Detail soutěže Bystřice (06.09.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 20 16.88 16.65 16.88 4.24 7.28 11.92 16.01
2. Bezděkov pod Třemšínem 17 17.07 17.07 16.62 3.85 7.61 12.14 15.47
3. Jankov 15 17.88 17.64 17.88 3.53 7.15 11.78 15.59
4. Načeradec A 13 18.00 17.80 18.00 4.28 7.64 12.62 16.82
5. Daměnice 11 18.58 17.96 18.58 4.06 7.90 12.58 16.82
6. Chářovice A 10 19.02 17.09 19.02 4.02 7.88 12.48 16.31
7. Dalovy A 9 19.14 18.41 19.14 4.08 8.12 13.11 16.77
8. Martinice 8 19.29 19.10 19.29 4.23 8.47 13.82 17.63
9. Všechlapy 7 19.31 19.31 19.15 4.90 8.76 13.78 18.52
10. Bukovany 6 19.79 18.32 19.79 4.56 8.52 13.35 16.96
11. Malovice 5 20.09 18.95 20.09 4.64 8.90 13.85 17.93
12. Tomice A 4 20.79 18.60 20.79 4.44 8.40 12.92 16.85
13. Odlochovice 3 20.98 19.74 20.98 5.25 9.54 13.92 18.85
14. Sedmpány 2 21.46 21.35 21.46 4.17 7.75 13.26 17.61
15. Záhoří A 1 21.47 21.47 19.89 5.53 9.98 15.33 18.95
16. Načeradec B 1 22.62 22.62 21.62 5.81 10.44 17.18 21.15
17. Křivsoudov 1 22.67 22.67 19.64 4.69 9.14 14.52 18.31
18. Louňovice 1 23.49 18.98 23.49 4.33 7.91 13.18 17.00
19. Drahňovice 1 23.82 22.39 23.82 3.98 8.59 15.56 20.95
20. Tomice B 1 24.79 24.79 24.32 9.78 14.24 18.58 23.66
21. Dalovy B 1 25.63 25.63 25.32 5.32 10.43 21.21 24.88
22. Střezimíř 1 46.80 46.49 46.80 4.71 35.14 40.88 45.07
23. Bystřice 1 49.72 49.72 43.11 4.70 9.65 23.22 41.20
24. Chářovice B 1 51.85 17.15 51.85 4.02 8.25 12.33 16.38
25. Přibyšice 1 53.79 53.79 53.07 4.56 8.77 13.26 26.47

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 15 18.60 18.60 18.24 5.50 10.19 13.91 17.17
2. Martinice 13 19.24 19.24 19.19 5.43 9.95 14.07 17.88
3. Louňovice A 11 19.47 19.47 18.98 5.25 9.94 14.07 18.04
4. Všechlapy 9 19.57 18.55 19.57 4.95 9.84 13.81 17.33
5. Daměnice A 8 19.62 18.80 19.62 4.85 9.66 14.98 18.18
6. Dalovy 7 20.37 20.37 19.38 5.36 11.59 15.59 18.84
7. Střezimíř A 6 21.52 21.52 21.35 5.72 11.04 15.90 19.75
8. Načeradec 5 22.36 20.37 22.36 4.91 9.46 14.57 18.12
9. Tomice B 4 24.02 24.02 23.93 6.26 11.88 16.26 20.81
10. Bystřice 3 27.07 27.07 24.30 9.21 14.52 18.09 22.45
11. Tomice A 2 29.99 29.70 29.99 5.60 10.66 14.69 17.71
12. Malovice 1 30.74 30.74 20.69 7.49 12.60 16.06 19.64
13. Daměnice B 1 55.64 48.46 55.64 4.44 10.04 22.64 32.63
N Louňovice B 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga