Detail soutěže Střezimíř (08.06.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 20 17.89 17.64 17.89 4.45 8.25 13.61 16.68
2. Radětice 17 18.05 18.05 17.90 4.21 8.66 13.86 17.37
3. Dalovy 15 18.19 18.04 18.19 4.57 8.90 13.59 17.25
4. Načeradec A 13 19.01 19.01 18.38 4.47 9.43 14.48 17.89
5. Chářovice A 11 19.55 19.55 18.67 4.02 8.38 14.08 17.58
6. Sedmpány 10 19.76 19.47 19.76 4.72 9.23 14.84 18.33
7. Chářovice B 9 19.88 19.72 19.88 5.06 10.25 15.20 18.20
8. Daměnice 8 20.24 20.18 20.24 5.33 10.56 15.54 19.26
9. Přibyšice 7 21.64 21.62 21.64 5.07 10.17 17.32 20.10
10. Všechlapy 6 22.38 19.69 22.38 4.39 9.19 14.65 17.79
11. Tomice B 5 22.62 22.62 21.98 5.22 9.75 16.55 21.24
12. Střezimíř 4 25.11 24.95 25.11 8.65 12.37 18.52 23.11
13. Malovice 3 26.74 23.81 26.74 8.27 14.52 18.54 22.22
14. Odlochovice 2 27.59 27.37 27.59 6.62 13.21 19.57 25.94
15. Tomice A 1 29.82 29.82 19.49 4.57 8.82 14.36 18.64
16. Záhoří 1 30.96 30.96 30.51 5.44 21.07 25.93 29.64
17. Načeradec B 1 34.72 29.78 34.72 5.33 9.85 16.05 19.91
18. Náchod 1 36.44 33.14 36.44 14.40 18.46 26.67 32.31
19. Chrášťany 1 47.37 47.34 47.37 6.53 20.40 32.48 45.00
D Louňovice 0 D - - - - - -
N Bukovany 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 0 15.02 14.98 15.02 4.32 8.01 11.13 14.35
2. Chářovice A 0 15.83 15.83 15.07 4.63 8.34 11.71 14.68
3. Načeradec A 0 15.91 15.91 15.70 4.32 8.46 11.53 15.38
4. Dalovy 0 16.66 16.66 16.52 4.17 7.81 10.90 13.86
5. Radětice 0 18.49 18.19 18.49 7.31 11.51 14.89 17.49
6. Náchod 0 27.53 27.53 26.80 5.19 10.77 17.46 24.85

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 15 19.92 19.92 19.48 4.95 11.63 15.16 18.65
2. Daměnice B 13 20.50 20.50 20.44 6.14 11.68 16.54 19.78
3. Načeradec 11 22.16 21.61 22.16 6.13 12.35 15.83 20.46
4. Bystřice 9 22.37 21.55 22.37 6.10 11.82 16.34 19.70
5. Tomice A 8 22.82 21.00 22.82 5.91 11.99 16.19 19.72
6. Střezimíř 7 27.25 23.18 27.25 5.79 13.13 17.47 21.29
7. Všechlapy 6 30.58 18.43 30.58 5.17 10.12 14.10 17.49
8. Louňovice 5 35.75 35.75 32.06 5.79 11.23 24.32 30.68
9. Chrášťany 4 43.32 43.32 42.90 7.97 14.99 27.44 41.39
10. Martinice 3 45.34 45.34 23.56 6.04 11.19 15.24 18.71
11. Tomice B 2 47.59 25.43 47.59 6.39 12.46 17.01 21.64
12. Malovice 1 62.00 62.00 25.33 5.67 12.22 15.37 20.20

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice B 0 21.16 20.98 21.16 5.71 11.62 16.37 19.66
2. Načeradec 0 21.76 21.76 21.44 5.91 11.02 15.01 19.77
3. Tomice B 0 25.55 24.83 25.55 7.61 13.16 19.20 22.32
4. Tomice A 0 26.33 26.33 23.92 5.81 11.42 15.28 18.90
5. Daměnice A 0 32.08 32.08 19.11 5.04 10.13 13.70 17.08
6. Bystřice 0 32.68 32.68 32.18 7.10 12.07 15.76 31.65
© 2019 Benešovská hasičská liga