Detail soutěže Zdislavice (24.08.2013)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice A 20 17.40 17.40 17.32 3.94 7.75 12.85 16.66
2. Radětice 17 17.73 17.59 17.73 4.16 8.75 14.01 17.05
3. Daměnice 15 18.05 18.05 17.67 3.98 8.52 12.75 17.22
4. Jankov 13 18.61 18.61 17.84 4.06 9.09 13.48 17.41
5. Tomice A 11 19.15 19.15 18.42 4.82 8.58 13.52 17.67
6. Načeradec A 10 19.20 19.20 19.06 5.65 10.01 14.77 18.46
7. Sedmpány 9 19.31 19.31 19.16 4.81 9.92 14.64 18.28
8. Chářovice A 8 20.03 20.03 19.45 4.93 9.66 15.09 18.56
9. Přibyšice 7 20.28 20.28 19.80 4.58 8.88 14.29 18.13
10. Tomice B 6 20.39 20.27 20.39 5.24 9.74 14.33 19.16
11. Martinice 5 21.19 21.19 20.09 4.81 9.37 15.56 19.93
12. Zdislavice B 4 22.32 21.74 22.32 4.46 8.54 15.30 21.54
13. Všechlapy 3 22.54 20.19 22.54 4.56 8.78 14.42 19.03
14. Střezimíř 2 24.05 24.05 22.99 4.66 12.11 17.07 22.01
15. Chmelná 1 27.76 27.76 20.24 4.20 8.54 13.77 18.39
16. Záhoří A 1 28.72 28.72 28.66 6.99 19.49 23.99 27.73
17. Bukovany 1 31.04 30.66 31.04 4.67 11.17 25.99 29.38
18. Louňovice 1 31.76 31.76 24.29 4.43 8.22 13.16 17.97
19. Drahňovice 1 36.06 36.06 34.58 17.66 22.94 29.23 34.29
20. Křivsoudov 1 37.57 24.01 37.57 4.69 9.17 14.99 21.43
21. Odlochovice 1 40.53 39.69 40.53 5.79 10.26 34.88 39.43
22. Dalovy 1 45.68 45.68 44.00 4.26 8.42 13.15 16.65
23. Miřetice 1 59.92 54.30 59.92 4.28 8.65 23.19 29.18
N Záhoří B 0 N - - - - - -
N Načeradec B 0 N - - - - - -

Muži rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Radětice 0 15.45 15.36 15.45 4.05 7.92 10.88 14.56
2. Daměnice 0 15.80 15.47 15.80 4.33 8.19 11.80 14.61
3. Tomice A 0 17.56 17.56 16.21 4.56 8.65 12.12 15.62
4. Přibyšice 0 20.04 19.48 20.04 6.85 11.25 14.25 18.20
N Jankov 0 N - - - - - -
N Zdislavice A 0 N - - - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice A 15 17.48 17.35 17.48 4.97 9.48 12.98 16.83
2. Daměnice B 13 18.56 18.56 18.18 5.51 10.04 13.33 17.36
3. Louňovice 11 20.53 20.16 20.53 5.91 11.00 14.80 18.36
4. Tomice B 9 20.72 20.61 20.72 6.71 12.37 16.01 20.02
5. Malovice 8 20.77 20.77 19.77 4.96 11.71 15.33 18.66
6. Načeradec 7 22.39 22.39 20.83 7.10 12.22 15.81 19.28
7. Tomice A 6 23.56 21.17 23.56 7.51 12.57 15.39 19.57
8. Jankov 5 26.39 18.64 26.39 5.62 9.87 14.04 17.53
9. Střezimíř 4 26.58 26.58 23.19 5.28 10.72 16.84 20.96
10. Všechlapy 3 51.67 19.13 51.67 6.61 11.37 14.67 18.65
N Martinice 0 N - - - - - -
N Dalovy 0 N - - - - - -

Ženy rozstřel

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice B 0 18.70 18.46 18.70 4.81 9.08 13.23 17.74
2. Daměnice A 0 20.03 20.03 18.08 4.96 9.60 13.31 16.75
3. Malovice 0 21.46 21.46 20.29 4.88 10.08 14.37 18.52
4. Louňovice 0 22.69 22.69 20.74 5.89 10.94 14.46 18.22
5. Tomice B 0 33.05 33.05 33.03 6.06 11.17 15.29 19.24
N Střezimíř 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga