Detail soutěže Malovice (20.07.2024)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 07.07.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 19.07.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (07.07.2024 14:33:00) DK
2. Jesenice Medvedev (08.07.2024 12:31:45)
3. Makov jiri187 (07.07.2024 19:32:16)
4. Radošovice kratochvil (07.07.2024 19:00:01)
5. Chářovice B sdhcharovicezeny (07.07.2024 18:00:49)
6. Tomice sdh-tomice (07.07.2024 19:18:26)
7. Dalovy A novotna_ivana (07.07.2024 20:20:53)
8. Daměnice Stoid (07.07.2024 20:17:25)
9. Velká Chyška VelkaChyska (07.07.2024 22:36:50)
10. Moraveč SDH Moravec (10.07.2024 08:10:16)
11. Nalžovice chj.nalzovice (14.07.2024 14:45:26)
12. Nahoruby Tiky (18.07.2024 19:37:21)
13. Dalovy B novotna_ivana (07.07.2024 20:21:03)
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25. Horní Měcholupy Martin Lehovec (18.07.2024 22:28:23)
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 07.07.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 19.07.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (07.07.2024 14:33:08) DK
2. Radošovice SdhRadošovice (15.07.2024 10:32:58)
3. Martomice Anička (07.07.2024 18:00:01)
4. Chářovice sdhcharovicezeny (07.07.2024 18:00:13)
5.
<- Přesunout sem
6. Dalovy novotna_ivana (07.07.2024 20:20:32)
7. Ratměřice Káča (07.07.2024 22:01:31)
8. Šebířov Šebířov ženy (18.07.2024 14:41:35)
9.
<- Přesunout sem
10.
<- Přesunout sem
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29. Skalice Šlechta Skalice (19.07.2024 18:32:41)
30. Šponky Chářovice Šponky Chářovice (13.07.2024 13:09:25)

Startovní listina (Děti)

Začátek rezervace: 07.07.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 19.07.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (07.07.2024 14:33:34) DK
2.
<- Přesunout sem
3. Ctiboř SDH_Ctiboř (08.07.2024 21:21:53)
4. Horní Střítež Karel - SDH Malovice (14.07.2024 19:04:30)
5. Petrovice Karel - SDH Malovice (18.07.2024 08:26:27)
6. Počepice Pegy (19.07.2024 05:35:20)
7. Hulice Lenka (08.07.2024 22:14:44)
8.
<- Přesunout sem
9.
<- Přesunout sem
10.
<- Přesunout sem
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
© 2021 Benešovská hasičská liga