Detail soutěže Tomice (21.07.2024)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 07.07.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 20.07.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1.
<- Přesunout sem
2. Jesenice Medvedev (08.07.2024 12:32:07)
3. Dalovy A novotna_ivana (07.07.2024 20:21:41)
4. Malovice Karel - SDH Malovice (07.07.2024 19:00:42)
5. Radošovice kratochvil (07.07.2024 19:00:06)
6. Tomice admin (07.07.2024 15:54:03) DK
7. Makov jiri187 (07.07.2024 19:32:46)
8. Daměnice Stoid (07.07.2024 20:17:44)
9. Chářovice B sdhcharovicezeny (07.07.2024 20:20:27)
10. Dalovy B novotna_ivana (07.07.2024 20:21:45)
11. Velká Chyška VelkaChyska (07.07.2024 22:37:00)
12. SDH Olbramovice Sdh Olbramovice (08.07.2024 16:08:13)
13. Moraveč SDH Moravec (10.07.2024 08:10:35)
14. Nalžovice chj.nalzovice (14.07.2024 14:45:50)
15. Nahoruby Tiky (18.07.2024 09:50:14)
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25. Horní Měcholupy Martin Lehovec (14.07.2024 15:50:53)
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50. Skalice Šlechta Skalice (19.07.2024 18:33:39)

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 07.07.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 20.07.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Dalovy novotna_ivana (07.07.2024 20:21:30)
2. Malovice Karel - SDH Malovice (07.07.2024 19:00:14)
3. Martomice admin (07.07.2024 15:54:17) DK
4. Chářovice sdhcharovicezeny (07.07.2024 18:00:21)
5. Šebířov Šebířov ženy (07.07.2024 18:00:47)
6. Radošovice SdhRadošovice (07.07.2024 20:00:37)
7. Ratměřice Káča (07.07.2024 22:02:03)
8. Skalice Šlechta Skalice (19.07.2024 18:33:29)
9.
<- Přesunout sem
10.
<- Přesunout sem
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30. Šponky Chářovice Šponky Chářovice (13.07.2024 13:10:30)
© 2021 Benešovská hasičská liga