Detail soutěže Daměnice (05.07.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 20 15.35 15.35 14.43 4.15 8.09 10.60 14.20
2. Načeradec A 17 15.89 15.79 15.89 4.21 8.45 11.23 15.09
3. Dalovy A 15 16.00 15.80 16.00 4.34 8.64 11.69 14.72
4. Jankov 13 16.06 16.06 14.58 3.66 7.50 10.31 14.18
5. Bukovany 11 16.34 16.34 16.14 4.48 8.58 11.59 14.85
6. Louňovice 10 16.53 16.26 16.53 4.44 8.65 11.60 15.17
7. Tomice A 9 16.61 16.20 16.61 4.24 8.01 10.85 15.44
8. Chýnov 8 16.66 16.63 16.66 4.45 8.82 11.82 15.65
9. Záhoří A 7 17.26 17.26 17.12 5.06 9.75 12.65 16.11
10. Sedmpány 6 17.51 17.51 16.61 4.64 9.75 12.76 16.23
11. Buková 5 17.59 17.59 16.92 3.81 9.11 11.83 15.89
12. Martinice 4 17.67 17.67 17.44 4.54 8.60 12.62 16.24
13. Chářovice B 3 17.77 16.40 17.77 6.33 9.94 12.43 15.63
14. Přibyšice 2 17.79 17.79 17.22 5.12 9.34 12.67 15.80
15. Všechlapy 1 17.84 17.84 17.22 4.56 9.33 12.30 15.87
16. Daměnice 1 17.86 16.52 17.86 4.30 9.54 12.40 15.67
17. Křivsoudov 1 18.47 18.47 17.83 4.41 9.41 12.68 16.57
18. Radětice 1 18.50 18.50 14.79 4.06 8.30 11.05 14.50
19. Načeradec B 1 18.61 16.61 18.61 5.19 9.23 12.31 15.90
20. Dalovy B 1 18.93 18.93 18.10 6.15 10.53 13.71 17.57
21. Tomice B 1 19.28 19.28 19.09 5.22 9.95 13.12 17.78
22. Chářovice A 1 19.67 19.03 19.67 8.81 12.68 15.38 18.57
23. Bezděkov pod Třemšínem 1 19.72 15.95 19.72 3.79 8.07 12.34 15.50
24. Malovice 1 19.87 18.97 19.87 6.57 10.86 14.67 18.03
25. Odlochovice 1 20.73 20.73 20.44 8.34 13.34 16.08 20.01
26. Zdislavice B 1 21.73 20.42 21.73 4.51 9.35 13.07 18.96
27. Chmelná 1 22.31 22.31 18.37 4.44 7.90 11.65 15.77
28. Střezimíř 1 22.92 21.56 22.92 6.16 12.29 16.46 21.01
29. Chotčiny 1 27.52 27.52 26.87 5.15 15.16 19.91 25.94
30. Drahňovice 1 28.53 28.53 26.34 4.49 10.76 21.49 25.56
31. Miřetice 1 35.24 31.62 35.24 6.39 13.46 16.90 27.52
D Vračkovice 0 D 25.10 27.77 6.32 11.78 16.92 23.66

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 0 14.91 14.55 14.91 3.56 7.29 10.18 14.31
2. Načeradec A 0 17.62 16.66 17.62 4.17 8.33 11.61 14.86
3. Zdislavice A 0 25.58 14.57 25.58 3.87 7.78 10.30 14.28
N Dalovy A 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martinice 15 18.34 18.34 17.76 5.52 10.25 13.53 17.08
2. Louňovice B 13 19.20 19.20 18.85 5.66 10.62 14.08 17.61
3. Dalovy 11 19.36 19.36 19.29 5.34 10.83 13.89 18.03
4. Načeradec 9 19.39 19.39 18.87 5.43 11.05 14.25 18.09
5. Malovice 8 20.52 20.52 20.45 4.96 11.24 14.17 18.02
6. Jankov 7 21.29 20.08 21.29 5.85 10.77 14.13 17.70
7. Tomice A 6 22.26 22.26 22.03 7.38 13.60 16.21 21.39
8. Všechlapy 5 28.43 23.39 28.43 4.76 10.33 18.30 22.63
9. Daměnice A 4 31.15 31.15 17.41 5.03 9.36 12.87 16.71
10. Louňovice A 3 32.99 32.39 32.99 5.53 10.21 13.98 30.85
11. Střezimíř A 2 34.85 34.85 34.55 4.94 10.25 29.81 33.71
12. Daměnice B 1 39.43 39.43 35.79 4.34 25.40 29.44 35.32
13. Tomice B 1 61.59 44.60 61.59 6.26 22.26 39.91 43.80

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Louňovice B 0 19.34 19.34 18.72 5.58 10.99 13.85 18.04
2. Martinice 0 19.45 19.45 18.97 5.99 10.82 14.04 17.70
3. Daměnice A 0 19.58 19.58 18.99 4.95 9.48 13.11 16.52
4. Dalovy 0 55.84 55.84 21.07 5.31 10.13 14.02 17.43
© 2019 Benešovská hasičská liga