Detail soutěže Zdislavice (23.08.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 20 16.61 16.61 16.60 4.09 7.35 11.98 15.85
2. Chářovice A 17 17.38 17.38 17.29 3.95 7.79 12.95 16.53
3. Jankov 15 17.47 16.22 17.47 3.50 7.49 11.61 15.60
4. Chářovice B 13 18.02 18.02 17.87 3.90 7.80 12.99 16.21
5. Sedmpány 11 18.05 18.05 17.91 4.35 8.32 12.18 16.52
6. Dalovy A 10 18.09 17.78 18.09 4.02 8.00 12.89 16.93
7. Daměnice 9 18.20 17.76 18.20 3.93 7.90 12.74 16.59
8. Všechlapy 8 18.37 18.14 18.37 4.64 8.78 13.25 17.38
9. Načeradec A 7 18.43 18.01 18.43 4.54 8.74 13.12 17.02
10. Bukovany 6 19.25 19.25 17.69 4.61 8.74 13.18 16.97
11. Načeradec B 5 19.58 19.58 19.06 5.11 9.21 14.17 18.33
12. Martinice 4 19.82 19.82 18.94 4.98 8.94 13.69 18.02
13. Tomice A 3 19.83 18.85 19.83 4.47 8.39 12.87 16.89
14. Křivsoudov 2 19.97 19.78 19.97 4.34 8.98 14.47 18.75
15. Přibyšice 1 20.37 19.73 20.37 4.72 8.99 13.27 18.31
16. Malovice 1 20.52 19.53 20.52 4.41 8.89 15.48 19.09
17. Louňovice 1 20.66 19.24 20.66 4.34 9.05 13.19 17.70
18. Zdislavice B 1 21.20 20.20 21.20 4.43 8.41 14.87 19.03
19. Rataje 1 22.23 22.23 21.19 5.78 10.95 15.66 19.55
20. Záhoří A 1 23.07 20.84 23.07 4.96 9.69 14.67 18.78
21. Javorník 1 29.62 27.18 29.62 5.09 12.96 20.36 26.14
22. Drahňovice 1 36.10 36.10 22.94 4.24 8.55 16.52 21.28
D Odlochovice 0 D 21.36 21.06 5.06 9.71 15.45 19.35
D Střezimíř 0 D 22.93 30.30 4.98 10.03 15.57 20.28
N Radětice 0 N - - 3.82 8.27 12.69 16.77

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice 0 14.78 14.78 14.50 3.90 7.57 10.34 13.85
2. Bukovany 0 16.01 15.55 16.01 4.45 8.51 11.30 14.52
3. Chářovice A 0 16.08 16.08 15.24 3.93 8.14 10.60 14.27
N Jankov 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice B 15 17.26 16.77 17.26 4.61 9.18 12.43 16.20
2. Daměnice A 13 17.43 17.42 17.43 4.67 9.24 13.25 16.29
3. Jankov 11 17.83 17.83 17.80 5.38 9.76 12.93 16.68
4. Všechlapy 9 19.54 19.54 18.26 4.68 9.51 12.71 16.84
5. Malovice 8 20.03 19.12 20.03 5.62 10.57 14.45 18.27
6. Louňovice A 7 20.49 18.95 20.49 4.97 9.43 12.94 17.12
7. Načeradec 6 20.76 20.76 20.22 4.94 10.34 16.07 19.21
8. Louňovice B 5 20.98 20.98 18.71 5.09 9.71 13.07 16.72
9. Martinice 4 21.21 18.61 21.21 5.61 10.23 13.76 17.62
10. Dalovy 3 22.38 22.35 22.38 5.67 12.18 17.91 21.64
11. Tomice B 2 23.08 22.53 23.08 6.26 12.15 16.30 20.69
12. Střezimíř A 1 24.47 24.41 24.47 4.55 15.44 19.00 22.73
13. Tomice A 1 33.19 33.19 21.52 5.48 10.49 15.07 19.50
N Rataje 0 N - - - - - -
D Zdislavice (dorost) 0 D 20.52 20.58 5.26 11.52 14.49 19.81

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice B 0 16.95 16.67 16.95 4.45 8.90 12.29 16.09
2. Všechlapy 0 18.00 18.00 17.73 4.67 9.20 12.58 17.06
3. Jankov 0 18.95 18.50 18.95 5.55 10.01 13.42 17.81
N Daměnice A 0 N 17.59 - 4.74 9.92 13.54 17.10
© 2019 Benešovská hasičská liga