Detail soutěže Zdislavice (22.06.2024)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 09.06.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 21.06.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Nalžovice chj.nalzovice (12.06.2024 08:30:16)
2.
<- Přesunout sem
3. Makov jiri187 (09.06.2024 19:00:35)
4. Radošovice SdhRadošovice (09.06.2024 20:02:07)
5. Malovice Karel - SDH Malovice (09.06.2024 18:03:14)
6. Tomice sdh-tomice (09.06.2024 19:00:28)
7. Chářovice B sdhcharovicezeny (09.06.2024 20:01:38)
8. Velká Chyška VelkaChyska (09.06.2024 20:01:44)
9. Jesenice Medvedev (09.06.2024 21:08:12)
10. Dalovy novotna_ivana (09.06.2024 21:49:26)
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15. Daměnice Stoid (09.06.2024 19:22:06)
16. Horní Měcholupy Martin Lehovec (09.06.2024 20:54:48)
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 09.06.2024 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 21.06.2024 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Šebířov Šebířov ženy (09.06.2024 19:39:28)
2. Malovice Karel - SDH Malovice (09.06.2024 18:02:47)
3. Martomice Anička (09.06.2024 18:00:11)
4. Radošovice SdhRadošovice (09.06.2024 19:00:16)
5. Ratměřice Káča (09.06.2024 19:00:14)
6. Chářovice sdhcharovicezeny (09.06.2024 20:00:06)
7. Dalovy novotna_ivana (09.06.2024 20:00:22)
8.
<- Přesunout sem
9.
<- Přesunout sem
10.
<- Přesunout sem
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30. Šponky Chářovice admin (09.06.2024 21:54:46)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nalžovice 20 17.06 17.06 16.91 4.06 7.83 12.79 16.52
2. Malovice 17 17.41 16.98 17.41 4.38 8.44 13.32 16.63
3. Makov 15 17.52 17.24 17.52 4.38 8.00 12.98 16.80
4. Tomice 13 17.53 17.53 17.29 4.65 8.60 12.71 16.75
5. Daměnice 11 17.65 16.95 17.65 3.85 8.25 13.06 16.94
6. Jesenice 10 18.17 17.06 18.17 4.29 7.88 12.57 16.47
7. Chářovice B 9 18.38 18.29 18.38 4.24 8.17 13.51 17.32
8. Radošovice 8 18.43 18.10 18.43 5.02 9.42 14.18 17.69
9. Velká Chyška 7 18.70 18.60 18.70 4.27 8.89 13.93 17.47
10. Horní Měcholupy 6 22.45 17.96 22.45 4.38 8.52 13.37 16.64
N Dalovy 0 N - - 5.58 9.91 16.54 -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nalžovice 0 14.72 14.72 14.04 3.90 7.68 10.26 13.56
2. Chářovice B 0 15.14 14.85 15.14 4.20 7.97 11.12 14.37
3. Jesenice 0 15.45 14.28 15.45 4.34 7.58 10.76 14.51
4. Makov 0 15.49 15.28 15.49 4.38 8.21 12.01 14.98
5. Horní Měcholupy 0 16.15 16.15 15.07 4.40 8.00 10.91 13.90
6. Daměnice 0 16.58 16.22 16.58 3.99 8.35 11.42 15.77
7. Dalovy 0 32.58 32.58 32.48 5.37 9.84 26.74 30.20

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 16.59 16.05 16.59 4.38 9.14 12.40 15.32
2. Chářovice 12 17.22 17.22 17.14 5.07 9.38 13.17 16.26
3. Malovice 10 18.17 17.72 18.17 4.99 9.14 13.42 16.80
4. Šebířov 8 18.65 17.62 18.65 5.30 9.48 12.81 16.58
5. Dalovy 6 18.89 18.89 18.85 4.75 9.39 13.42 17.57
6. Ratměřice 4 19.06 17.49 19.06 4.56 9.58 13.20 16.91
7. Radošovice 3 21.74 21.74 19.73 5.16 11.54 14.91 18.60
N Šponky Chářovice 0 N - - 5.58 10.35 - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Šebířov 0 19.45 18.98 19.45 - 5.15 12.64 16.29
2. Dalovy 0 19.49 19.27 19.49 4.99 9.42 13.31 18.27
3. Ratměřice 0 19.82 19.82 19.67 7.25 11.61 15.02 18.44
4. Malovice 0 30.62 29.74 30.62 5.09 9.53 14.18 17.99
N Radošovice 0 N - - - - - -
N Martomice 0 N - - - - - -
N Chářovice 0 N 16.43 - - 5.16 9.27 12.86
N Šponky Chářovice 0 N - - - - - -
© 2021 Benešovská hasičská liga