Detail soutěže Malovice (02.08.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděkov pod Třemšínem 20 16.60 16.60 16.35 3.73 7.52 12.15 15.35
2. Zdislavice A 17 16.76 16.76 16.71 4.08 8.15 12.79 15.93
3. Chářovice A 15 17.42 16.77 17.42 3.89 7.85 12.26 16.26
4. Radětice 13 18.36 18.13 18.36 3.67 8.15 12.75 16.95
5. Dalovy A 11 18.66 17.63 18.66 4.00 8.46 13.14 17.08
6. Louňovice 10 19.00 18.78 19.00 4.04 8.23 13.08 17.36
7. Bukovany 9 19.06 19.06 17.01 4.48 8.52 13.12 16.65
8. Tomice A 8 19.06 18.82 19.06 4.15 8.69 13.79 17.76
9. Načeradec A 7 19.27 19.27 19.21 4.57 9.00 14.06 18.09
10. Přibyšice 6 19.50 18.95 19.50 4.47 9.39 13.83 17.95
11. Sedmpány 5 20.27 20.13 20.27 6.76 10.92 14.75 19.26
12. Načeradec B 4 20.41 20.41 20.19 4.68 10.29 15.89 19.62
13. Křivsoudov 3 21.25 21.11 21.25 5.19 9.89 14.75 19.10
14. Střezimíř 2 22.68 20.95 22.68 4.18 8.96 15.62 20.53
15. Moraveč 1 22.79 22.27 22.79 5.09 11.34 16.20 20.73
16. Odlochovice 1 22.91 22.58 22.91 5.32 10.29 17.41 21.52
17. Malovice B 1 23.73 23.73 23.26 4.55 14.03 18.85 22.54
18. Břežany 1 27.69 27.69 26.11 6.26 12.63 20.13 25.50
19. Martinice 1 31.93 31.93 31.25 4.37 8.94 15.05 20.52
20. Daměnice 1 34.16 17.72 34.16 3.98 8.24 12.73 16.36
21. Záhoří A 1 43.38 42.38 43.38 4.84 9.15 14.13 17.93
D Dalovy B 0 D 22.19 23.76 5.47 10.45 17.73 21.62
D Malovice 0 D - - - - - -
D Tomice B 0 D - - - - - -
D Rataje 0 D 22.32 22.20 6.38 12.51 16.47 21.06
N Záhoří B 0 N - - - - - -
N Jankov 0 N - - - - - -
N Všechlapy 0 N - - - - - -
N Chářovice B 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chářovice A 0 14.95 14.95 14.57 3.77 7.54 9.74 14.14
2. Zdislavice 0 15.45 15.45 15.14 3.88 8.01 10.46 14.32
D Bukovany 0 D - - - - - -
N Dalovy A 0 N - 15.73 3.74 7.61 10.67 -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 15 17.66 17.64 17.66 5.42 9.63 12.74 16.74
2. Daměnice B 13 18.05 18.04 18.05 4.31 10.47 13.46 17.19
3. Všechlapy 11 18.35 18.35 17.96 4.62 10.13 13.44 17.32
4. Louňovice A 9 18.52 18.52 18.42 5.08 9.66 13.40 17.45
5. Martinice 8 19.01 18.86 19.01 5.30 10.20 13.49 17.21
6. Daměnice A 7 20.24 20.24 17.93 4.76 9.49 12.71 15.95
7. Dalovy 6 20.34 20.34 20.26 5.81 8.64 11.86 19.15
8. Načeradec 5 20.42 20.42 18.90 4.73 10.40 14.50 18.17
9. Louňovice B 4 20.55 20.55 20.11 4.92 10.11 15.20 19.26
10. Tomice A 3 20.79 20.61 20.79 5.44 11.63 15.94 19.71
11. Malovice 2 20.84 20.84 20.83 4.81 11.41 15.23 18.78
12. Střezimíř A 1 41.69 41.69 36.84 4.99 27.28 30.55 35.05
13. Miličín 1 42.99 39.48 42.99 14.07 22.44 30.72 37.83
14. Tomice B 1 69.82 21.01 69.82 5.88 12.04 15.67 19.81

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 0 17.70 17.70 17.69 5.13 9.47 12.25 16.53
2. Daměnice A 0 17.93 17.93 17.61 4.87 9.80 13.98 16.78
3. Všechlapy 0 18.84 18.04 18.84 4.70 9.86 12.78 16.98
N Daměnice B 0 N 18.94 18.77 4.27 10.32 13.26 17.38
© 2019 Benešovská hasičská liga