Detail soutěže Jiřetice (30.06.2012)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 20 17.63 17.63 17.59 4.24 8.45 13.14 17.12
2. Radětice 17 17.98 17.91 17.98 4.81 9.70 13.69 16.85
3. Bukovany 15 18.19 18.01 18.19 5.19 9.37 13.77 17.32
4. Daměnice 13 18.68 18.68 18.07 4.64 8.95 12.83 17.32
5. Sedmpány 11 18.85 18.66 18.85 5.05 9.46 14.63 17.69
6. Načeradec A 10 19.25 19.00 19.25 4.67 8.57 13.96 18.27
7. Louňovice 9 20.13 20.13 19.78 6.36 9.53 14.81 19.35
8. Jablonná 8 20.44 20.44 20.27 4.29 8.84 14.75 19.36
9. Malovice 7 20.81 20.80 20.81 4.64 10.13 15.52 20.16
10. Všechlapy 6 20.96 20.96 19.96 4.58 10.86 15.43 18.67
11. Záhoří 5 22.92 22.92 20.87 5.92 10.99 15.77 20.34
12. Čechtice 4 24.27 23.96 24.27 6.74 11.50 17.42 21.87
13. Přibyšice 3 24.35 22.68 24.35 5.37 10.06 15.45 21.02
14. Chářovice B 2 25.40 20.05 25.40 4.57 9.93 15.71 19.55
15. Střezimíř 1 27.14 27.14 27.04 9.33 14.19 19.42 25.92
16. Jiřetice 1 27.69 27.69 27.56 7.23 13.36 19.17 26.23
17. Odlochovice 1 28.16 28.16 28.07 6.62 12.16 21.60 27.06
18. Tomice A 1 32.85 32.85 31.58 5.13 9.26 13.97 30.51
19. Načeradec B 1 37.44 33.66 37.44 4.87 9.82 14.81 21.34
20. Zdislavice 1 40.27 40.27 38.58 5.26 13.91 22.88 36.72
21. Noskov 1 46.59 46.59 45.12 8.23 28.54 35.16 44.37
D Tomice B 0 D 21.17 21.80 5.46 10.98 16.27 20.20

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 0 15.29 15.29 14.65 4.06 7.51 10.27 14.27
2. Sedmpány 0 15.75 15.75 15.70 4.55 8.53 11.16 15.09
3. Chářovice B 0 16.05 15.95 16.05 4.52 8.67 12.00 15.36
4. Daměnice 0 16.26 16.26 16.26 4.60 8.46 10.86 15.01
5. Bukovany 0 16.69 16.12 16.69 4.65 8.91 12.71 15.10
N Radětice 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Malé Přílepy 15 18.65 18.61 18.65 6.47 10.25 13.52 17.82
2. Načeradec 13 21.69 21.69 21.50 6.45 12.04 16.33 20.71
3. Daměnice 11 21.70 19.11 21.70 5.73 11.36 15.39 18.60
4. Tomice A 9 22.63 22.63 22.60 6.75 13.98 17.21 20.54
5. Tomice B 8 23.30 22.87 23.30 6.90 14.52 18.27 21.67
6. Malovice 7 23.88 23.88 22.43 5.29 12.28 16.76 21.02
7. Všechlapy 6 24.32 24.04 24.32 4.96 10.36 19.44 23.56
8. Jiřetice 5 24.33 24.16 24.33 6.39 13.42 17.60 23.25
9. Lešany 4 24.94 24.94 24.72 6.25 14.19 17.56 22.96
10. Dalovy 3 35.26 33.45 35.26 6.40 12.11 15.53 21.79
11. Louňovice 2 40.86 40.86 40.64 5.49 11.10 15.07 39.24
12. Bystřice 1 48.12 48.12 47.58 5.90 11.06 29.51 45.31

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 19.03 18.86 19.03 5.68 11.38 14.44 18.26
2. Malé Přílepy 0 19.72 19.38 19.72 5.84 10.26 14.53 18.33
3. Načeradec 0 21.21 21.21 20.27 6.72 11.75 16.15 19.50
4. Dalovy 0 21.77 21.77 21.29 6.35 12.31 15.45 20.07
5. Tomice B 0 23.81 20.77 23.81 6.83 11.97 15.56 19.30
6. Tomice A 0 27.53 27.34 27.53 6.59 12.12 16.16 20.40
© 2019 Benešovská hasičská liga