Detail soutěže Všechlapy (13.09.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 16.79 16.54 16.79 3.53 7.07 12.27 15.79
2. Bezděkov pod Třemšínem 17 17.03 16.92 17.03 3.73 7.53 12.46 15.82
3. Zdislavice A 15 17.24 17.24 16.84 4.11 7.86 12.31 15.86
4. Draci Chrást 13 17.24 17.24 17.02 4.16 8.02 12.58 16.24
5. Sedmpány 11 17.40 17.40 17.29 4.30 8.24 12.38 16.50
6. Chářovice B 10 18.33 17.42 18.33 3.91 8.38 12.64 16.94
7. Daměnice 9 18.42 18.01 18.42 3.95 8.35 13.33 17.19
8. Bukovany 8 18.54 18.54 18.16 4.42 8.29 12.95 17.09
9. Chářovice A 7 19.13 16.96 19.13 4.09 7.55 12.57 16.22
10. Všechlapy 6 19.34 18.75 19.34 4.42 8.46 13.05 17.84
11. Radětice 5 19.37 18.72 19.37 3.89 8.97 14.70 17.86
12. Martinice 4 20.28 20.28 18.76 4.11 8.27 13.84 17.78
13. Záhoří A 3 20.39 19.58 20.39 4.85 8.82 14.15 18.27
14. Načeradec A 2 20.60 20.42 20.60 6.47 10.50 15.35 18.89
15. Přibyšice 1 21.06 19.61 21.06 4.63 8.69 13.41 17.41
16. Křivsoudov 1 21.27 19.44 21.27 4.37 8.72 14.20 18.52
17. Střezimíř 1 21.55 20.37 21.55 4.76 9.22 15.35 19.36
18. Načeradec B 1 21.71 20.08 21.71 5.02 9.94 14.64 18.30
19. Drahňovice 1 23.59 23.12 23.59 4.14 8.33 15.86 21.38
20. Malovice 1 25.05 25.05 18.75 4.35 8.48 12.94 17.21
21. Třemošnice 1 27.69 25.52 27.69 4.58 9.42 18.78 24.11
22. Zdislavice B 1 54.19 31.19 54.19 4.73 9.01 15.03 19.36
N Dalovy A 0 N 17.83 17.82 4.21 8.54 12.84 16.90
D Tomice A 0 D - - - - - -
N Louňovice 0 N - - - - - -
N Odlochovice 0 N - - - - - -
N Tomice B 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 0 14.68 14.68 14.36 3.68 6.98 9.97 13.11
2. Zdislavice 0 14.84 14.84 14.11 4.14 7.90 10.49 13.83
3. Chářovice A 0 16.77 16.77 16.63 3.71 7.21 10.33 13.78
N Daměnice 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice B 15 18.13 17.45 18.13 4.60 9.25 12.47 15.97
2. Dalovy 13 18.34 18.34 18.30 5.34 10.57 13.97 17.77
3. Martinice 11 18.63 18.46 18.63 5.58 10.05 14.11 17.38
4. Daměnice A 9 19.14 19.14 18.19 4.95 9.50 13.66 17.13
5. Načeradec 8 19.16 19.00 19.16 5.55 11.13 13.87 17.78
6. Všechlapy 7 19.17 17.66 19.17 5.25 9.80 13.62 17.14
7. Malovice 6 19.27 18.31 19.27 4.97 9.80 13.47 17.34
8. Louňovice B 5 19.45 19.45 18.68 5.15 10.53 14.05 18.15
9. Louňovice A 4 19.76 18.88 19.76 5.32 9.49 13.54 17.24
10. Tomice A 3 20.38 19.21 20.38 5.92 10.83 14.04 18.33
11. Střezimíř A 2 24.77 24.77 23.77 6.63 12.07 17.05 22.71
12. Třemošnice 1 33.65 33.65 31.13 7.31 14.15 20.78 30.58
N Jankov 0 N - - - - - -
D Zdislavice (dorost) 0 D 20.25 53.52 5.08 9.84 14.26 18.86

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martinice 0 19.12 19.12 19.02 5.86 10.23 14.34 17.85
2. Daměnice B 0 19.47 18.30 19.47 6.47 11.09 13.83 17.64
N Dalovy 0 N - - - - - -
N Všechlapy 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga