Detail soutěže Jankov (07.06.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděkov pod Třemšínem 20 17.65 17.65 16.93 3.82 7.78 12.63 15.82
2. Zdislavice A 17 17.95 17.95 17.41 4.29 7.91 13.29 16.53
3. Chotěmice 15 18.00 18.00 17.74 4.16 8.59 13.75 17.27
4. Chářovice B 13 18.55 18.55 17.81 4.35 8.41 13.46 16.99
5. Bukovany 11 18.61 18.23 18.61 4.50 8.78 13.69 17.33
6. Načeradec A 10 19.35 19.35 18.95 4.24 8.78 13.58 17.52
7. Louňovice 9 19.72 18.51 19.72 4.30 8.68 14.27 18.06
8. Dalovy A 8 19.76 19.67 19.76 4.33 8.63 13.84 18.95
9. Zhoř u Tábora 7 20.00 19.83 20.00 4.88 9.88 14.64 18.80
10. Slapy A 6 20.05 20.05 18.48 4.76 9.71 14.26 17.76
11. Všechlapy 5 20.86 20.86 20.83 4.80 9.95 15.30 20.06
12. Jankov 4 21.08 17.24 21.08 3.61 7.39 12.23 16.15
13. Martinice 3 21.20 21.20 20.87 4.87 9.39 14.84 18.84
14. Chářovice A 2 21.34 18.26 21.34 4.12 8.04 12.79 16.25
15. Načeradec B 1 21.64 20.91 21.64 5.28 9.48 14.71 18.14
16. Tomice A 1 21.72 20.26 21.72 4.58 8.91 13.17 18.39
17. Křivsoudov 1 24.13 23.88 24.13 4.40 9.72 16.02 21.89
18. Drahňovice 1 26.64 26.64 24.51 4.94 10.27 16.68 23.20
19. Střezimíř 1 27.05 26.84 27.05 4.23 10.46 16.91 23.70
20. Řepeč 1 27.84 26.49 27.84 4.32 8.64 13.26 18.09
21. Miřetice 1 29.22 28.76 29.22 5.27 10.24 19.11 26.12
22. Chválkov 1 31.06 23.81 31.06 4.23 9.46 14.50 19.10
23. Malovice 1 31.95 31.90 31.95 4.76 9.68 27.77 31.31
24. Záhoří A 1 37.31 19.67 37.31 5.27 10.38 15.06 18.63
25. Odlochovice 1 37.90 37.90 36.15 4.75 9.34 15.21 19.97
26. Přibyšice 1 38.60 38.60 38.08 4.53 8.87 13.56 17.80
27. Tomice B 1 41.22 41.22 20.99 5.84 10.16 15.49 19.31
N Bohdalín 0 N - - - - - -
N Slapy B 0 N - - - - - -
N Dalovy B 0 N 34.40 - 6.07 9.85 14.49 18.71
N Sedmpány 0 N - - - - - -
N Daměnice 0 N 17.38 18.39 3.97 8.31 13.32 17.05
N Radětice 0 N 26.98 27.75 - 18.61 22.12 26.40
N Dvorce 0 N - - 4.52 8.80 - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 15 18.64 18.64 18.09 5.52 10.14 13.48 17.08
2. Daměnice B 13 19.10 18.66 19.10 4.57 9.67 13.97 17.36
3. Malovice 11 20.45 19.72 20.45 4.92 10.59 13.92 18.95
4. Louňovice A 9 20.74 19.04 20.74 5.33 9.77 13.31 18.42
5. Zhoř u Tábora 8 21.85 20.87 21.85 5.10 10.32 15.90 20.27
6. Jankov 7 22.98 19.30 22.98 6.31 11.61 15.01 18.25
7. Radětice 6 23.10 23.10 20.21 5.55 10.72 15.12 19.07
8. Louňovice B 5 23.34 23.34 20.13 5.59 11.29 15.13 19.08
9. Střezimíř A 4 23.79 23.79 20.62 4.92 10.94 14.76 19.19
10. Všechlapy 3 25.24 25.24 19.71 4.99 10.86 15.95 19.37
11. Dalovy 2 25.35 24.91 25.35 6.34 13.12 20.95 24.40
12. Načeradec 1 36.96 21.04 36.96 6.00 10.75 13.96 18.05
13. Martinice 1 37.05 20.04 37.05 5.97 10.82 14.68 18.08
14. Tomice A 1 44.85 20.51 44.85 5.36 10.29 14.21 17.91
15. Tomice B 1 62.23 19.67 62.23 5.64 11.43 14.75 18.37
N Dvorce 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga