B 4 21.46 21.46 19.93 5.53 9.88 15.47 18.87
13. Malovice 3 21.84 21.53 21.84 4.52 9.37 16.23 20.29
14. Louňovice 2 22.88 22.88 19.19 4.65 9.04 13.59 17.29
15. Záhoří 1 23.33 23.33 23.14 8.14 12.82 18.53 22.31
16. Tomice A 1 27.23 20.41 27.23 4.75 8.70 13.76 17.67
17. Chářovice B 1 29.16 28.92 29.16 4.80 20.51 24.96 27.86
18. Přibyšice 1 30.28 22.11 30.28 4.62 8.51 15.19 18.95
19. Odlochovice 1 30.95 30.95 27.58 5.63 10.98 19.31 25.13
20. Sedmpány 1 33.14 32.86 33.14 4.48 8.83 17.04 31.61
21. Petrovice 1 35.75 35.75 28.67 5.09 11.35 17.27 22.15
22. Jiřetice 1 67.87 67.87 67.45 5.27 10.18 17.21 22.57
D Střezimíř 0 D - - - - - -
N Náchod 0 N - - - - - -
N Moraveč 0 N - - - - - -
N Kosova Hora 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 15 18.01 18.00 18.01 5.46 10.18 13.66 17.22
2. Daměnice A 13 18.71 18.71 18.28 5.08 9.80 13.45 17.41
3. Daměnice B 11 19.11 18.72 19.11 5.38 10.85 14.38 18.20
4. Všechlapy 9 19.62 19.62 19.35 5.79 11.05 14.48 18.23
5. Radětice 8 19.95 19.29 19.95 6.21 11.77 15.21 18.50
6. Martinice 7 20.05 20.05 19.31 5.48 10.22 13.97 18.32
7. Louňovice 6 20.34 20.34 20.29 4.98 10.49 15.82 19.46
8. Tomice A 5 20.59 20.58 20.59 6.68 11.61 15.17 18.49
9. Načeradec 4 20.73 20.31 20.73 5.79 11.06 15.30 18.81
10. Dalovy 3 24.17 24.17 23.69 8.56 14.60 17.99 22.85
11. Malovice 2 24.50 23.21 24.50 6.39 11.92 17.38 21.45
12. Tomice B 1 25.39 24.93 25.39 6.27 14.21 19.38 24.05
13. Střezimíř 1 26.94 26.94 26.49 5.87 18.96 21.74 25.04
14. Bystřice 1 29.75 29.75 22.97 6.60 11.50 15.10 20.24
15. Kosova Hora 1 32.40 31.04 32.40 7.54 14.14 21.13 29.39
16. Jiřetice 1 54.63 54.63 45.16 6.47 13.20 18.26 28.16
© 2019 Benešovská hasičská liga