Detail soutěže Velká Chyška (15.07.2023)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Začátek rezervace: 02.07.2023 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 14.07.2023 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Velká Chyška admin (01.07.2023 19:39:28) DK
2. Makov admin (02.07.2023 12:58:46) DK
3. Nalžovice chj.nalzovice (02.07.2023 18:00:04)
4. Bezděkov pod Třemšínem Petty (02.07.2023 18:59:40)
5. Malovice Karel - SDH Malovice (02.07.2023 18:00:37)
6. Tomice Tomice (02.07.2023 19:02:53)
7. Radošovice SdhRadošovice (02.07.2023 19:29:15)
8. Drahňovice fikoš (02.07.2023 19:30:37)
9. Zdislavice Zdislavice (02.07.2023 19:37:14)
10. Špona Chářovice Milan (02.07.2023 18:02:25)
11. Daměnice Stoid (13.07.2023 18:24:39)
12. Božejov Daniel Křížek (03.07.2023 14:47:32)
13. Sedlčany Sedlčany (06.07.2023 14:30:48)
14. Cetoraz VelkaChyska (06.07.2023 22:02:17)
15. Nahoruby SDH Nahoruby (11.07.2023 12:15:38)
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem
41.
<- Přesunout sem
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Začátek rezervace: 02.07.2023 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 14.07.2023 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Chlum Kateřina Šandová (02.07.2023 18:00:02)
2. Makov admin (02.07.2023 12:58:55) DK
3. Velká Chyška admin (02.07.2023 10:39:22) DK
4. Martomice Tomice (02.07.2023 18:00:03)
5. Šebířov Šebířov ženy (02.07.2023 19:03:51)
6. Malovice Karel - SDH Malovice (02.07.2023 19:48:06)
7. Dalovy novotna_ivana (02.07.2023 18:35:17)
8. Chářovice sdhcharovicezeny (02.07.2023 20:00:01)
9. Radošovice SdhRadošovice (02.07.2023 20:00:29)
10. Ratměřice Káča (04.07.2023 08:05:54)
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nahoruby 20 17.20 16.97 17.20 4.08 8.77 13.14 16.56
2. Tomice 17 17.37 17.17 17.37 4.38 8.69 13.95 16.44
3. Drahňovice 15 17.43 17.43 17.01 3.89 7.78 12.56 16.12
4. Sedlčany 13 17.52 17.52 17.49 3.92 8.34 13.28 16.62
5. Špona Chářovice 11 18.04 17.45 18.04 4.86 9.22 12.84 17.09
6. Bezděkov pod Třemšínem 10 18.15 18.15 17.19 3.88 7.79 12.79 16.14
7. Daměnice 9 18.36 18.36 17.44 4.11 8.88 12.85 16.51
8. Malovice 8 18.44 17.82 18.44 4.81 8.84 13.81 17.16
9. Makov 7 18.47 18.47 17.31 4.47 8.66 13.28 16.88
10. Radošovice 6 18.80 18.80 18.49 4.76 9.59 13.59 17.61
11. Zdislavice 5 18.88 18.70 18.88 4.15 9.34 14.63 18.07
12. Velká Chyška 4 20.21 19.65 20.21 4.28 8.54 13.65 18.30
13. Čechtice 3 22.07 20.58 22.07 4.08 9.23 15.25 19.03
14. Nalžovice 2 23.72 23.72 23.66 3.75 7.68 12.46 18.12
15. Cetoraz 1 25.71 25.02 25.71 5.41 11.90 18.67 23.63
E Božejov 0 E 19.99 20.06 6.08 10.92 14.38 19.04

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nahoruby 0 14.87 14.87 14.69 4.01 7.93 10.76 14.07
2. Drahňovice 0 15.54 15.54 15.46 3.83 8.01 11.13 14.91
3. Špona Chářovice 0 15.59 14.79 15.59 4.74 8.35 10.87 14.31

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 15 16.58 16.23 16.58 4.55 8.72 11.78 15.42
2. Chlum 12 17.98 16.37 17.98 5.40 9.67 12.33 15.99
3. Makov 10 18.23 18.17 18.23 5.18 9.62 12.73 16.68
4. Malovice 8 18.36 18.36 16.28 4.32 8.55 11.66 15.72
5. Ratměřice 6 18.63 18.63 18.03 5.31 9.79 13.02 16.70
6. Dalovy 4 19.15 19.15 18.48 4.91 9.85 13.65 17.47
7. Radošovice 3 19.55 19.21 19.55 5.46 10.99 15.25 18.29
8. Šebířov 2 25.49 18.47 25.49 5.40 10.17 13.85 17.28
9. Velká Chyška 1 47.88 47.62 47.88 6.79 36.08 41.29 46.51
N Chářovice 0 N - - 5.23 9.83 12.80 15.96

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 0 16.48 16.48 16.39 4.44 9.06 12.16 15.67
2. Malovice 0 18.20 18.20 17.61 5.62 9.43 13.23 16.75
3. Makov 0 18.82 18.82 18.58 5.27 9.35 12.84 16.55
N Ratměřice 0 N - - - - - -
© 2021 Benešovská hasičská liga