Detail soutěže Křivsoudov (23.08.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sedmpány 20 18.81 18.81 17.51 4.33 8.12 12.89 16.57
2. Načeradec A 17 18.99 18.63 18.99 4.42 9.06 13.87 17.79
3. Dalovy A 15 19.17 18.13 19.17 4.28 9.16 13.38 17.47
4. Bukovany 13 19.22 18.58 19.22 4.63 8.87 13.78 17.63
5. Chářovice B 11 19.26 19.26 18.60 3.97 8.61 14.34 18.01
6. Chářovice A 10 19.40 18.37 19.40 3.97 7.97 13.46 17.20
7. Radětice 9 19.42 19.42 18.43 3.77 8.39 13.31 16.87
8. Louňovice 8 19.52 18.41 19.52 4.57 8.79 13.81 17.95
9. Martinice 7 20.13 19.97 20.13 4.63 10.02 15.27 18.99
10. Všechlapy 6 20.15 20.15 20.01 5.01 9.48 13.77 18.92
11. Křivsoudov 5 20.19 19.93 20.19 4.53 8.96 13.91 18.32
12. Tomice A 4 20.35 19.81 20.35 4.51 8.86 14.15 18.87
13. Načeradec B 3 20.35 20.35 19.96 6.13 10.04 14.44 19.13
14. Záhoří A 2 20.98 20.98 20.65 5.18 10.35 15.80 19.32
15. Odlochovice 1 21.83 21.83 21.13 6.92 10.94 16.24 20.59
16. Zdislavice A 1 23.49 23.49 22.56 4.22 8.37 17.78 22.01
17. Jankov 1 25.03 25.03 24.14 3.65 15.88 19.59 23.51
18. Střezimíř 1 27.99 27.99 22.02 4.88 9.62 15.39 20.33
19. Daměnice 1 30.07 18.82 30.07 4.09 8.59 13.45 17.72
20. Mnichovice 1 35.90 35.48 35.90 8.05 14.86 22.08 27.85
21. Strojetice 1 36.03 36.03 34.12 6.51 15.68 25.86 31.92
22. Přibyšice 1 36.99 36.99 36.92 4.77 9.37 13.78 17.61
23. Křivsoudov B 1 39.04 38.50 39.04 5.72 10.41 29.67 37.45
24. Trhový Štěpánov 1 39.14 39.06 39.14 20.83 25.20 31.52 36.40
25. Drahňovice 1 61.49 22.89 61.49 4.11 8.79 16.72 22.32
N Malovice 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 15 18.12 17.88 18.12 4.98 9.40 13.71 17.11
2. Jankov 13 19.28 17.97 19.28 5.53 10.30 13.30 17.41
3. Louňovice B 11 19.70 19.70 19.20 5.56 10.45 14.32 18.48
4. Martinice 9 19.96 19.33 19.96 5.75 11.92 14.54 18.03
5. Všechlapy 8 20.53 20.38 20.53 6.54 11.43 15.50 18.90
6. Tomice A 7 21.15 20.23 21.15 5.18 11.05 14.65 18.88
7. Louňovice A 6 21.42 21.42 20.20 5.11 9.57 15.68 17.96
8. Daměnice B 5 21.53 21.17 21.53 4.98 13.10 16.69 20.35
9. Malovice 4 25.37 23.27 25.37 6.04 11.45 17.50 22.89
10. Dalovy 3 39.31 39.11 39.31 5.38 30.66 34.34 38.21
D Načeradec 0 D 19.54 23.79 5.15 10.44 13.84 18.08
N Střezimíř A 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga