Detail soutěže Načeradec (11.08.2012)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 17.35 16.83 17.35 3.80 7.51 12.38 15.72
2. Načeradec A 17 17.52 17.52 17.36 4.35 8.52 12.64 16.94
3. Radětice 15 17.72 17.40 17.72 4.25 8.74 13.16 16.54
4. Tomice A 13 18.19 18.03 18.19 4.58 8.57 13.61 17.34
5. Chářovice A 11 18.39 18.39 17.99 4.14 7.84 12.96 17.33
6. Zdislavice 10 18.46 18.35 18.46 5.10 9.86 14.69 17.93
7. Bukovany 9 18.54 18.54 18.17 4.68 8.54 13.26 17.00
8. Dalovy 8 18.58 18.46 18.58 4.04 9.27 13.60 17.09
9. Daměnice 7 18.96 18.40 18.96 4.83 9.09 13.51 17.39
10. Chářovice B 6 19.65 18.79 19.65 4.91 9.92 14.48 18.23
11. Tomice B 5 20.42 19.70 20.42 5.05 9.32 14.87 18.87
12. Všechlapy 4 21.61 21.61 19.72 4.28 9.58 14.42 18.27
13. Malovice 3 23.32 22.45 23.32 5.23 10.08 16.61 21.39
14. Chlum 2 23.34 18.88 23.34 4.39 9.73 13.91 17.98
15. Střezimíř 1 24.96 24.96 20.20 4.36 9.85 14.69 18.70
16. Jablonná 1 25.73 18.62 25.73 4.12 8.32 12.57 16.42
17. Přibyšice 1 26.90 26.90 25.66 4.84 10.81 20.44 24.97
18. Odlochovice 1 27.54 27.54 27.48 6.56 12.32 18.27 24.11
19. Čechtice 1 28.48 28.48 28.19 8.94 18.33 23.02 27.57
20. Sedmpány 1 29.04 29.01 29.04 4.36 8.74 24.30 28.13
21. Načeradec B 1 30.32 29.91 30.32 5.05 10.55 25.25 29.28
22. Tábor 1 32.00 31.84 32.00 5.96 12.86 23.21 30.96
23. Louňovice 1 35.61 34.36 35.61 4.85 8.89 13.41 17.31

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 0 14.56 14.40 14.56 3.64 7.47 10.37 13.71
2. Bukovany 0 15.75 15.40 15.75 4.66 9.06 11.64 14.67
3. Chářovice A 0 15.80 15.80 15.12 3.94 8.09 11.00 14.72
4. Načeradec A 0 16.01 15.87 16.01 4.30 8.36 11.00 14.96
5. Tomice A 0 17.01 17.01 16.33 4.61 8.51 11.87 14.97
6. Zdislavice 0 30.47 30.47 16.24 5.23 9.63 12.46 15.41
7. Odlochovice 0 42.28 40.75 42.28 5.23 10.46 32.32 39.51
N Dalovy 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 15 18.46 17.98 18.46 5.20 8.97 14.14 17.40
2. Daměnice 13 18.64 18.64 18.34 5.35 10.88 13.77 17.59
3. Dalovy 11 19.53 19.41 19.53 6.16 11.23 14.98 18.60
4. Všechlapy 9 20.06 20.06 19.69 4.76 9.76 14.47 18.02
5. Tomice A 8 20.50 20.37 20.50 6.16 11.89 15.05 19.60
6. Načeradec 7 23.98 23.98 20.49 5.76 11.40 14.64 19.90
7. Louňovice 6 26.41 26.41 25.36 5.38 10.72 13.90 17.78
8. Lešany 5 28.35 28.35 23.63 6.79 13.97 17.90 21.89
9. Bystřice 4 34.55 34.55 20.80 7.25 12.76 15.96 19.02
10. Tomice B 3 38.41 37.97 38.41 6.08 27.72 32.48 37.14
11. Kondrac 2 41.84 41.84 26.52 7.41 13.86 17.16 24.57
D Čechtice 0 D 23.58 25.36 7.15 14.49 18.64 23.08

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 18.34 18.34 18.21 5.21 10.69 13.75 17.12
2. Tomice A 0 22.42 21.84 22.42 6.91 13.56 16.85 20.19
3. Jankov 0 24.89 24.72 24.89 12.64 17.94 20.04 23.43
4. Všechlapy 0 27.39 21.21 27.39 5.07 10.14 16.05 20.29
5. Dalovy 0 38.68 38.68 37.81 5.61 10.55 13.56 16.82
D Načeradec 0 D 20.13 20.78 6.06 11.49 14.90 18.93
© 2019 Benešovská hasičská liga