Detail soutěže Bukovany (07.06.2014)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděkov pod Třemšínem 20 16.28 16.18 16.28 3.83 7.05 11.73 15.26
2. Chářovice A 17 17.08 17.08 16.94 4.38 8.20 12.84 16.35
3. Radětice 15 17.55 17.55 17.48 3.93 8.21 13.05 16.83
4. Slapy A 13 17.84 17.84 17.84 4.15 8.14 13.00 16.40
5. Daměnice 11 18.15 18.15 17.52 4.00 8.17 12.66 16.26
6. Dvorce 10 18.21 18.06 18.21 4.25 8.73 13.65 17.52
7. Načeradec A 9 18.93 18.13 18.93 4.02 8.48 13.46 17.65
8. Chářovice B 8 19.10 18.94 19.10 4.94 9.63 13.74 18.24
9. Sedmpány 7 19.11 19.11 19.07 4.58 8.96 12.84 17.08
10. Bukovany 6 19.17 19.17 18.80 4.53 8.73 14.07 17.44
11. Tomice A 5 19.49 19.49 19.06 4.32 8.66 13.20 17.83
12. Dalovy A 4 19.99 19.18 19.99 4.21 8.25 12.51 17.18
13. Malovice 3 20.03 20.03 19.95 4.14 8.59 14.32 18.24
14. Martinice 2 20.14 20.14 18.75 4.68 8.97 14.09 18.12
15. Přibyšice 1 20.34 19.29 20.34 4.69 9.67 14.07 18.44
16. Všechlapy 1 20.52 20.52 19.65 4.54 8.40 13.13 18.66
17. Záhoří A 1 20.72 20.31 20.72 6.07 10.64 15.32 19.31
18. Načeradec B 1 20.88 20.45 20.88 4.98 8.95 12.82 17.94
19. Odlochovice 1 23.43 22.20 23.43 6.02 10.89 15.99 20.73
20. Tomice B 1 24.14 24.14 20.60 5.73 10.15 15.09 19.31
21. Louňovice 1 24.63 18.58 24.63 4.15 7.95 13.01 16.98
22. Křivsoudov 1 25.07 25.07 19.46 4.28 9.09 14.86 18.94
23. Zdislavice B 1 27.06 27.06 26.51 4.46 10.09 21.86 25.17
24. Zdislavice A 1 34.99 34.99 34.61 4.11 8.42 12.93 16.86
25. Břežany 1 38.27 38.27 37.85 5.69 20.98 29.67 35.23
26. Střezimíř 1 53.92 48.75 53.92 4.10 8.63 14.52 42.82
N Drahňovice 0 N - - - - - -
N Jankov 0 N 17.27 - 4.15 8.36 12.92 16.48

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Bezděkov pod Třemšínem 0 14.53 14.53 14.30 3.62 7.45 10.42 13.87
2. Radětice 0 15.06 14.95 15.06 3.77 7.64 10.55 13.95
3. Daměnice 0 15.89 15.35 15.89 4.08 8.14 10.77 14.49
4. Chářovice A 0 17.07 14.83 17.07 4.14 8.03 10.24 13.87

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Všechlapy 15 18.29 18.06 18.29 4.82 10.69 14.05 17.10
2. Daměnice B 13 18.63 18.63 18.25 4.49 9.11 13.29 17.14
3. Daměnice A 11 19.15 18.42 19.15 4.91 9.70 13.10 16.37
4. Tomice A 9 20.12 19.37 20.12 5.54 10.95 14.18 18.55
5. Louňovice A 8 20.72 20.72 19.06 6.06 11.12 13.98 17.84
6. Louňovice B 7 20.73 19.12 20.73 5.35 10.85 13.75 17.31
7. Malovice 6 20.95 19.74 20.95 5.03 10.06 13.47 18.53
8. Jankov 5 21.10 21.10 20.32 5.55 10.29 14.58 19.58
9. Tomice B 4 21.44 20.61 21.44 5.61 11.03 14.75 19.47
10. Dalovy 3 22.35 20.67 22.35 6.15 11.31 15.11 19.51
11. Načeradec 2 27.35 18.83 27.35 6.13 11.37 14.93 17.96
12. Martinice 1 42.17 42.17 21.37 5.91 10.33 14.99 20.72
N Střezimíř A 0 N 46.84 - 4.75 11.00 14.56 45.13

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 0 18.11 17.84 18.11 5.15 9.60 12.72 16.60
2. Daměnice B 0 19.11 19.11 18.13 4.60 9.07 12.67 16.85
3. Všechlapy 0 19.32 19.31 19.32 6.29 11.58 14.10 18.65
4. Načeradec 0 21.98 19.98 21.98 5.96 12.36 15.69 18.96
© 2019 Benešovská hasičská liga