Detail soutěže Makov (14.07.2024)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 30.06.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.07.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Nalžovice chj.nalzovice (02.07.2024 19:45:23)
2.
<- Přesunout sem
3. Makov admin (27.06.2024 14:23:54) DK
4. Radošovice SdhRadošovice (30.06.2024 21:47:19)
5. Malovice Karel - SDH Malovice (30.06.2024 19:29:51)
6. Dalovy A novotna_ivana (30.06.2024 22:24:31)
7. Velká Chyška VelkaChyska (30.06.2024 23:23:37)
8. Tomice sdh-tomice (30.06.2024 18:51:10)
9. Chářovice B sdhcharovicezeny (30.06.2024 19:32:19)
10. Moraveč SDH Moravec (10.07.2024 08:09:59)
11. Daměnice Stoid (30.06.2024 21:06:48)
12. Dalovy B novotna_ivana (30.06.2024 22:26:19)
13. Jesenice Medvedev (13.07.2024 14:04:00)
14.
<- Přesunout sem
15. Horní Měcholupy Martin Lehovec (01.07.2024 17:40:37)
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 30.06.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.07.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Radošovice SdhRadošovice (12.07.2024 16:09:07)
2. Malovice Karel - SDH Malovice (30.06.2024 19:30:03)
3. Martomice sdh-tomice (30.06.2024 18:51:45)
4. Chářovice sdhcharovicezeny (30.06.2024 18:00:02)
5.
<- Přesunout sem
6. Šebířov Šebířov ženy (30.06.2024 22:03:20)
7. Dalovy novotna_ivana (30.06.2024 22:24:05)
8. Ratměřice Káča (30.06.2024 20:08:44)
9. Radošovice B SdhRadošovice (13.07.2024 16:42:17)
10.
<- Přesunout sem
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30. Šponky Chářovice Mariu (01.07.2024 13:08:24)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 20 16.86 16.76 16.86 4.04 8.96 13.04 16.48
2. Horní Měcholupy 17 17.12 17.12 17.11 4.18 8.13 13.05 16.31
3. Nalžovice 15 17.23 17.19 17.23 3.92 7.92 12.59 16.11
4. Malovice 13 17.36 17.01 17.36 4.56 8.52 12.59 16.24
5. Jesenice 11 17.36 17.36 17.10 3.74 8.30 13.20 16.68
6. Chářovice B 10 18.01 18.01 17.15 4.84 8.59 12.85 16.62
7. Tomice 9 18.13 17.62 18.13 4.72 9.07 13.46 16.90
8. Velká Chyška 8 18.77 18.77 18.64 4.06 8.60 14.37 17.41
9. Dalovy B 7 19.74 17.58 19.74 4.44 8.95 13.37 16.90
10. Radošovice 6 19.76 19.76 19.74 4.83 10.63 15.41 19.11
11. Makov 5 20.06 19.52 20.06 7.56 11.41 15.03 19.33
12. Moraveč 4 20.50 19.70 20.50 5.37 10.29 15.09 19.23

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 0 16.60 16.60 15.10 3.89 8.40 11.20 14.35
2. Horní Měcholupy 0 16.74 15.20 16.74 4.82 8.59 11.00 14.55
N Nalžovice 0 N - 14.86 3.72 7.53 10.14 13.86
N Malovice 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 16.37 15.49 16.37 4.48 8.86 11.89 15.14
2. Radošovice 12 17.56 17.23 17.56 5.13 10.22 13.26 16.54
3. Šebířov 10 17.74 17.59 17.74 5.19 10.23 13.14 16.80
4. Chářovice 8 17.87 17.87 17.15 5.81 9.72 13.04 16.48
5. Ratměřice 6 18.08 17.98 18.08 4.62 9.89 12.62 16.42
6. Dalovy 4 18.13 18.13 17.25 4.99 9.59 12.94 16.52
7. Malovice 3 18.38 18.11 18.38 4.65 9.55 13.32 16.49
8. Radošovice B 2 24.52 23.65 24.52 6.08 17.03 20.34 22.76
9. Smrkov 1 26.04 24.17 26.04 4.80 10.62 14.06 21.54
N Šponky Chářovice 0 N - - 4.47 9.79 - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Radošovice 0 17.59 17.59 17.35 5.15 10.93 13.68 16.83
2. Šebířov 0 17.91 17.91 17.60 5.35 9.96 12.89 16.56
3. Chářovice 0 18.45 18.45 17.77 5.09 9.93 12.73 16.65
4. Martomice 0 18.70 18.08 18.70 4.50 9.00 12.09 15.40
© 2021 Benešovská hasičská liga