Detail soutěže Načeradec (09.08.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 17.49 17.49 16.25 3.64 7.31 12.12 15.77
2. Zdislavice A 17 17.69 17.69 17.53 4.24 8.39 12.54 16.13
3. Načeradec A 15 18.33 17.98 18.33 4.06 8.17 12.92 16.95
4. Bezděkov pod Třemšínem 13 18.62 18.62 18.60 3.70 7.21 13.65 17.60
5. Tomice A 11 18.76 18.15 18.76 4.39 8.34 12.75 17.12
6. Všechlapy 10 18.83 18.83 18.69 4.50 8.78 13.53 17.88
7. Chářovice B 9 18.91 18.18 18.91 4.16 8.54 13.86 17.46
8. Sedmpány 8 19.07 19.07 18.03 4.43 8.82 12.66 16.51
9. Chářovice A 7 19.38 19.38 17.30 4.25 8.19 12.83 16.56
10. Louňovice 6 19.43 19.43 18.50 4.37 8.38 13.38 17.59
11. Malovice 5 19.65 19.65 19.59 4.89 9.05 14.68 18.54
12. Načeradec B 4 19.77 18.61 19.77 4.72 9.26 14.11 17.46
13. Daměnice 3 20.13 17.60 20.13 3.87 8.02 12.72 16.20
14. Bukovany 2 20.65 20.65 17.94 4.52 8.58 13.30 17.01
15. Martinice 1 20.76 20.76 19.56 4.17 8.98 14.37 18.40
16. Křivsoudov 1 21.12 20.96 21.12 4.97 9.71 14.80 18.84
17. Radětice 1 21.21 18.46 21.21 4.01 8.41 13.19 17.51
18. Záhoří A 1 21.33 21.33 21.22 5.43 10.43 15.51 19.22
19. Odlochovice 1 21.39 21.39 21.12 4.97 9.68 14.81 18.83
20. Přibyšice 1 22.62 22.62 20.56 4.53 9.83 14.75 18.39
21. Drahňovice 1 23.59 23.04 23.59 4.34 9.59 16.79 21.77
22. Tomice B 1 25.21 24.33 25.21 8.98 14.41 18.94 23.86
23. Dalovy A 1 36.00 36.00 34.94 4.11 8.21 12.52 16.58
N Střezimíř 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 0 15.38 15.24 15.38 3.95 8.12 10.47 14.27
N Načeradec A 0 N - - - - - -
N Zdislavice 0 N - - - - - -
N Jankov 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 15 17.39 17.39 17.34 4.80 9.75 13.12 16.40
2. Načeradec 13 18.24 18.24 18.09 5.01 9.67 13.69 17.27
3. Všechlapy 11 18.25 18.25 17.95 4.78 9.55 13.18 16.53
4. Daměnice B 9 18.50 17.86 18.50 4.53 10.55 13.66 16.92
5. Martinice 8 18.69 18.46 18.69 5.39 10.14 14.34 17.68
6. Jankov 7 19.14 19.10 19.14 5.33 10.35 14.62 18.52
7. Dalovy 6 19.18 19.18 18.76 5.94 11.10 14.78 17.62
8. Louňovice A 5 19.45 19.45 19.23 5.35 10.26 14.32 18.27
9. Tomice A 4 20.88 18.54 20.88 5.55 10.55 13.64 17.42
10. Malovice 3 21.58 21.58 20.25 5.60 11.21 16.25 19.69
11. Tomice B 2 24.09 21.09 24.09 6.46 12.19 16.13 20.57
12. Střezimíř A 1 36.49 36.49 36.38 4.44 9.58 30.66 34.88
N Louňovice B 0 N 27.02 26.45 5.18 12.48 21.26 25.67

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice B 0 17.68 17.25 17.68 4.40 9.35 12.65 16.08
2. Daměnice A 0 18.07 18.07 16.83 4.88 10.20 12.96 16.50
3. Načeradec 0 20.02 18.46 20.02 4.68 9.39 14.38 17.68
4. Všechlapy 0 23.77 19.90 23.77 4.64 9.14 12.62 15.98
© 2019 Benešovská hasičská liga